Dodaj do ulubionych

Wizytówki i ulotki Puławy

27.08.12, 12:20
Gdzie znajdę w Puławach kogoś, kto robi dobre wizytówki i ulotki? Zależy mi na tym, żeby były dobrze wykonane - ciekawie stworzone. Kogo możecie polecić?
Edytor zaawansowany
  • bozenkiska 04.09.12, 10:34
    Ja robiłam wizytówki w K.T. Media. Zamówiłam tam też oklejenie samochodu. Z wizytówek byłam bardzo zadowolona - rzuciłam im kilka pomysłów, a oni zajęli się resztą. Uwzględnili moje zdanie i dodali coś od siebie - wyszły super. Także zaprojektowali i wydrukowali na fajnym papierze. Nie wiem jak z ulotkami....
  • mart-arz 09.10.12, 13:46
    Aha, czyli robią projekt też. Bo ja raczej nie mam zdolności artystycznych i chyba sama bym nie potrafiła czegos wymyślec. Musiałabym calkowicie powierzyć się takim fachowcom.... Więc jak już mam się zawierzać to komuś godnemu zaufania ;) Długo musiałaś czekać bozenkiska na te wizytówki?
  • bozenkiska 10.10.12, 12:49
    Wiesz co, nie pamiętam dokładnie jak dlugo, ale raczej nie musiałam czekać. chyba w ciągu dwoch dni mi zrobili. Ja im tylko powiedziałam, czego oczekuję. Sama nic nie projektowałam, więc możesz im zaufac. Przyśla ci projekt swój to sama wtedy ewentualnie coś tam im podpowiesz. Zawsze możesz zmienić rózne rzeczy.
  • karolina.kubiak 02.10.12, 10:44
    Polecam firmę KTMedia. Wykonują rewelacyjne reklamy i strony internetowe. Przy nich jest okazja zeby jak najwiecej ludzi zobaczyło i zaciekawiła ich reklama. Miła współpraca.
  • miniaretta 14.11.12, 08:37
    Potwierdzam. Dla mnie robili wizytówki, stronę i teraz pozycjonowanie. Jestem bardzo zadowolona. dopiero otworzyłam własny biznes i jakoś się wszystko kula ;)
  • pilus09 10.12.12, 11:48
    Strona internetowa wykonana przez nich bardzo mi odpowiadała wiec nie mam zadnych zastrzezen i jestem tak samo zadowolona jak wy.Pozdrawiam
  • 2992eb 06.12.12, 10:24
    zgadzam się z przedmówczynią , też jestem zadowolony ze współpracy i polecam firmę
  • 2992eb 28.12.12, 15:33
    Dodam tylko, że ulotki i wizytówki są bardzo designerskie i efektowne.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka