Dodaj do ulubionych

odzież na wagę

19.03.12, 19:05
Gdzie w Bydgoszczy są ciucholandy z odzieżą używaną na wagę ? Znacie jakieś? Ja znam tylko jeden na Gdańskiej.Jak coś wiecie to pomóżcie smile
Edytor zaawansowany
  • 19.03.12, 21:57
    Na szybko przychodzą mi do głowy dwa miejsca:
    1) róg Powstańców Wlkp. i Jurasza
    2) na Modrakowej, obok targu na wyżynach
    Popytam jeszcze znajomych, bo wypadłam z obiegu wink
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/bhywe6ydz0q2blt7.png
  • 19.03.12, 22:28
    obydwa są na wagę ? Orientujesz się jakie ceny tam są ?
    Jak jeszcze usłyszysz o jakimś to napisz proszę wink
  • 20.03.12, 07:56
    > 2) na Modrakowej, obok targu na wyżynach
    > Popytam jeszcze znajomych, bo wypadłam z obiegu wink
    --
    W dzień dostawy (piatek) jest cena 50 zł/kg bodajże, w sobote dorzutka chyba, czesc też jest wyceniona na wieszakach. Powiem tylko tyle, że ja tam głównie w soboty chodze i rzadko coś sensownego jestem w stanie znaleźć, kiedyś jeszcze ciuszki dziecięce były super, ale teraz... może żle trafiłam...
    Lorek a na gdańskiej to mówisz o tym co jest w dawnym rywalu na górze?? Byłam tam raz ale czasu nie miałam, jak z z ciuchami u nich? dobre są? idzie coś znależć??

Jest jeszcze jeden, na bartodziejach, na rogu curie sklodowskiej i łęczyckiej WERONA sie nazywa, tam dostawa w poniedziałki też zaczynają od 50 zł/kg, fajne ubrania sie zdarzają, dziecięce w super stanie wszystko na wieszakach, a w piwnicy mają dodatkowo "wyprzedaż" tego co im wcześniej nie zeszło ze sklepu po 3 zł i 1 zł chyba, ale tam juz warunki straszne, ścisk, ciemno i duszno więc tam nic nigdy nie kupiłam.

Bianna - gdzie dokładnie jest ten na rogu powst. wielkopolskich i jurasza? Przy banku? Czesto tam bywam a nigdy nie widziałam...
  • 20.03.12, 08:08
    Na bartodziejach rzadko bywam-chodzi o ten przy biedronce czy to gdzieś przy tej wodzie? Nie mam tam orientacji.Co do Gdańskiej to tak,chodzi o ten nad rywalem.Są tam obok siebie dwa.W jednym dostawa w czwartek w drugim w poniedziałek.Ceny 55zł-45-35-25-15-10 za kg .
    Większość na wieszakach,ja patrzę tylko na dziecięce więc nie wiem jak to jest z ubraniami dla dorosłych.
  • 20.03.12, 09:27
    Dawno nie byłam, ale chodziłam na piętro nad SPOŁEM na rogu Powstańców i Jurasza.

Co doc en - nie wiem, wypadłam z obiegu, preferuję wycenione lumpeksy.
    --
  • 21.03.12, 15:42
    Znalazlam jeszcze jeden lumpeks na wagę. Na Rejtana, chyba teraz dość popularny, masa ludzi w nim siedzi jak przejeżdżam tamtędy do pracy. Znajoma bardoz chwli odziez, ja nie byłam więc nie wiem, na szybie widziałam chyba 50zł/kg, ale nie pamiętam którego dnia.
    --
  • 21.03.12, 16:08
    dziękismile
  • 29.04.12, 22:26
    Odświeżam temat smile
    Czy była któraś z Was w lumpeksie na Gdańskiej Bigastyl ? Wiem,że jest na wagę i wycenę-nie wiem czy warto mi tam jechać,zależy mi tylko na ciuchach na wagę.
    Druga sprawa to lumpeks WERONA.Byłam ostatnio w okolicach rynku ale nigdzie go nie widziałam.Czy od biedronki powinnam iść cały czas prosto czy gdzie ? Chciałabym za tydzień pozwiedzać je ale nie wiem dokładnie co i jak smile
  • 29.04.12, 22:58
    Lumpeks Werona na bartodziejach jest na samym końcu Skłodowskiej po prawej stronie. Od biedronki musisz iśc cały czas prosto, mijasz rynek i jeszcze dalej do końca.Kończy się ulica i jest tam lumpeks i pralnia. Jeśli jedziesz autobusem to są jeszcze dwa przystawnki od tego przed biedronką.
    --
    Madzia jest już z nami od Mikołajek 2006 smile))
    Michałek urodził się 13 września 2008 smile))
  • 29.04.12, 23:11
    a możesz mi powiedzieć czy warto tam jechać ? Chodzi mi o ubranka dziecięce,czy dużo jest wieszaków z ciuszkami dla maluchów ?
  • 30.04.12, 10:13
    Jeśli chodzi o Weronę to ubranek jest sporo ale dla dziewczynek, dla chłopców tylko jedna ściana przeznaczona. Werona ma dwa piętra, na pierwszym jest odzież "lepsza" (poniedziałek dostawa 50 zł za kg) a na dole, w piwnicy są ciuchy wycenione po 1-2-5 zł ale są to ciuchy które im nie zeszły u góry, na dole jest mniejszy komfort szukania, ścisk, brak światła, mała przestrzeń.
    Na rejtana byłam, tez 50 zł za kg w poniedziałek, odziezy dla dzieci mniej, ale za to wszystko na wieszakach a nie w koszach, kupiłam tam świetny sweterek dla synka i jeansy z metką tez. Odziez super, do przymierzalni zawsze kolejki, generalnie polecam.

--
  • 30.04.12, 13:26
    Bardzo dziękuję za inf.Na Rejtana to gdzieś w okolicy skarbówki ?
  • 06.02.13, 17:21
    Temat dalej aktualny więc jakby któraś z Was chciała się podzielić jakimś adresem odzieży na wagę to z chęcią przyjmę wink
  • 06.02.13, 18:57
    Werona otworzyła drugi lumpeks na magnuszewskiej nad intermarche, nie byłam tam jeszcze wiec nie wiem... za to Landon zniknał sad

--
  • 07.02.13, 10:59
    Właśnie dziś o tej drugiej Weronie się dowiedziałam. W przyszłym tygodniu tam podejdę.Jeżeli chodzi o London Look to wcześniej był nad Rywalem-później przenieśli jeden bodajże koło Mickiewicza-ale dużo mniejszy niż wcześniej były ale nie wiem czy jeszcze jest bo jak go przenieśli to tylko raz byłam.
  • 07.02.13, 11:45
    A moze jest ktos zainteresowany poprowadzeniem superciuchlandu? Posiadam lokal na Fordonie i chetnie nawiaze wspolprace.
  • 10.03.13, 10:38
    Jestem zainteresowany współpraca Moj nr 662008348
  • 13.07.13, 22:08
    wciąż aktualne smile Jak ktoś zna jakiś ciucholand na wagę to proszę o informację smile
  • 14.07.13, 09:54
    Nowy, superciuchy otworzyl sie przy Osiedlowej, kolo Wyzwolenia
  • 27.07.13, 13:12
    Jakie to jest osiedle bo jak patrzę na mapę to ulice obok nic mi nie mówią? Oraz czy pamiętasz ceny ?
  • 27.07.13, 17:45
    Rog Andersa i Wyzwolenia, nazywa sie "Perelka". Cen niestety, nie pamietam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.