Dodaj do ulubionych

Firma remontowa poszukuje

30.07.17, 14:16
Poszukuje kontaktu do firmy remontowej która przeniesie kuchnie do salonu. Może ktoś z Państwa ma kontakt do solidnej Firmy. Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • 04.09.17, 11:29
    Witam, też o tym myślę, udało się znaleźć sensowną firmę?
  • 04.09.17, 13:00
    Niestety jeszcze nie. Chyba remont będę zmuszony przenieść na 2018. Przy okazji jakie są Państwa opinie na temat takiego rozwiązania? a może jakiś inny pomysł na wygospodarowanie dodatkowego pomieszczenia w m2 60 m2.
  • 06.09.17, 11:47
    mieliśmy kiedyś pomysł na podzielenie dużego pokoju na 2 mniejsze (mieszkanie 69,8m2) ale upadł ze względu na doświetlenie powstałych w ten sposób pomieszczeń. Chyba przeniesienie kuchni (już jako aneksu) do pokoju jest jedynym sensownym wyjściem. Zastanawiam się nad rozwiązaniem kuchenki: indukcja czy gaz (konieczna dodatkowa wentylacja w pomieszczeniu).
  • 16.10.17, 01:32
    Witam sąsiadów,
    Zmajstrowałem kuchnię w garderobie, a z kuchni zrobiłem pokoik dla dziecka ... da się. Kuchnia o wymiarach 2,4x1,25 jest bardzo funkcjonalna. smile
    501076769
  • 16.10.17, 16:10
    Z garderoby? Rozumiem ze na nr tel można się kontaktować celem porady. Także myślałem o przepolowieniu dużego pokoju ale jakoś logistyczne tego nie widzę.
  • 16.10.17, 20:02
    Witam,
    a moznaby zobaczyc gdzies zdjecie jak to wyszlo? Bo tez o tym myslimy zeby pokoj dla dziecka zrobic z kuchni.
  • 16.10.17, 20:28
    heh ... nie mam takiego obiektywu aby "uwiecznić" kuchnię ... poprostu jest do fotek za mała. Zabudowa pod sufit i zwyczajny blat, zmywarka 60', lodówka podblatowa - z tym, że zamrażarka stoi osobna w szafie w przedpokoju. Piekarnik i płyta gazowa [trzeba przenieść gaz]
  • 16.10.17, 20:49
    Ale można chyba tez elektryczną kuchnie zrobić? A woda w zlewie i zmywarce pociagnieta z korytarza? I czy ma Pan namiary na ekipę która takie cuda robi sprytnie i nie za miliony oczywiście.
  • 16.10.17, 20:53
    Ale można też chyba kuchnie elektrycznà/indukcje zrobić q garderobie? A woda do zmywarki i zlewu ciągnie ta z korytarza wtedy jest? Łazienki nie trzeba chyba ruszać? Pozdrawiam
  • 17.10.17, 00:02
    Z korytarza wodę jeśli szacht z wodą przylega do mieszkania, trzeba jednak troszkę napsuć w przedpokoju.
    Ekipy nie mam, robiłem sam smile
  • 17.10.17, 08:08
    Właśnie na korytarzu szachty nie są po stronie mieszkania. Nie znam się aż tak ale wiem ze z dodatkowymi gniazdami i oświetleniem w garderobie nie byłoby problemu ale jak wodę tam zorganizować? Salon jest na ścianie z łazienką to wydaje się proste ale w garderobie? Czy Pan zajmuje się remontami😊?
  • 23.10.17, 23:48
    Całość wykonałem samodzielnie, był to przyznam koszmar niemiłosierny przez 2 tygodnie.
    Skute płytki w pokoju,garderobie i przedpokoju, choć niekoniecznie ale od razu za ciosem, panele w starej kuchni, nowe płytki w przedpokoju i garderobie, nowa kuchnia w całości do garderoby, przeróbki wod-kan, wymiana okna w starej kuchni itp.
    W przypadku Pańskiego ułożenia mieszkania będzie troszkę trudniej ale da się spokojnie to zrobić.
  • 08.11.17, 19:32
    Witam.
    Czy znaleźli Państwo już firmę do wykonania przeróbki mieszkania ?
    Jeżeli nie, to zapraszam do kontaktu ze mną pod nr telefonu 601 066 740.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.