Dodaj do ulubionych

Opinie o internecie z feromedia

26.06.13, 09:58
Witam. Chciałbym od was usłyszeć opinie o internecie Światłowód - Internet z prędkością światła 20 Mb/s z feromedia, ponieważ teraz w miejscowości Zalesie zrobili światłowód i się zastanawiam czy podpisać z nimi umowę. Ale chciałbym usłyszeć najpierw opinie o tym operatorze. Proszę was o szybką odpowiedź. Z góry dziękuję.
Obserwuj wątek
      • lukasz_forum Re: Opinie o internecie z feromedia 30.09.13, 19:51
        Tłumaczenie Fero jest niesamowite brak jakich kol wiek argumentów pierdoły takie że się słuchać nie chce ,droga jest wszystkich to można na krzywy ryj ryć jak się chce ,ręce opadają.Jak tak się załatwia sprawy to powodzenia w biznesie aby tylko dotacje się zwróciły hehehehe
    • sapier1985 Re: Opinie o internecie z feromedia 16.04.14, 12:49
      Jestem z Zalesie 3 miesiące mam już ich internet i telewizję 20 mb i jakieś 80 kanałów w spedtest mam 24 mb czyli jeszcze 4 więcej. W grach sieciowych nie zacina się tak jak w lukmn. Filmy się szybko laduja nie trzeba nic czekać. Kolega sąsiad tez ma i sobie chwali.
    • hadriannn Re: Opinie o internecie z feromedia 17.01.15, 19:08
      Witam. Podobnie jak kolega Patryk chciałbym uzyskać trochę opinii i informacji na temat usług świadczonych przez tą firmę. Mieszkam w miejscowości Zalesie (gmina Ryki w ścisłości) gdzie aktualnie Feromedia kładzie światłowody. Prosiłbym o w miarę szybką odpowiedz i jakieś linki do testów down i upload oraz ping. Obecny operator czyli Orange (dawne TP) nie wiele oferuje bo zaledwie jeden mega wysyłania . Dzięki za pomoc.
    • koko_v Re: Opinie o internecie z feromedia 12.03.15, 10:41
      korzystam z ich netu w Białej Podlaskiej jak dla mnie rewelacja , mam więcej niż na umowie, wcześniej miałem w Insterze i raz był raz nie, teraz mam spokój i mają krótkie umowy nie wiążesz się na lata po roku decydujesz co dalej
    • iwonaryba13 Re: Opinie o internecie z feromedia 21.05.15, 15:44
      internet może i dobry ale dział obsługi masakra!!! Po zgłoszeniu awarii na 6 dzień bez wcześniejszego umówienia się (Pan twierdzi że nie mógł się dodzwonić aż przez 6 dni - śmieszneeee!!!) przyjeżdża serwisant i jest zdziwiony że nie ma nikogo w domu więc idzie do sąsiada z pretensją!!!! ha ha ha NIE POLECAM!!!! BARDZO DOBRY JEST W TEJ CHWILI JUŻ LUKMAN i niczym się nie różni ale serwis mają porządny ( wiem bo sąsiad ma). Jak mi się umowa skończy to napewno zmienie>.
    • feromedia_dno Re: Opinie o internecie z feromedia 27.12.16, 20:00
      Odradzam i jeszcze raz odradzam.
      Ten internet to zwykłe ścierwo. Szkoda brać nawet za dopłatą...
      Niski ping w przypadku tej firmy brzmi jak słaby żart.
      Internet chodził perfekcyjnie przez 2 tygodnie okresu próbnego, a dalej to szkoda gadać i targać sobie nerwy.
      Jeśli chcieć określić "internet" z feromedii jednym słowem, słowo "dno" będzie tu najodpowiedniejsze.
      Jeśli chcą państwo zaoszczędzić sobie nerwów a przy tym kilka złotych proszę nawet nie myśleć o tej firmie...
      • patryk_m17 Re: Opinie o internecie z feromedia 06.12.17, 16:21
        Jak zakładałem ten post to jeszcze od nich internetu nie miałem, ale teraz korzystam już z niego dwa lata i nie ma żadnych awarii o których Pani pisze. Wcześniej miałem w Lukmanie na łączu radiowym i wiecznie były awarie. Teraz mam całkowity spokój. Owszem zdarzyły się w Feromedii ze 2 awarie ale jest to rzadki spotykany widok
      • patryk_m17 Re: Opinie o internecie z feromedia 21.12.17, 19:24
        jak zakładałem ten post to nie miałem jeszcze od nich internetu... ale możesz mi powiedzieć jakie to awarie? korzystam z usług feromedii już ponad dwa lata i jak do tej pory były jedynie dwie poważne awarie? gdzie te przerwy w dostawie o której piszesz. Słyszałem że feromedię nieźle konkurencja obsrywa ale niech lepiej lukman się schowa ze swoim światełkiem bo tam to dopiero są awarie
    • qwe_qwe_qwe Re: Opinie o internecie z feromedia 21.06.18, 12:12
      Nie polecam, wziąłem internet po światłowodzie - 50 Mb/s, najpierw pani przy podpisywaniu umowy twierdziła, że wszystkie koszty zostały już pokryte, gdy natomiast przyjechał serwisant do zainstalowania sieci wyszło, że trzeba jeszcze dopłacić, bo koszt jest nie taki jaki powinien być, tego samego dnia wieczorem okazało się, że ruter jest wadliwy, więc trzeba było czekać 4 godziny, aż wreszcie internet zadziała. Następnego dnia przypadkowo wypiąłem ruter od zasilania, gdy podpiąłem go ponownie okazało się, że nie ma internetu, zadzwoniłem więc na ich infolinię. Usłyszałem, że mam czekać kilka GODZIN na to, aż ktoś się ze mną skontaktuje. Przez 2 dni nie było internetu, a jak nie było telefonu tak sam zdecydowałem się zadzwonić. Nagle pani z infolinii zrobiła się miła na informację o mojej rezygnacji z ich internetu i twierdziła, że zaraz rozwiąże problem.

Reasumując nie polecam tego operatora, koszty i tak poniesiecie, a internetem się nie nacieszycie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka