Dodaj do ulubionych

opalanie natryskowe, gdzie najlepiej

09.06.11, 12:05
Gdzie w Łukowie ktoś to robi? Wiem, że jest, bo kojarzę, ale nie mogę sobie przypomnieć gdzie robią, i kto mi mówił, że takie fajne. Na pewno w jakimś w miarę nowym salonie
Obserwuj wątek
    • izabelka1976 Re: opalanie natryskowe, gdzie najlepiej 29.10.11, 10:52
      Wybierając opalanie musisz zapytać z jakiej firmy kosmetyczki korzystają. Najlepsza firma to Sun FX i tylko z tej firmy byłam zadowolona.Nie miałam po niej plam ani zacieków. Wiem, że jest napewno te opalanie w Salonie Wanessa www.wanessa.lukow.pl, a ostatnio widziałam też reklamę tego opalania natryskowegow solarium sunrise www.studio-sunrise.pl , i tam bylo też napewno sun fx. Wiem, że to u nich nowość, więc popytaj może są jakieś promocje.
      Wiem że mają te opalanie inne kosmetyczki, ale to podróbki sun fx i mimo, że może jest taniej to zdecydowanie nie polecam...
      Także pamiętaj , zanim się zdecydujesz gdziekolwiek to zapytaj o firmę.
      • lilianaliliana Re: opalanie natryskowe, gdzie najlepiej 31.10.11, 21:36
        Dzięki, już skorzystałam u p.Agnieszki na Dmocha, koło sklepu z kurtkami skórzanymi. Nie pamiętam jaką miała firmę, ale jakąś dobrą, bo super była opalenizna, długo się trzymała i równo spłukiwała a tego się bałam. Już powtarzałam to kilka razy, polecam wszystkim, to bardzo ładny salon i dobra kosmetyczka. Robi super kwasy (tak na marginesie)
          • izabelka1976 Re: opalanie natryskowe, gdzie najlepiej 04.11.11, 10:54
            do fiorklasa
            Opalenizna trzyma Ci się w zależności od tego gdzie sobie zrobisz i jakiej firmy jest te opalanie.
            Trzyma się około tygodnia, a jak nawilżasz to przedłuzy Ci sie o kilka dni (hm z 3). Kosmetyczki mogą Ci wkręcać że trzyma się minimum 2 tygodnie, a nawet i 3 tygodnie, ale nie wierz w te brednie.
            Efekt jest bardzo fajny, ale tylko w pierwszym tygodniu, potem ten efekt jest coraz bardziej mniejszy.
            Jeśli masz wesele tydzień po tygodniu to leć na solar. Napewno będzie bardziej zadowolona.
            Z tego opalania natryskowego korzysta się jak jest się w ciąży lub nie możesz się opalać w solarze.
            • pomocnaonly Re: opalanie natryskowe, gdzie najlepiej 05.11.11, 16:26
              > Z tego opalania natryskowego korzysta się jak jest się w ciąży lub nie możesz s
              > ię opalać w solarze.
              lub wolisz zdrową opaleniznę bez ryzyka po 1 wizycie w gabinecie
              > Opalenizna trzyma Ci się w zależności od tego gdzie sobie zrobisz i jakiej firm
              > y jest te opalanie
              jeśli jest z SUN FX to co wspólnego ma gdzie było wykonane co do trwałości opalenizny
              w większości salonów nie tylko "nowych"jest opalanie natryskowe
              opaleniznę można przedłużyć stosując również balsam brązujący
              • lilianaliliana Re: opalanie natryskowe, gdzie najlepiej 06.11.11, 17:20
                Ona chyba ma z tej firmy, ale dokładnie nie pamiętam, bo uwagi nie zwróciłam za bardzo. Ale to firmowe kosmetyki na pewno, bo kabina taka profesjonalna, wszystko takie widać porządne. Mi fajnie opalanie się trzymało z 10 dni, więc 2 wesela obskoczysz, potem się zmywało, ze dwie plamki zauważyłam na udach, a tak to równomiernie poszło.
                • fiorklasa Re: opalanie natryskowe, gdzie najlepiej 25.11.11, 16:46
                  dzięki dziewczyny :) rzeczywiście to opalanie jest w każdym bardziej znanym salonie, po "wstępnym rozglądunku" tak stwierdziłam. 80 zł trzeba dać za całe ciało. Efekt był w pełni mnie satysfakcjonujący. Ale nie jest na pewno tak, że zaczyna się zmywać PO 10 dniach...zmywa się po kilku dniach już systematycznie, ale powolutku i na szczęście plam nie było, aa no i ubrań też nie brudziło jak po samoopalaczu. Tylko bezpośrednio po opaleniu może brudzić, ale później już nie. Na drugim weselu to efekt opalenizny widziałam już chyba tylko JA hehe:) nie no, trochę było widać... Ale za to na pierwszym weselu wyglądałam bezbłędnie!! Odcień opalenizny fajny, brązowy
    • 71kasia Re: opalanie natryskowe, gdzie najlepiej Poznań 28.02.12, 10:49
      Ja korzystałam z opalania SUN Beauty w POZNANIU. Byłam bardzo zadowolona, efekt równomierny i najważniejsze ze brązowa opalenizna a nie żółta:) Trzeba na to uważać w przypadku innych firm. Umawilaam sie telefonicznie ze strony www.opalanienatryskowe.vgh.pl.
      A najważniejsze ze przyjeżdżają do domu, i nie trzeba jeździć a wtedy padał akurat deszcz :)
    • doris098 Re: opalanie natryskowe, gdzie najlepiej 25.01.16, 19:21
      Ja też korzystałam z opalania natryskowego Fake Bake, mają profil na fb /www.facebook.com/opalanienatryskowepoznan/ - babka przyjeżdża do domu, więc nie traci się czasu, żeby gdzieś dojechać, miałam śliczną, brązową opaleniznę prze jakieś 10-14 dni, trzeba dużo nawilżać skórę, nie pływać na basenie i nie pocić się nadmiernie. Można wybrać jeden z trzech odcieni, ja wybrałam taki pośredni, bo zimą nie chciałam być zbyt opalona, wyszło idealnie. :) Polecam :)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka