Dodaj do ulubionych

Korepetycje, Konwersacje angielski włocławek

10.01.14, 11:29
Oferuję korepetycje i konwersacje dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie
-mam doświadczenie w uczeniu zarówno dzieci w wieku przedszkolnym, wczesnoszkolnym jak i starszych, a także dorosłych
-Pomogę przygotować się do matury (podstawowej i rozszerzonej), testu gimnazjalnego, oraz certyfikatów,
-Nauczę od podstaw dorosłych oraz dzieci
-Możliwosć jednorazowej pomocy oraz wykonania tłumaczenie tekstów

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji, do każdej osoby podchodzę indywidualnie i układam odzielny program.

Jestem polką, wychowaną w kraju anglojęzycznym. Mam bardzo wyraźny brytyjski akcent. Szkolnictwo za granicą, a także ukończenie IB (gdzie językiem wykładowym jest język angielski) pozwoliło mi nauczyć się tego języka w pełni.

Zachęcam do kontaktu telefonicznego, jeśli nie odbieram, prowadzę zajęcia- na pewno oddzwonię!
Edytor zaawansowany
  • kar_ool 21.11.14, 19:28
    Jeśli szukasz korepetycji w języku angielskim, to Korepetycje Włocławek oferuje swoje usługi poparte wieloletnim doświadczenie, by zapewnić każdemu indywidualną pomoc. Wszystkie zajęcia prowadzone przez Korepetycje Włocławek są całkowicie spersonalizowane i zaprojektowane tak, by spełnić specyficzne potrzeby każdego ucznia. Gdy jest to możliwe, używamy własnego, indywidualnego programu nauczania, w celu maksymalizowania efektywności kształcenia. Głównym celem zajęć jest pomoc uczniom w zakresie ustalenia konkretnego materiału który jest niejasny dla ucznia, a dzięki jego identyfikacji, pomagamy wypełnić luki, które utrudniają poprawne posługiwanie się językiem angielskim.
  • nastya_v 07.03.15, 01:00
    Znacznie bardziej profesjonalnych nauczyciele i lepsze oferty można znaleźć na Preply.com/pl/
    Tak naprawdę jest tu lepszy wybór nauczycieli. Pierwsza lekcja rozpoczyna się z tego, że ci pytają o celu nauki języka i dbają, aby osiągnął swój cel, czy to konwersacje, czy gramatyka

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka