Dodaj do ulubionych

Firma remontowa poszukuje

30.07.17, 14:16
Poszukuje kontaktu do firmy remontowej która przeniesie kuchnie do salonu. Może ktoś z Państwa ma kontakt do solidnej Firmy. Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • kr_rach 04.09.17, 11:29
    Witam, też o tym myślę, udało się znaleźć sensowną firmę?
  • sprzedawca_kupujacy 04.09.17, 13:00
    Niestety jeszcze nie. Chyba remont będę zmuszony przenieść na 2018. Przy okazji jakie są Państwa opinie na temat takiego rozwiązania? a może jakiś inny pomysł na wygospodarowanie dodatkowego pomieszczenia w m2 60 m2.
  • kr_rach 06.09.17, 11:47
    mieliśmy kiedyś pomysł na podzielenie dużego pokoju na 2 mniejsze (mieszkanie 69,8m2) ale upadł ze względu na doświetlenie powstałych w ten sposób pomieszczeń. Chyba przeniesienie kuchni (już jako aneksu) do pokoju jest jedynym sensownym wyjściem. Zastanawiam się nad rozwiązaniem kuchenki: indukcja czy gaz (konieczna dodatkowa wentylacja w pomieszczeniu).
  • maria5552 25.02.18, 22:39
    Witam
    mieszkamy w mieszkaniu 60m2, salon sąsiaduje z łazienką, przechodziliśmy generalny remont i w salonie jest przygotowane miejsce pod kuchnię, w formie aneksu - na chwilę obecną jeszcze niestety kuchnia nie została przeniesiona, ale wszystkie podłączenia są już wyprowadzone (rury wodne, elektryka, kanał wentylacyjny), również podłoga została tak położona, że w części salonu są panele, a w części kuchennej położone już płytki, najprawdopodobniej nową kuchnię uda się postawić w tym roku smile jak na razie nie ma pośpiechu, bo cały czas stara jeszcze stoi i działa, w jej miejsce docelowo powstanie trzeci pokój którego nam brakuje. W salonie musieliśmy jeszcze przenieść kaloryfer na ścianę z oknem balkonowym, aby lepiej wykorzystać przestrzeń. Ale faktycznie jest to możliwe tylko trzeba trochę pokombinować. Porada architekta jest bardzo pomocna, wszystko musi być wykorzystane co do centymetra, szczególnie jeśli to aneks w salonie. Niestety, nasz pierwotny pomysł, żeby wykorzystać garderobę nie wypalił, ponieważ garderoba jest w takim miejscu, że nie ma dostępu do pionu i zgodę na podłączenie do pionu musieliby wyrazić sąsiedzi, do tego ściana od garderoby jest nośna smile za dużo papierologii, biegania i ogólnie zachodu - musieliśmy odpuścić... Życzę powodzenia i wytrwałości!!
  • slawekk2018 14.03.18, 21:21
    Witam,

Czy mogę prosić o jakiś mail do Pani bo mam kilka pytań odnośnie przenoszenia instalacji.
  • slawekk2018 14.03.18, 21:29
    Kontakt do mnie: slawekk2018(at)gazeta.pl
  • maria5552 10.11.18, 18:55
    Proszę Pana bardzo przepraszam za brak odpowiedzi, ale rzadko zaglądam na forum, a widzę że prosił Pan o kontakt w sprawie przeniesienia instalacji, czy Pan już sobie z tym poradził?? Kontakt do mnie andziora.r@wp.pl.
    Pozdrawiam serdecznie
  • rbkon 16.10.17, 01:32
    Witam sąsiadów,
    Zmajstrowałem kuchnię w garderobie, a z kuchni zrobiłem pokoik dla dziecka ... da się. Kuchnia o wymiarach 2,4x1,25 jest bardzo funkcjonalna. smile
    501076769
  • sprzedawca_kupujacy 16.10.17, 16:10
    Z garderoby? Rozumiem ze na nr tel można się kontaktować celem porady. Także myślałem o przepolowieniu dużego pokoju ale jakoś logistyczne tego nie widzę.
  • lisiczka29 16.10.17, 20:02
    Witam,
    a moznaby zobaczyc gdzies zdjecie jak to wyszlo? Bo tez o tym myslimy zeby pokoj dla dziecka zrobic z kuchni.
  • rbkon 16.10.17, 20:28
    heh ... nie mam takiego obiektywu aby "uwiecznić" kuchnię ... poprostu jest do fotek za mała. Zabudowa pod sufit i zwyczajny blat, zmywarka 60', lodówka podblatowa - z tym, że zamrażarka stoi osobna w szafie w przedpokoju. Piekarnik i płyta gazowa [trzeba przenieść gaz]
  • sprzedawca_kupujacy 16.10.17, 20:49
    Ale można chyba tez elektryczną kuchnie zrobić? A woda w zlewie i zmywarce pociagnieta z korytarza? I czy ma Pan namiary na ekipę która takie cuda robi sprytnie i nie za miliony oczywiście.
  • sprzedawca_kupujacy 16.10.17, 20:53
    Ale można też chyba kuchnie elektrycznà/indukcje zrobić q garderobie? A woda do zmywarki i zlewu ciągnie ta z korytarza wtedy jest? Łazienki nie trzeba chyba ruszać? Pozdrawiam
  • rbkon 17.10.17, 00:02
    Z korytarza wodę jeśli szacht z wodą przylega do mieszkania, trzeba jednak troszkę napsuć w przedpokoju.
    Ekipy nie mam, robiłem sam smile
  • sprzedawca_kupujacy 17.10.17, 08:08
    Właśnie na korytarzu szachty nie są po stronie mieszkania. Nie znam się aż tak ale wiem ze z dodatkowymi gniazdami i oświetleniem w garderobie nie byłoby problemu ale jak wodę tam zorganizować? Salon jest na ścianie z łazienką to wydaje się proste ale w garderobie? Czy Pan zajmuje się remontami😊?
  • rbkon 23.10.17, 23:48
    Całość wykonałem samodzielnie, był to przyznam koszmar niemiłosierny przez 2 tygodnie.
    Skute płytki w pokoju,garderobie i przedpokoju, choć niekoniecznie ale od razu za ciosem, panele w starej kuchni, nowe płytki w przedpokoju i garderobie, nowa kuchnia w całości do garderoby, przeróbki wod-kan, wymiana okna w starej kuchni itp.
    W przypadku Pańskiego ułożenia mieszkania będzie troszkę trudniej ale da się spokojnie to zrobić.
  • ewan21 08.11.17, 19:32
    Witam.
    Czy znaleźli Państwo już firmę do wykonania przeróbki mieszkania ?
    Jeżeli nie, to zapraszam do kontaktu ze mną pod nr telefonu 601 066 740.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.