Dodaj do ulubionych

Najlepsza szkoła językowa w Łodzi

19.08.15, 17:09
Cześć ;) Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś orientuje się, która szkoła językowa w Łodzi prezentuje najlepszy poziom jeżeli chodzi o nauczanie?
Edytor zaawansowany
  • krysmaci 19.08.15, 19:26
    Długo nie mogłem wybrac szkoły językowej dla siebie co prawda w innym mieście ale sposób na wybór może się i tobie przydać. Polecam skorzystać z tej strony needaschool.com/pl/ naprawdę pomaga wybrać najlepszą szkołe dla siebie
  • blazej68 26.09.15, 10:53
    krysmaci napisał(a):
    > Długo nie mogłem wybrac szkoły językowej dla siebie co prawda w innym mieście ale sposób na wybór może się i tobie przydać. Polecam skorzystać z tej strony needaschool.com/pl/ naprawdę pomaga wybrać najlepszą szkołe dla siebie
    Faktycznie dobra stronka. Wybraliśmy już szkołę dla syna dzieki temu portalowi. Polecam szczerze!
  • 52malinka 27.09.15, 15:35
    Na stronce needaschool.com/pl/ można znależć bardzo dużo informacji o szkołach. Jakby wszystko w jednym miejscu w tym temacie.
  • agac.ik 15.10.15, 16:55
    jeśli chodzi o szkołę językową w łodzi to niestety nie mogę nic polecić - znam za to fajnych korepetytorów których znalazłam za pomocą needaschool.pl - spróbuj, może i Tobie przypadną do gustu. a taka forma nauki to zawsze tańsza wersja niż w szkołach

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka