Dodaj do ulubionych

szukam pomocy w pisaniu pracy mgr

31.03.13, 15:50
Witam wszystkich. Pisze prace mgr ogolnie na temat tlumaczenia humoru. Szukam paru osob, ktore chcialyby przetlumaczyc ok. 30 komiksow z garfieldem, ktore to tlumaczenia potem moglabym przeanalizowac. Nie trzeba byc super ekspertem od tlumaczen, gdyby wszystkie tlumaczenia byly na tym samym poziomie nie byloby co analizowac :).
Jesli znajdzie sie ktos chetny to prosze wyslac mi wiadomosc na priva lub poczte gazetowa, a wysle materialy i odpowiem na ewentualne pytania.
Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • daras12lks 17.05.13, 19:42
    Witam, jestem zainteresowany tą ofertą i proszę o pilny kontakt pod tym adresem daras12lks@wp.pl
  • 9aga123 22.06.13, 20:18
    Mogę napisać tłumaczenie, cena do uzgodnienia Agnieszka Szczepanik, mail szczepanik550@gmail.com
  • magdalena.zieba 24.06.13, 18:49
    Jester zainteresowana tlumaczeniem. Studiowałam i mieszkam w Cambridge. Proszę o kontakt : ziebeczka@yahoo.co.uk
  • yolle 05.11.13, 17:14
    Witam

Nie polecam firmy Zespół PisaniePrac.com.pl Leszek Brzozowski
    Tel. 515 150 300
    GG: 135658
    www.pisanieprac.com.pl
    Naciągacze i oszuści to co napisali to było chyba zerżnięte z netu. Czekałam 3 mies. a i tak musiałam zrobić to sama. Zapłaciłam 300zł za nic

Uważajcie
  • bramblette 11.11.13, 10:34
    yolle napisał(a):

> Witam
    >
    > Nie polecam firmy Zespół PisaniePrac.com.pl Leszek Brzozowski
    > Tel. 515 150 300
    > GG: 135658
    > www.pisanieprac.com.pl
    > Naciągacze i oszuści to co napisali to było chyba zerżnięte z netu. Czekałam 3
    > mies. a i tak musiałam zrobić to sama. Zapłaciłam 300zł za nic
    >
    > Uważajcie

I bardzo dobrze - oszust naciął oszustkę!
    Żenada - a potem będzie się szczycic, że ma wyższe wykształcenie.
  • borelo8 07.04.14, 19:08
    Polecam firmę Redaktor-online, która posiada odpowiednio wykwalifikowaną kadrę do pisania różnego typu prac, a także zajmującą się tłumaczeniami. Proszę zapoznać się ze stroną www.redaktor-online.pl lub bezpośrednio kontaktować się na maila: kontakt@redaktor-online.pl czy telefonicznie +48 518032881.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka