Dodaj do ulubionych

Agencja ochrony ASTRA

28.08.12, 11:41
Buduję dom i chcę załozyć system przeciwpożarowy i przewalarmowy. Koleżnka poleciła mi Agencję ochrodny ASTRA. Czy ktoś z was korzystał jeszcze z jej usług?
Edytor zaawansowany
  • mart-arz 11.09.12, 13:35
    Znam ją, bo jak miałam jeszcze działalność swoją to zakładali mi alarmy i pilnowali budynku. Nie mogę powiedziec na nich zlego słowa. Wszystko wykonywali szybko i nie zdarzyło mi się, żeby coś sie stało.
  • karolina.kubiak 17.10.12, 09:54
    Jest to świetna agencja. Pilnują mojego dużego domu. Gdy ktoś się próbował włamać, juz byli na miejscu bo dzięki sprzętom juz wiedzieli ze ktoś sie kręci i kombinuje. W pełni ja polecam
  • misiek0912 24.10.12, 10:32
    Instalowali u mnie systemy alarmowe i przeciwpożarowe, są cały czas włączone i nie ma zadnych problemów ze cos nie działa, bo miałam takie sytuacje. Tutaj w tej firmie w pełni im ufam, bo widać ze zależy im na bezpieczeństwu klienta. Jak sie zgłosisz do nich na pewno nie bedziesz załować, wrecz przeciwnie :)
  • jula-133 21.01.13, 14:48
    Ja również mam pełne zaufanie agencji ochrony ASTRA. Od 5 lat korzystam i śpię spokojnie. Polecam,
  • mieszka99 28.01.13, 13:28
    W mojej firmie zainstalowali wszystkie te fajerwerki alarmowe. Wszystko działa poprawnie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka