Dodaj do ulubionych

JAK Szybko Nauczyć się Języka Angielskiego?

03.06.14, 19:35
Jeżeli zadajesz sobie pytanie – Jak szybko nauczyć się języka angielskiego to w tym wątku przy pomocy zamieszczonego artykułu zdradzę Ci sposób i moje przemyślenia na temat bardzo skutecznej metody szybkiej nauki angielskiego, po to aby już od dzisiaj twoja nauka przynosiła błyskawiczne efekty w postaci zrozumienia języka angielskiego.

Wiele osób uważa, że szybka nauka języka angielskiego nie jest możliwa. Nauczyciele wciąż powtarzają, że aby nauczyć się angielskiego potrzeba jest uczyć się latami. Od razu zaznaczę, iż nie twierdzę, że języka angielskiego można nauczyć się biegle w ciągu miesiąca (bo to nie jest możliwe) ale są metody oraz udowodnione na podstawie badań i doświadczeń sposoby na to aby zdecydowanie przyśpieszyć naukę języków obcych. Osobiście uważam, że każdy rozpoczynający naukę angielskiego powinien poznać metody pozwalające szybciej się go uczyć. Dlatego w tym wpisie zdradzę Ci taką właśnie metodę, więc koniecznie przeczytaj ten artykuł do końca.

Pełną treść artykułu znajdziesz na stronie:
Jak Szybko nauczyć się Języka Angielskiego

--
Szybka Nauka Angielskiego - moje metody, dzięki którym szybko nauczyłem się płynnie mówić po angielsku.
Edytor zaawansowany
  • netkoziolek 02.07.14, 09:38
    o kurcze naprawdę ciekawie to wygląda. żeby w ciągu miesiąca można się było nauczyć biegle języka, musze się temu przyjrzeć bardziej dokładnie
  • lukaszlev 06.01.15, 14:26
    To nie jest do końca tak jak piszesz, że w ciągu miesiąca nauczysz się biegle języka (choć słyszałem o osobach, które tak szybki potrafią się uczyć nowych języków). W nauce 1000 najczęściej używanych angielskich słówek ich opanowanie gwarantuje Ci wysoki poziom zrozumienia języka angielskiego (nawet w 80%), co daje szybkie efekty w nauce. Więc możesz rozumieć prawie 80% angielskiego ucząc się przez miesiąc 1000 słówek, czyli ok 30 każdego dnia, co jest jak najbardziej realne.
    --
    1000 słów angielski - moje metody, dzięki którym szybko nauczyłem się płynnie mówić po angielsku.
  • mironimo 16.01.17, 12:22
    W miesiąc raczej się nie nauczysz biegle języka, chyba, ze masz super moce;-)
  • artemis85 10.07.14, 12:53
    To zależy wyłącznie od osób które chcą sie nauczyć. Osobiście mogę polecić przyspieszone kursy wakacyjne w tfls gdzie w 2 tyg można przerobić cały semestr lub jest druga opcja ze w miesiąc
  • grammarbuddha2000 25.01.15, 22:35
    Nie da się nauczyć nowego języka w miesiąc.
    Oczywiście można świetnie podszkolić gramę i słownictwo, czyli pozostaje kwestia nie tego, żeby się NAUCZYĆ (bo nauka języka nigdy się nie kończy), ale PODUCZYĆ.
    Moim zdaniem najważniejsza jest gotowość do praktycznego używania języka. Człowiek dobrze przygotowany "do walki" to człowiek dobrze wytrenowany. Taki, który nie musi zastanawiać się jak coś poskładać, żeby miało ręce i nogi, ale myśli - i mówi.
    Najłatwiej takie umiejętności trenować na sucho. Z dobrym korepetytorem, samemu z dobrą książką.
    Polecam Angielski-korepetycje 1 (dla licealistów) oraz Angielski-korepetycje 2 (dla studentów B2,C1).
    Tam każdy znajdzie masę praktyki na sucho, żeby w walce czuć się swobodnie.
  • uwagapolicja3 03.08.15, 12:18
    Polecam kurs metodą Emila Krebsa. Jest nieporównywalnie tańszy od nauki z native speakerem i nie zajmuje tyle czasu. Masz fajnie wyselekcjonowane tematy z systemem powtórek. Piszą na ich stronie, że częstotliwość powtórek oparta jest o naukowe badania, ułatwiające zapamiętywanie. Mi kurs przypadł do gustu i jak podejdziesz do niego poważnie myślę, że spokojnie wystarczy na początek.
  • nimwstaniedzien 01.02.15, 10:01
    najszybciej to na pewno na kursie, bardzo dobrym rozwiązaniem jest kurs zagraniczny, sprawdziłam na sobie, że jak się jedzie za granicę na taki kurs można się bardzo szybko nauczyć dużo. Poza tym odwiedza się piękne miejsca, więc tym bardziej warto.
  • pan_tofel4 17.02.15, 10:55
    Kursy zagraniczne są dobra fakt. ale dobrze najpierw chociaż podstaw się nauczyć - najlepiej z native speakerem (dobrych ma np. długi język z wawy).
  • olgatylus 19.02.15, 17:08
    Polecam Carolinę - ich metody, to przepaść w stosunku do tradycyjnych lekcji. Sprawdź sobie obozy nad morzem Carolina Camps

www.carolina-camps.com.pl
  • nastya_v 07.03.15, 00:43
    Niedawno przeczytałаm wiadomość, że na polski rynek weszła firma oferująca wąsko wyspecjalizowane klasy do nauki języków obcych - Preply.com
    www.sic-egazeta.amu.edu.pl/index.php?t=2737
    Co mi się w ich ofercie spodobało, to jest to, że można wybrać z ogromnej liczby dostępnych nauczycieli - native speakerów i polaków.
    Moim zdaniem: tylko regularny kontakt z nauczycielem i gorliwi zajęcia mogą pomóc nauczyć się poprawnej wymowy i słownictwa. Samego zapamiętywania słów i gramatyki nie pomaga nie wystarczy żeby mówić po angielsku.
  • mironimo 16.01.17, 12:23
    Polecam też naukę w wirtualnych klasach - online, ale z lektorem, np. w Lang LTC
  • agnanyc 18.03.15, 14:25
    Rozmawiaj dużo z native speakerami, lektorem, nauczycielami i popraw swoje słownictwo. Sprawdź aplikację bit.ly/LearnEnglishFreeApp.
  • 6malta 04.06.15, 14:53
    ja polecam wyjazd na kurs jęz. angielskiego na Malta. Po dwóch tyg. w szkole Maltalingua naprawde poprawiłam moja wymowę I gramatykę: www.maltalingua.pl/angielski-kursy/
  • mironimo 16.01.17, 12:26
    Nauka języka za granicą to super pomysł. Jest kilka szkół językowych oferujących takie kursy, ja polecam Lang z Warszawy
  • angpro 12.11.15, 15:28
    Najlepszym spobosem na nauke według mnie jest aplikacja na telefoon www.langmission.pl
    Naprawde polecam ;d
  • bene772 12.11.15, 23:47
    Są apki które szybko nauczą Cię angielskiego za darmo ;p Jedną z nich jest np. Lang Mission (www.langmission.pl). Po co płacić za kursy, kiedy nie wiadomo, czy będą Ci odpowiadać?
  • deidara3210 13.11.15, 09:30
    Bardzo ciekawy artykuł, i tak szybka nauka jest jak najbardziej możliwa. Ale ja wolę używać do tego celu aplikacji na smartfona lub tablet ;p Lang MIssion to całkiem fajna zabawa ponieważ uczymy się grając w mini gierki i łatwo przychodzi mi zapamiętywanie nowych słówek w ten sposób. Jeśli ktoś byłby bardziej zainteresowany to zostawiam link : www.langmission.pl
  • ben-ia7 17.11.15, 21:14
    przykro mi, ale nadal uważam, że szybka nauka języka angielskiego, czy jakiegokolwiek innego języka obcego jest niemożliwa, język obcy trzeba przyswoić, przyzwyczaić się do niego i nie mieć lęku przed mówieniem z innymi w języku angielskim, niestety nie da się tego osiągnąć poprzez zwyczajne szybkie nauczanie :) tak samo jak języka ojczystego tak szybko się wszyscy nie nauczyli, tak samo nikt się nie nauczy szybko języka angielskiego, lepiej się zapisać na jakiś co tygodniowy kurs i tam się systematycznie uczyć :)
  • annapop10 18.11.15, 15:59
    Moim zdaniem szybka nauka jest możliwa (szybka w granicach rozsądku:P). Ja od jakiegoś czasu uczę się angielskiego przez internet i jestem zadowolona :) postawiłam na naukę słowek, bo gramatykę mam w miarę ogarniętą. Moja współlokatorka poleciła mi kurs metodą MultiWords (na platformie www.multikurs.pl). Kluczem do sukcesu jest chyba tutaj specjalny system do powtórek - powtarzasz tylko to, czego nie umiesz i dzięki temu uczysz się szybciej :)
  • speaking7 19.11.15, 19:28
    Najszybciej można się nauczyć języka poprzez częste rozmowy z obcokrajowcami.
    speaking7.com/
  • topclass 29.01.16, 07:12
    Ja polecam Adriana - native speaker, brytyjczyk. Ciekawa osoba - absolwent Uniwersytetu Cambridge. Bardzo poważnie podchodzi do kursantów. Angażuje się i prowadzi w sposób arcyciekawy zajęcia. Przy nim nawet najmniej konsekwentna osoba staje się bardzo systematyczna i szybko widać efekty :). Wiem to z własnego doświadczenia oraz moich znajomych. Ma super głos. Posłuchajcie w tym nagraniu. www.youtube.com/watch?v=cOyJQlYLa0U
    tel. 662 341451
    www.british.pl
  • cutommorow12 04.02.16, 11:36
    ja ostatnio wpadłem na taką platforme,brzmi zachęcająco :

Platforma do nauki angielskiego Bell?s została opracowana dla użytkowników chcących zdobywać wiedzę w sieci. Zawiera interaktywne materiały wideo z lektorem, naukę poprzez animowane, kreatywne slajdy oraz materiały audio w formacie mp3.

Kurs daje użytkownikowi szeroki zasób materiałów, ćwiczeń, zadań, które nadają całości formę naturalnego i realistycznego kursu, odzwierciedlając naukę z lektorem. Bell?s jest wielopoziomowym kursem dla chcących uczyć się języka w każdym wieku. Stworzony na podstawie licznych obserwacji i relacji kursantów kurs daje Ci możliwość uczenia się języka w sposób łatwy, przyjemny i pozbawiony nudnych lub niezrozumiałych regułek. Animowane i pełne humoru slajdy sprawiają, że nauka języka jeszcze nigdy nie była tak łatwa i przyjemna.

podaje link :

www.bellsenglishcourse.pl/

• twinguy 29.03.16, 16:28
    zgodze się,najlepiej uczyć się z lektorem,jednakże online tez duzo daje,czasami warto wykupić kilka kursów.Liderem aktualnie jest Bell's,mają swietnie opracowany kurs online,ucze sie 2 tydzien i powiem ze rzeczywiscie sporo mi wnosi do polepszania jezyka ang : www.bellsenglishcourse.pl/
  • oxword.pl 03.04.16, 21:50
    oczywiście lektor to super rozwiązanie, najlepiej w trakcie lekcji 1:1, ale... jeśli ktoś jest zapracowany, nie ma czasu ale potrzebuje szybkich efektów, to warto spróbować kursu angielskiego online
    Zapraszam do testowania zupełnie za darmo kursu angielskiego na platformie edukacyjnej
    oxword.pl/
    Nauka słówek angielskich szybko i skutecznie. Kurs dostępny jest po kliknięciu
    oxword.pl/produkt/darmowy-kurs-slowek-angielskich/
    Jesli link nie działa przekopiuj go do przeglądarki, przejdziesz wprost do zamówienia darmowego kursu angielskiego online. Jeśli kurs będzie Ci odpowiadał, wówczas zapraszam do zakupu abonamentu na kurs - już od 57 zł za miesiąc.
  • kam2x2 24.06.16, 11:46
    Dobrym sposobem na szybka naukę języka są audiobooki, których możesz słuchać wszędzie. Możecie sobie je ściągnąć na darmo od ESKK na tej stronie tiny.pl/gr2sg
  • mironimo 06.07.16, 11:41
    Szybko nie znaczy skutecznie;-) Ale fakt, wato szybko zacząć. Wiele szkół ma teraz kursy w pigułce. W wakacje można uczyć się np. w Langu a w Radomiu w City College
  • jadwiga123456789 14.07.16, 21:20
    www.facebook.com/speakuprzeszow/photos/a.1778392549113955.1073741828.1778358542450689/1790099251276618/?type=3&theater
  • ak-69 17.07.16, 22:17
    Jadwiga. Jeśli masz do przekazania jakąś swoją konkretną wiadomość to utwórz własny wątek, a nie powtarzaj tego samego wszędzie gdzie się da. Inaczej sprawiasz wrażenie rozrzucania SPAMU, którego nie warto nawet sprawdzać...
  • bronbron1 29.08.16, 13:45
    Mój rekord 4 miesięcy i mogłem sobie mówić, czytać i pisać. Może nie bardzo szybko ale dobrze. To była nauka języka angielskiego online.
  • bronbron1 29.08.16, 13:49
    www.snpro.pl
  • alicja-ewa 06.10.16, 14:52
    Znam ponad 1000 słów i nie mówię biegle, nawet nie rozumiem filmów, poza tym jak ktoś zna na jakimś poziomie angielski, wie doskonale, że nigdy nie nauczy się angielskiego znając tylko słówka, nie ma mowy.
    Nigdy nikt nie nauczy się angielskiego w ciągu miesiąca a nawet w ciągu dwóch miesięcy.
    Ktoś kiedyś mi zaproponował abym przeczytała wypowiedzi Luca Lampariello, który zna 12 języków (w tym polski).
    Proponuję aby zapoznać się z tym co mówi Luca.
  • adrian9010 09.01.17, 17:10
    Osobiście najpierw nauczyłam się tysiąca najczęściej używanych słów. www.naukaslowek.pl ma taki kurs.
  • karolingus 22.03.17, 22:51
    To zależy jak dla mnie :) jeśli się w ogóle nie potrafi angielskiego, to jednak najlepiej zacząć od kursu, łatwiej się zmobilizować, dobrze też mieć kogoś kto wytłumaczy pewne rzeczy na początku; ale jak się już ma podstawy to można samemu się doszkalać, korzystając z róznych aplikacji, np. duolingo no i dużo mówić! ja na badoo poznaję ludzi z różnych stron świata i znimi rozmawiam po angielsku, bardzo to rozwija :) a moja mama się z koleżanką zapisała do empik school, bo znalazłem taką promocję: naspole.pl/#/partner-offer/8825c153-bfe2-429e-9adb-679147d4025b w końcu uczyć się można w każdym wieku :)
  • robertkrajcarz 05.03.18, 09:20
    Ciekawe rozmówki masz na www.speakingo.pl i naprawdę sporo materiału, można sobie wszystkie podstawowe zagadnienia od początkującego do zaawansowanego powtórzyć. Przed FCE przerabiałem i jestem za poleceniem szerszej publiczności.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka