Dodaj do ulubionych

angielski biznesowy dla firm we Wrocławiu - szukam

23.02.15, 18:22
Witam,
Szukam szkoły językowej we Wrocławiu z dobrymi lektorami, z doświadczeniem w prowadzeniu kursów angielskiego dla firm, z dojazdem do firmy oczywiście i z możliwościami zorganizowania kursów zarówno grupowych, jak i indywidualnych, dla pracowników na różnych stanowiskach i z różnym stopniem znajomości języka. Dobrze byłoby, gdyby lektorzy to były też osoby doświadczone w prowadzeniu szkoleń tematycznych w języku angielskim.
W zasadzie pytanie kieruję do osób, które odpowiedzialne są lub były u siebie w firmie za organizację podobnych kursów i mają dobre doświadczenia z jakąś szkołą językową we Wrocławiu. Działy HR, choc niekoniecznie:) Napiszcie proszę, będzie to dla mnie wielka pomoc, o wiele lepsza opinia niż szukanie w ciemno. Pozdrawiam, Jola
Edytor zaawansowany
  • joanna.sosnowska.hr 15.04.15, 22:30
    Proponuję kontakt pod nr tel 22 389 50 96 od pon do pt w godz. 8-16. Specjalizacja-szkolenia językowe dla firm i instytucji. Lektorzy min 5 lat doświadczenia, konkurencyjne ceny oraz dojazd w każde miejsce.
    Joanna S.
    Specjalista ds. szkoleń dla firm
  • angielskiwroclaw 04.09.15, 13:51
    Jeśli chodzi o doświadczenie, profesjonalizm i zaangażowanie, to Golden Fox prowadzili i nadal prowadzą u nas zajęcia angielskiego w firmie, zaczęliśmy z zajęciami indywidualnymi rok czy dwa lata temu, sprawdzili się bardzo i firma podjęła szerszą współpracę. Co ciekawe, to z mojego punktu widzenia jako HR-owca, niektórzy trenerzy Golden Fox wprowadzają na kursach elementy coachingowe (są akredytowanymi coachami), przez co motywacja nie spada:)
  • karolinakry 15.03.16, 10:52
    Witam, godną polecenia szkołą jest www.lang4life.com/ znam kilka firm które z niej korzystają i są zadowolone. Pozdrawiam
  • lingopro 05.08.16, 15:43
    Dzień dobry

Nie wiem czy temat choć trochę aktualny jeszcze, ale odpowiadam:)

Realizujemy kursy językowe na terenie całej Polski- w siedziebie Klienta.

Zapraszam na naszą stronę: lingopro.pl/

Aleksandra Świątelska
    Właściciel
    Lingopro- usługi językowe dla Firm

m. +48 500 007 369
    e. aleksandra.swiatelska@lingopro.pl

Open Abramowicz, Świątelska sp.j
    40-588 Katowice ul. Fitelberga 27
    NIP: 634-281-03-20
  • hrowiec 10.08.16, 16:27
    To ja też polecam Golden Fox, Wrocław oczywiście☺ najlepsi lektorzy jakich znam!
  • zofia.zofia1976 05.04.18, 12:33
    ja serdecznie zachęcam do skorzystania ze szkoły professordwarf.pl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka