Dodaj do ulubionych

Aisec University learn by play Nie Polecam!

14.06.13, 17:06
właśnie kończę kurs prowadzony przez te organizacje.
Jestem z kursu mało zadowolony. Lektor na zajęcia przychodził nie przygotowany i nie posiadał żadnego doświadczenia w nauce języka obcego, a nawet jakiego kolwiek szkolenia z tym związanego.
Nie wiem jak to wyglądało u innych lektorów, ale u mnie to wprost powiedziała że woli rozmawiać sobie niż uczyć. Zapewne była by to dobra metoda gdyby zwracała uwagę na popełniane błędy podczas wypowiedzi. A na zajęciach często były odtwarzane filmy z YT nawet po 15 min.
Rozmawiałem z osobami z innych grup były nawet zadowolone, lecz nie udało mi się zapytać większości odemnie z grupy, bo praktycznie nikt nie chodzi. Teoretycznie zajęcia zaczęło 14 osób fizycznie widziałem jakieś 11 osób. Na zajęciach w tym tygodniu byłem sam. Więc co raz mniejsza liczba osób na zajęciach też świadczy o tym że skoro zmarnowało się pieniądze to już jednak szkoda marnować także marnować czas.

Najgorzej wydane pieniądze na rozwój własnej osoby.
Edytor zaawansowany
  • rach-elle 13.12.13, 02:20
    Oni z tego co wiem mają tam dużą rotację osób, zawsze ktoś inny się tym zajmuje i zawsze są inni lektorzy, zależy na kogo trafisz :P Jedna moja koleżanka była niezadowolona, bo kiedyś tam Hindus uczył ją angielskiego (czyli z akcentem słabo), a druga poszła zobaczyć jak wygląda lekcja jeszcze zanim zapłaciła i mówiła że było super, czyli w sumie to zależy:) Jak już się płaci tę kasę to w sumie nie zaszkodzi wcześniej sprawdzić, jak wiedzą że mają akurat dobrych lektorów to pozwolą :P

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka