Dodaj do ulubionych

Cisza o najlepszym w Łukowie salonie... ;)

17.11.10, 09:47
Witam wszystkich;)
Tak więc nie wiem od czego zacząć...
Otóż czytając forum o kosmetyczkach, solariach i fryzjerach to można wywnioskowć że w wszystkim najlepsza jest IZOLDA. Ma wszystko najlepsze, najlepiej maluje, ma najlepsze solaria, no a fryzjerzy to takie metamorfozy robią że ho ho ho... ;) Wszystkie inne salony są blee, tylko ona jedna jest najlepsza w wszystkim... W niektórych dniach nawet kilka razy dziennie była wychwalana, po czym następowała cisza kilku tygodniowa lub kilku miesięczna , no i potem znowu było wychwalanie.... ;) Nicki przeważnie niedużo się od siebie różniły:)
Według mnie, czytając to, to łatwo zauważyć że to sama o sobie pisała Izolda... :D

No, a wczoraj się dowiaduje że tej najwspanialszej kosmetyczce SANEPID z powodów brudu i syfu (podobno były na nią skargi) zamknął salon. Podobno też nie miała wody w salonie od kilku tygodni... fuuuu
Myślę że sam brud i syf np. na podłodze nie był przyczyną. Musiały być brudne urządzenia czy narzędzia do pracy....
Może słyszeliście coś więcej?
Jak kiedyś u niej byłam to mówiła że na wiosnę w 2011 r wyprowadza się do Mińska, no ale widać Sanapid jej to troszkę przyśpieszył.... No i tak się wychodzi na samochwalstwie... :p
Wiem, że fryzjerstwo komuś odsprzedała...
Pozdrawiam
Izka

Obserwuj wątek
    • sabinka270 Re: Cisza o najlepszym w Łukowie salonie... ;) 17.11.10, 17:54
      Ja tylko słyszałam że zamknęła ale dlatego że ma sie przenosic gdzies do Warszawy niewiem czy do chłopaka czy męża i słyszałam też że jest w ciąży.. a teraz prowadzi kurs darmowy z dotacji z paznokci i makijażu i podobno taaak go sobie olewa, dziewczyny wraz nic nie umieją.. no i mówią o niej właśnie że jest niechlujna..
      • sqlite Re: Cisza o najlepszym w Łukowie salonie... ;) 17.11.10, 23:37
        o jejku, smiech na sali co tu wypisuje ta pierwsza, nie wiem jak się nazywa. nie mogę tego czytać, bo aż mi cię żal, pewnie masz salon i nikt do ciebie nie przychodzi....
        izolda sprzedała salon i swoje klientki już od dawna informowała co i jak bo od nowego roku się przeprowadza, a jak trafił sie kupiec o wiadomo. Przyjmuje gdzie indziej, klienki dobrze wiedza gdzie, ona nie musie sie reklamować;)
          • izabelka1976 Re: Cisza o najlepszym w Łukowie salonie... ;) 18.11.10, 09:26
            Do sqlite...
            Widocznie wiesz bardzo mało....
            SANEPID zamknął jej na 100% salon!!!! Jestem tego w 100% pewna!!! A jesli nie wierzysz to zadzwoń sobie tam pod nr telefonu i zapytaj a sobie sama to udowodnisz... :p A jesli nie uzyskasz tam odpowiedzi to zapytaj właściciela budynku.
            Wiem, że miała się wyprowadzić, no ale niestety SANEPID przyśpieszył jej przeprowadzkę....
            No i chyba wiadomo że się nie przyzna, tylko ściemnia że sprzadała.... ha ha
            No i naprawde nie mam żadnego salonu kosmetycznego, a jesli chcesz wiedzieć gdzie pracuje to pracuje w SANEPIDZIE kochaniutka ;) Buziaczki :*
            • kate-fashion Re: Cisza o najlepszym w Łukowie salonie... ;) 18.11.10, 10:01
              na 100% to ty tam nie pracujesz, i tyle mogę wszystkich tu zapewnić. Jakbys pracowała to bys wiedziała, że jakby ktoś miał brud w salonie to sanepid karę daje a nie zamyka salon;) A jak wody nie ma to odbioru nie robi sanepid, a jak zrobi to daje czs na przyłączenie wody. Ale nie zamyka. Wiem, bo jestem w podobnej branży, mam solarium. Więc daruj sobie takie pierdoły.
              A tak w ogóle to gdzie przeniosła sie Izolda? Bo chcę makijaż na sylwestra i nie wiem gdzie pójść, a jak wiadomo ona jest niezastąpiona!
                  • dziczek78 Re: Cisza o najlepszym w Łukowie salonie... ;) 18.11.10, 14:33
                    co tak ostro, spokojniej można....
                    w sanepidzie to ona nie pracuje bo by o tym nie mogła mówic, od razu by si tam zorientowali, więc widać , że bujda
                    Co do tego to nie wierzę ci dziewczyno, już dawno słychać było o różnych salonach, że sanepid zamyka - grzybica wykryta u naipórkowskiej, bród i syf u pytlakowej, u kaśki sulejównej smród i sanepid zamyka, u tomka mućki syf sodoma i gomora...taa taaa taaaaa.
                    Pierdu pierdu, konkurencja działa. A skoro izoldzie wodę wyłączyli i sanepid jej zamknął salon to tylko współczuję, że wynajmujący to taki cham, z tego co wiem to monika mądra jej to wynajmowała więc straszna z niej chamica. osobiście uważam, że izolda robi świetnie swoją pracę, makijaż na mój ślub zrobiła przecudownie, polecam też mućkę tomka, bo też ostatnio robiłam kolor i strasznie mi się podoba. Obecnie moja rodzona siostra chodzi do niej na kurs w centrum dofinansowania i przynosi wspaniałe wiadomości, jest bardzo zadowolona i juz potrafi ładnie nas w domu umalować.
                    • d_oris Re: Cisza o najlepszym w Łukowie salonie... ;) 18.11.10, 16:22
                      o boshhhe, znowu te same brednie na te same tematy. po co ty izabela1976 szukasz głupich tematów na beznadziejne tematy. Już był spokój to muszisz siac propagandę i piepszy od rzeczy. Co to kogo obchodzi kto komu wodę wyłączył? A skoro dziewczyna jest w ciąży to może dasz jej spokój i powiedz który według ciebie salon jest najlepszy (czyli w którym ty pracujesz lub twoja siostrzyczka:) bo sanepidu to ty na oczy nie widziałaś)) skoro taka oblatana jesteś plotkara. szukasz tylko dziury w całym, zajmij się wyborami i klęską żywiołową.
                      Osobiście byłam raz u izoldy na paznokciach, klasyczne mi zrobiła, nic nadzwyczajnego,ładne i schludne, dobrze się trzymały, ale na uzupełnienie to jakiś kosmiczny termin mi wymyśliła i do niej nie chodzę. Chodzę do vitalis i jestem bardzo zadowolona, tam polecam paznokcie i ceny nie sa wygórowane, bo za akryl z założeniem całym 75zł płacę, a za uzupełnienie 40. Polecam
                  • izabelka1976 Re: Cisza o najlepszym w Łukowie salonie... ;) 19.11.10, 09:31
                    do sztylet50
                    Słucham? Widać że sam masz problem z śmierdzeniem z gęby, skoro w taki sposób atakujesz.... Widać że masz sam jakieś kompleksy!
                    I proszę się do mnie w taki sposób nie wyrażać...
                    Myślisz że tylko ty możesz mieć swoje zdanie, a już ktoś inny to nie?
                    Ja tak słyszałam, i zdania nie zmienię.
                    A forum jest właśnie do wydawania opinni.
                    p.s. Też słyszałam że miała się przenieś do Miska podobno, ale to dopiero na wiosnę.
                    Słyszałam o konfliktach z właścicielami budynku, nie wiem z czyjej winy i że efektem tego było brak wody w salonie... To tyle...
                    Wiem że jest to prawda, i nikt mi nie wmówi że nie.
                    Możecie sobie mnie atakować jak tylko możecie, ale to i tak nic Wam nie da.
                    A jeśli piszę nieprawdę to sama osobiście przeproszę p.Izoldę... :)
                    Miłego dnia... :*

