Dodaj do ulubionych

przemoc .pomóżcie

21.07.14, 19:37
Chciałabym przedstawić wam po krótce moją historię.Jestem w małżeństwie od 13 lat,troje dzieci,12,9 i 6 lat.Mój mąż nigdy nie był łatwy we współżyciu,zawsze miał rację nigdy nie przyznał się do błędu,nie ma osoby która jest mądrzejsza w czymkolwiek od niego.Ale jakoś się układało,gorzej czasem lepiej,z reguły ustępowałam ze względu na dzieci.Pierwszego kopniaka dostałam jak byłam z najstarszą córką w ciąży.Już wtedy powinnam zareagować,odejść albo chociaż komuś powiedzieć,ale bałam się i wsydziłam.Od roku mąż gra w jakąś grę na telefonie,po 16 godzin dziennie i w nocy,stracił zupełnie kontakt ze rzeczywistości,zamyka się w pokoju,nie robi w domu kompletnie się nic,na każdą moją zaczepkę że coś jest do zrobienia reaguje agresjąi krzykiem,zarzucając mi że się przypier...Ostatnio rzucił się na mnie.pobił na oczach najmłodszej córki i przystawił mi nóż do gardła.Chciałabym się rozwieść bo dłużej już nie dam rady boję się o siebie i o dzieci.Co powinnam zrobić poradźcie.
Obserwuj wątek
    • 4wisienka29 Re: przemoc .pomóżcie 23.07.14, 23:02
      Najlepiej założyć niebieską kartę, sytuacja, którą Pani opisuje jest niedopuszczalna i jak najszybciej trzeba interweniować. To nie jest też miejsce do takich rozmów. W razie czego proszę o kontakt na email : kameleonfun@wp.pl
      • skarabeusz31 Re: przemoc .pomóżcie 12.08.14, 08:29
        Odejdz od niego jak najszybciej zabierz dzieci i ogranicz mu prawa do ich wychowywania,po prostu pozbaw go.Jeśli masz rodzinę idz do niej. Powiatowe Centra Pomocy Rodzinie w twoim miejscu zamieszkania moga ci pomóc.Spróbuj,warto!!! 257989913 PCPR Łuków
    • mamadzieci6 Re: przemoc .pomóżcie 16.08.14, 22:36
      nie zastanawiaj się idź na policję, wyprowadz się. Złóż pozew o rozwód na jego koszt oczywiscie,to on jest winny ty jesteś ofiarą. Moja mama przechodziła podobnie tylko że ojciec znęcał się nad nią i nad dziećmi. Był alkocholikiem. Dostała rozwod, eksmisję, i zakaz zbliżania się do wszystkich jak i alimenty na każde dziecko. Nie pozwól by dzieci na to patrzyli oni zrozumieją napewno. Będzie dobrze trzymaj się.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka