Dodaj do ulubionych

Tanie przewozy do Holandii

07.04.10, 00:51
Firma LUXADA proponuje tanie przewozy do Holandii. Obsługujemy województwa: Śląskie, Opolskie, Dolnośląskie, Świętokrzyskie, Mazowieckie, Małopolskie i Lubuskie.
Busy do Holandii wyjeżdżają w każdy wtorek, czwartek, sobotę i niedzielę. Przejazd do Polski jest możliwy w poniedziałek, środę, piątek oraz sobotę.

tel kom. (+48) 888 999 143
tel. (+48) 77 543 15 67

Zapraszamy na naszą stronę internetową ----> Przewozy Holandia
Edytor zaawansowany
  • 09.10.13, 10:27
    a ja polecam firmę eubusy.pl/
    również tanie przewozy osob i paczek wszystkie dane i trasy podane sa na tej stronce:)
  • 03.09.14, 20:44
    A ja poszukuję kierowcy z LUXADY Ma na imię Krystian i w grudniu konczy 24 lata pomoże ktos ?
  • 07.04.16, 12:16
    polecam również wprowadzić swoje trasy do serwisu www.giveyourbox.com - serwis ten skupia osoby, które dużo jeżdżą o różnych krajach/ miastach i przy okazji zechcą dostarczyć czyjąś przesyłkę.

zapraszam :)
  • 07.02.17, 17:44
    Dla odmiany zapraszamy do skorzystania z przewozów naszej firmy: Busy Speedy Gonzales - Niemcy Dania Holandia Posiadamy wiele nowych komfortowych busów i darmowe wifi. Codzienne wyjazdy i powroty.

Wiele zadowolonych klientów - sprawdź opinie na naszym Facebooku.

tel: +48 606 292 300

Rezerwacje telefoniczne, SMS lub przez naszą stronę internetową.
  • 23.09.17, 10:15
    Osobiście polecam Holandiaexpress.pl jeżdżę tylko z nimi. To najlepsze busy do Holandii. Tanie bilety, kompleksowa usługa i prosta rezerwacja. Kursują kilka razy w tygodniu w usłudze door to door. Warto skorzystać.
  • 26.10.17, 08:39
    Ile kosztuje u was transport Polska - Holandia, powiedzmy z Torunia? Jak wyposażone są wasze busy do Holandii. Posiadają klimatyzacj ?
    To bardzo ważne, trasa jest długa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.