• luizzzza Re: Cisza o najlepszym w Łukowie salonie... ;) 18.11.10, 18:28
      a mi się wydaje że jest tu coś nie tak , także nie musicie się tak nie ładnie zachowywać i oceniać.
      Chodziłam do p. Izoldy raz w tygodniu na serie zabiegów na twarz. Miało być ich 10, przy którymś z kolei musiałam przełożyć termin na inny z powodów osobistych, co nie było problemem dla tej pani. Miałam zadzwonić za kilka dni i umówić się telefonicznie, po czym nie mogę się do niej dodzwonić od jakiś ok 3 tygodni. Ma wyłączony telefon wrr :( Nawet byłam u niej w salonie, no i okazało się że nawet te panie fryzjerki nie potrafią mi pomoc z namiarem jej. Co wydaje się dziwne;/ Takie raptowne zamknięcie i zostawienie klientek na lodzie jest nie fer. Nie byłam jej stałą klientką, ale od czasu do czasu wpadałam na paznokcie czy makijaż...Jakbym wiedziała to poszłabym do innego salonu na dokończenie serii, no ale nie miałam pojęcia że tak sprawa się przedstawi. No i teraz lipę mam i zmarnowaną kasę ;/
      Piszecie tu, że informowała swoje klientki, no ale mnie nie poinformowała.
      • sqlite Re: Cisza o najlepszym w Łukowie salonie... ;) 18.11.10, 21:23
        no wiesz,skoro 3 razy byłaś to dzwoń i umów się na 4 zabieg, przecież ona dalej pracuje. Skoro klientką jesteś to chyba telefon znasz. ja od września wiedziałam, że się przenosi. jedna moja koleżanka z biura jest jej dobrą klientką i już dawno jej mówiła. Poważnie.
        • prawdziwy-maka Re: Cisza o najlepszym w Łukowie salonie... ;) 18.11.10, 23:06
          w łukowie panuje straszne chamstwo, każdy każdego wygryza i zyczy mu jak najgorzej. Ja miałam sklep z odzieżą w łukowie parę lat temu i właściciel tez nam wymówił lokal i za tydzień otworzył tą sama firmą i działa do dziś. Chamidło z łukowa. Więc szkoda mi każdej osoby wykożystanej w ten sposób. Z tego co pamiętam na międzyrzeckiej był salon Nefretette i też Oli wymówił facet lokal bo chciał to samo otworzyć co ona, ale jak widać jeszcze nie zdecydował się na to, pewnie kwestia czasu. Zal dupę ścicka!
          • marz70 Re: Cisza o najlepszym w Łukowie salonie... ;) 19.11.10, 09:58
            Jestem przerażona i zniesmaczona opiniami o Izoldzie. To prawda, że Łuków jest okropnym miastem pod względem plotek, zazdrości, intryg....itd. Dajcie już spokój dziewczynie! Pracuje, robi to co kocha, realizuje swoje plany. I chwała jej za to! Podziwiajmy ludzi z inicjatywą i chęciami do pracy. Jestem klientką Izoldy od kilku lat, jestem zadowolona z tego jak wykonuje swoją pracę. Polecałam ją wielokrotnie i osoby, które skorzystały tez były zadowolone. Ludzie! więcej życzliwości dla innych, bo sami zatracimy się w tym bagnie. Bądźmy dla tolerancyjni i bardziej miłosierni.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka