Dodaj do ulubionych

Skuteczny Kurs Angielskiego dla Początkujących

17.10.14, 02:34
Wiele osób, które rozpoczynają naukę języka angielskiego zastanawia się jaki kurs angielskiego dla początkujących wybrać, aby nauka była szybka, skuteczna i efektywna. Niestety przed dokonaniem takiego wyboru niewiele osób wie od czego tak naprawdę warto rozpocząć naukę (czyli jaki kurs angielskiego dla początkujących wybrać?). Sam miałem podobny dylemat, więc wiem ile czasu oraz pieniędzy można stracić, zanim wybierze się ten odpowiedni kurs lub metodę nauki. Dlatego aby pomóc Wam w wyborze tego odpowiedniego opisuję swoją historię oraz moje doświadczeniach jak również wskazuję kurs dzięki któremu od podstaw nauczyłem się języka angielskiego w bardzo krótkim czasie.

Wspomniany powyżej artykuł znajdziesz na stronie:
ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Jaki Kurs Angielskiego wybrać na początku nauki?

Ps. Jeżeli macie inne ciekawe, sprawdzone i skuteczne metody, przy pomocy których uczyliście się angielskiego to zamieszczajcie je pod tym wątkiem. Wspólnie pomóżmy innym w nauce udostępniając najlepsze metody i kursy.

--
Szybka Nauka Angielskiego - moje metody, dzięki którym szybko nauczyłem się płynnie mówić po angielsku.
Edytor zaawansowany
  • przemekho 24.10.14, 20:27
    Angielskiego i każdego innego języka nie powinno się w ogóle zaczynać od nauki słówek, tylko zwrotów i zdań.
  • nastya_v 07.03.15, 01:08
    Nie wierzę w takie kursy "w pigułce". Na nich wszystko zależy od osobistych motywacji, i to jest największa przeszkoda do nauki języka angielskiego. Jakby wszyscy mogli usiąść sobie i nauczyć się wszystkiego byśmy zrobili tak. Ale potrzebujemy kogoś, kto może nas zmotywować - nauczyciela, na przykład. Nauczyciel można znaleźć na mniej znanych platform, takich jak Preply.com.
    Dowiedziałam się o tym na stronie internetowej Uniwersytetu
    www.sic-egazeta.amu.edu.pl/index.php?t=2737
    Jest tutaj inne podejście do profesjonalnych zajęć, nie wspominając o e-korki. To jest moja osobista opinia. Bo inaczej nie byłoby setki tematów na forum "Jak nauczyć się języka angielskiego.", gdyby to było takie proste.
  • doubleburger12345 09.02.16, 15:44
    mozesz sprawdzić kurs online,jest to cos na zasadzie e-learningu,fajnie się z tego uczy :

www.bellsenglishcourse.pl
  • angloman1982 13.02.16, 11:15
    metodyka w nauczaniu w kursamch internetowych jest najwazniejszą kwestia i tutaj moge powiedzieć tak jak doubleburger,że www.bellsenglishcourse.pl/ daje realne efekty po już tak 1-2 miesiacach,ale trzeba przysiasc te min.20-30 min przy e-learningu dziennie,do tego nie jest nudny jak wiekszosc innych produktów.Polecam Bell'sa
  • inandout1980 16.02.16, 18:08
    to działa jako dodatkowe narzedzie www.bellsenglishcourse.pl/ do nauki online
  • adrian9010 06.06.18, 14:50
    polecam sprawdzić kurs multimedialny naukaslowek.pl
  • adelajda44 23.01.19, 20:44
    Ja tutaj się pokuszę. Zobaczymy, niedrogo a może skutecznie. www.zlotemysli.pl/new,maxwiedzy,1/prod/13670/przelam-bariere-jezykowa-anna-szpyt.html

--
    www.ceneo.pl/68091635#crid=239113&pid=19049
  • jowitaradzikowska 16.04.19, 19:08
    fajne kursy sa z tutlo. odbywasz kurs online z lektorem, logujesz sie na platforme i ekcja trwa wtedy kiedy masz czas.
  • misiafisia 26.04.19, 12:58
    A jak długo już uczysz się razem nimi? Nie czujesz się troszkę spięta podczas rozmowy ze speakerem? Bo ja czekam na kontakt od konsultanta i też wypróbuję tą lekcję w tutlo :)
  • koskagosia 22.05.19, 12:32
    Osobiście miałam przyjemność korzystać z oferty szkoły Progres - www.progres.edu.pl/kursy-jezykowe/angielski/
  • melani 27.05.19, 16:35
    Ja polecam aplikację eTutor. Bardzo przyjemna. Korzystam z niej już od jakiegoś czasu, po kilkanaście minut dziennie. Niestety nie udaje mi się codziennie, ale widzę efekty. Najfajniejsze jest to, że mogę wykonywać lekcje z aplikacją wszędzie, nawet w autobusie.
  • goretex22 10.09.19, 12:44
    Najlepszą metodą jest po prostu pójście do szkoły językowej, ew. ogarnięcie sobie jakiegoś dobrego korepetytora, najlepiej z Anglii. Słyszałem, że w szkole YouEnglish mają oferte z nativeami youenglish.school/.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka