Dodaj do ulubionych

Opinie o internecie z feromedia

26.06.13, 09:58
Witam. Chciałbym od was usłyszeć opinie o internecie Światłowód - Internet z prędkością światła 20 Mb/s z feromedia, ponieważ teraz w miejscowości Zalesie zrobili światłowód i się zastanawiam czy podpisać z nimi umowę. Ale chciałbym usłyszeć najpierw opinie o tym operatorze. Proszę was o szybką odpowiedź. Z góry dziękuję.
Edytor zaawansowany
  • 23.09.13, 20:03
    Masz opinię na ich temat.

www.telewizja.lukow.pl/index.php?option=com_seyret&Itemid=71&task=videodirectlink&id=1591
  • 30.09.13, 19:51
    Tłumaczenie Fero jest niesamowite brak jakich kol wiek argumentów pierdoły takie że się słuchać nie chce ,droga jest wszystkich to można na krzywy ryj ryć jak się chce ,ręce opadają.Jak tak się załatwia sprawy to powodzenia w biznesie aby tylko dotacje się zwróciły hehehehe
  • 11.04.14, 12:20
    Nie opowiadaj głupot jak nie masz bladego pojęcia o prawie i sposobie działania tej firmy.
    Ciesz się że coś się dzieje a nie siedzisz na Lukmanowym radiu które jest niestabilne i wiecznie awaryjne a nadajniki stare i się sypią jak domki w Czeczenii.
  • 09.01.15, 00:31
    Zgadzam sie z Tobą. Bez rzadnego pytania i bez rzadnej zgody weszli na działke u mnie, przeryli ją i położyli jakiś kabel. Nikogo nie było w domu.
  • 13.04.14, 07:45
    Ceny za internet mają chyba z kosmosu !!! 500mb/s nie ma takiego miernika aby to sprawdzić :)
  • 15.04.14, 20:20
    A gdzie w okolicy mają taniej? Przypominam że to światłowód.
    Podaj jakieś stronki a nie spamujesz.
    Na stronach konkurencji nie ma nawet cen tylko wszystko "OD"
    Zresztą z tego co słyszałem podobno konkurencja powoli wymiera ze swoim starym radiem w które już w ogóle się nie inwestuje.
  • 15.04.14, 20:25
    W orange trzeba mieć telefon stacjonarny albo płacić jakieś dziwne opłaty za utrzymywanie łącza.
  • 17.04.14, 20:02
    Lukaj tu >>prntscr.com/3aw9km
    prntscr.com/3awawj
    Firma zamazana żebyś nie myślał o reklamie ...
    Pozdrawiam :)
  • 18.04.14, 13:02
    Toć się popisałeś. Co to?! jakieś screeny nie wiadomo co jak i do czego. A taką tabelkę to sobie w word-dzie zrobić. W dodatku prędkość "DO" i jakieś limity godzinowe!
    Ja się pytam: Z CZYM DO LUDZI?!!
    Daj jakieś konkrety kolego a nie jakieś ścierwo nie wiadomo skąd.
  • 18.04.14, 15:31
    coax-buzz naucz się czytać ze zrozumieniem u nas 100mb/s za 50 zł a u ciebie 144 zł tylko jakie limity??? po prostu podwajamy prędkość za tą samą kwotę ( CZYTAJ Z ROZUMIENIEM ) U NAS JEDEN MB/S JEST ZA ZŁOTÓWKĘ :)
    50MB/S ZA 50ZŁ ALE PODWAJAMY W TYCH GODZINACH :) ---Gratis
    PS: poproszę skanera prędkości twojego 500mb/s :) gdzie i czym mierzysz :) stan faktyczny .
    Pozdrawiam :)
  • 23.04.14, 17:10
    Czyli jednak Reklama! - Jesteś mało wiarygodny
  • 23.04.14, 17:32
    To może mój pomiar łącza coś wniesie odnośnie możliwości technicznych sieci FTTH.
    www.speedtest.net/my-result/3385043114
    P.S. Niestety w tym momencie kończą się możliwości mojego komputera.
  • 23.04.14, 17:47
    Witam
    Ciekawa oferta. Jaki jest zasięg pana sieci internetowej?
    Interesują mnie bloki przy ulicy Stodolnej.
    Mieszkam w Łukowie od 20 lat ale nic nie słyszałem o takiej ofercie.
  • 18.04.15, 09:58
    Problem polega na mała firma dostała kasę z UE zarobią kasę na podłączaniu tych kabli ogłoszą upadłość i zamiast internetu będziecie mieli kabelki w domach ;)
  • 16.04.14, 12:49
    Jestem z Zalesie 3 miesiące mam już ich internet i telewizję 20 mb i jakieś 80 kanałów w spedtest mam 24 mb czyli jeszcze 4 więcej. W grach sieciowych nie zacina się tak jak w lukmn. Filmy się szybko laduja nie trzeba nic czekać. Kolega sąsiad tez ma i sobie chwali.
  • 17.01.15, 19:08
    Witam. Podobnie jak kolega Patryk chciałbym uzyskać trochę opinii i informacji na temat usług świadczonych przez tą firmę. Mieszkam w miejscowości Zalesie (gmina Ryki w ścisłości) gdzie aktualnie Feromedia kładzie światłowody. Prosiłbym o w miarę szybką odpowiedz i jakieś linki do testów down i upload oraz ping. Obecny operator czyli Orange (dawne TP) nie wiele oferuje bo zaledwie jeden mega wysyłania . Dzięki za pomoc.
  • 12.03.15, 10:41
    korzystam z ich netu w Białej Podlaskiej jak dla mnie rewelacja , mam więcej niż na umowie, wcześniej miałem w Insterze i raz był raz nie, teraz mam spokój i mają krótkie umowy nie wiążesz się na lata po roku decydujesz co dalej
  • 21.05.15, 15:44
    internet może i dobry ale dział obsługi masakra!!! Po zgłoszeniu awarii na 6 dzień bez wcześniejszego umówienia się (Pan twierdzi że nie mógł się dodzwonić aż przez 6 dni - śmieszneeee!!!) przyjeżdża serwisant i jest zdziwiony że nie ma nikogo w domu więc idzie do sąsiada z pretensją!!!! ha ha ha NIE POLECAM!!!! BARDZO DOBRY JEST W TEJ CHWILI JUŻ LUKMAN i niczym się nie różni ale serwis mają porządny ( wiem bo sąsiad ma). Jak mi się umowa skończy to napewno zmienie>.
  • 27.12.16, 20:00
    Odradzam i jeszcze raz odradzam.
    Ten internet to zwykłe ścierwo. Szkoda brać nawet za dopłatą...
    Niski ping w przypadku tej firmy brzmi jak słaby żart.
    Internet chodził perfekcyjnie przez 2 tygodnie okresu próbnego, a dalej to szkoda gadać i targać sobie nerwy.
    Jeśli chcieć określić "internet" z feromedii jednym słowem, słowo "dno" będzie tu najodpowiedniejsze.
    Jeśli chcą państwo zaoszczędzić sobie nerwów a przy tym kilka złotych proszę nawet nie myśleć o tej firmie...
  • 13.03.17, 11:25
    ja rowniez zrezygnowalam z usług. Niestety internet wiecznie się zacinał, albo go nie było przez 2 dni. Obsługa telefoniczna beznadziejna, jedyne co doradzają, to właczyć i wyłączyć komputer (tyle to i ja wiem).

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.