dobry ginekolog w Puławach Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • jw. proszę o wskazania
    • doktor Jerzy Barański przyjmuje w domu na ulicy Mickiewicza 21B. TEL.:888-02-35
      POLECAM!
      • czurja napisała:

> doktor Jerzy Barański przyjmuje w domu na ulicy Mickiewicza 21B. TEL.:888-02-
        35
        > POLECAM!
        Poszukiwałam kontaktu z dr. Barańskim rok temu,powiedziano , że wyjechał z
        Polski
        • A ja Barańskiego nie polecam. Straszny mruk - małomówny. Poza tym nie zleca
          wszystkich podstawowych badań (opiera się na wywiadach) - trochę tego nie czaję.
          Inna sprawa, to kolejka w poczekalni. Bywa, że 2 pacjentki są na tą samą
          godzinę. Jakiś bałagan w dokumentacji mają... nie wiem, kto tym zarządza?!
          Inne przykre doniesienia z miasta mówią, że ostatnio pępowiną udusiło się
          dziecko w szpitalu Puławskim, gdzie Barański jest ordynatorem (ciąża prawidłowa)
          - Barański prowadził - zbagatelizował... a powinien cesarką poród sfinalizować i
          nic by się nie stało.
          Barański przetrzymuje też pacjentki, że po iluś tam przedłużeniach robi się 40
          minut opóźnienia. Czasem przecież jakoś tam można zarządzać, trzeba tylko
          patrzeć kto na którą i starać się trzymać grafiku a nie potem pacjentki gniotą
          się w tej małej poczekalni...
    • a doktor Pawlonka, która przyjmuje w Internusie?
    • Polecam dr Kamińską, przyjmuje w soboty w internusie na Królewskiej. Dobry
      fachowiec.
      • jaki z niej lekarz skoro z Lublina przyjeżdza tutaj a w Lublinie nie pracuje w
        żadnym szpitalu?
        Dużo gada,drogo bierze i tak naprawdę nikomu jeszcze nie pomogła.Ot taka pani
        doktor dobra dla naszych cioć.
        Chodziłam do niej przez 3 miesiące i biedna nie zauważyła stanu
        zapalnego.Badała,kazała łykac jakieś witaminy a w sumie nic nie dała.Poszłam do
        Zarzyckiego i dopiero on dał mi antybiotyk i zlecił!!! wymazy.
        Nie polecam Kamińskiej.
        • kropla13 napisała:

> jaki z niej lekarz skoro z Lublina przyjeżdza tutaj a w Lublinie nie pracuje
          w
          > żadnym szpitalu?
          > Dużo gada,drogo bierze i tak naprawdę nikomu jeszcze nie pomogła.Ot taka pani
          > doktor dobra dla naszych cioć.
          > Chodziłam do niej przez 3 miesiące i biedna nie zauważyła stanu
          > zapalnego.Badała,kazała łykac jakieś witaminy a w sumie nic nie dała.Poszłam
          do
          >
          > Zarzyckiego i dopiero on dał mi antybiotyk i zlecił!!! wymazy.
          > Nie polecam Kamińskiej.
          dr Kaminskiej mówimy nie niech jedzie do Lublina
    • Ja tez nie polecam Kamińskiej, mam złe doświadczenia. Polecam Pietrasa lub
      Grzechnika z Internusa
      --
      Weronika
      Wiktor
      www.ciezarufki.brb.pl/malaczka1/ok_adka
      • Grzechnik jest z Jaczewskiego w Puławach nie pracuje (poza Internusem)- owszem,
        niezły lekarz. W Puławach nie ma dobrych lekarzy. Rzeźnicy ze szpitala
        wypuscili mnie z ciążą pozamaciczną, ktora omal nie doprowadzila do
        najgorszego. Jeśli szukasz dobrego lekarza, który poprowadziłby ciążę polecam
        pracujących w Luxmedzie w Lublinie: dr Bożenę Michalak, dr Dariusza Szumulę( on
        przyjmuje też w Opolu Lubelskim). Oboje- podobnie jak dr Grzechnik pracują na
        Jaczewskiego. Pozdr.
        • Michalakowa, rzeczywiście jest podobno całkiem niezła. Ja u niej byłam raz w
          Inter-Medzie. Przyjmuje tam gdzie Grzechnik i Pietras czyli na Jaczewskiego. Jak
          rodziłam miała akurat dyżur na porodówce. Rzeczywiście bardzo miła (szczególnie
          dla swoich pacjentek :-) ). Ale naprawdę polecam. Koszty troszkę niższe jeśli
          chodzi o Pietrasa i Grzechnika w Internusie płaciłam ok. 70 a z USG ok. 120
          (ponad rok temu). Natomiast u Michalakowej 80 zeta, dojazd do Lublina i
          dodatkowe USG u jakiegoś jej znajemego na którego miałabym czekać ok. 2 tygodni.
          Nie chciało mi się w to bawić choć słyszałam, że jest niezła i osobistych
          doświadczeń wiem, że bardzo miła. Serdecznie polecam Pietrasa - prowadził mi
          ciążą oczywiście z pozytywnym rozwiązaniem.
          --
          JAŚ i MAmusia
    • witajcie mam pytanie, czy ktoś z Was zna Panią ginekolog Adamiak-
      Godlewską Anetę? ona pracuje w szpitalu w Lublinie i prywatnie
      przyjmuje w Puławach?
      jaka jest? czy to jest dobry lekarz?
    • dr Brzeziński (Internus), przyjmuje prywatnie i na NFZ
      Prowadził moją ciążę
      Polecam
      --
      Maja -Słońce Ty Nasze!!!
    • A czy ktoś chodził do pana Roberta Łyszcza? Podobno to dobry
      ginekolog i pracuje w puławskim szpitalu.
      • słyszałam o nim raczej marne opinie..polecam dr Baranskiego to nowy
        ordynator w puławach i przyjmuje tez prywatnie ...
        • Robert łyszcz jest świetnym lekarzem! prowadził moją ciążę i leczył długo przed
          nią! nie pracuje już w puławskim szpitalu ale w lublinie na lubartowskiej! a
          pracuje też w internusie! polecam! ;)
          --
          BJUUTIFUL
          Protect MeFrom What I Want SUCKERLOVE
          [IMG]http://www.alterna-tickers.com/tickers/774644.png[/IMG]
          • Jestem z niego bardzo zadowolona,trafiłam do niego w połowie
            ciąży,kiedy lekarz prowadzący Zborowski nie widział nic
            niepokojącego w tym,że mam takie a nie inne dolegliwośći,a jak dr
            Łyszcz zrobił usg okazało się,że dzidzia jest ułożona poprzecznie.
            Zła opinia za nim idzie przez ojca, z którym też miałam do czynienia
            i normalny dla mnie lekarz.
            Poza tym nie ocenia się syna na podstawie zachowania ojca.
            Przeszłam do niego w trakcie ciąży i jestem zadowolona, po ciąży
            okazało się,że odnowiła mi się nadżerka którą robił mi prywatnie
            Zborowski i dr.Łyszcz zaproponował zrobienie na NFZ,dał skierowanie
            do szpitala i po 1 dniowym pobycie mam spokój.
            Można z problemem zadzwonić do niego o każdej porze i pomoże,doradzi.

--
            Maja mama Marka(03.12.98)Angeliki(23.02.01)i Darii(19.03.06)
            • Ja też jestem z niego bardzo zadowolona. Trafiłam do niego w 3 m-cu
              ciąży kiedy poprzednia pani doktor nie zwróciła uwagi na to, że
              skróciła mi sie szyjka i niewiele brakowało abym poroniła. Świetny
              lekarz, zawsze dostepny pod tel. i jakby coś sie działo to zawsze
              można przyjść nawet się nie rejestrując. Polecam!
              • a gdzie przyjmuje dr Łyszcz?????
                • W internusie koło Kauflanda,a pracuje w szpitalu na
                  Lubartowskiej.Terminy do niego na nfz już na wrzesień.
                  --
                  Maja mama Marka(03.12.98)Angeliki(23.02.01)i Darii(19.03.06)
                  • Ja również go polecam, cierpliwy, rzeczywiście odpowie na każde nawet najgłupsze
                    pytanie, bardzo miły i przede wszystkim widać,że dobry z niego fachowiec.
                    Owszem, w Internusie obok Kauflandu trzeba się trochę naczekać przed wizytą bo
                    zakładają jakieś 15 min na pacjentkę a on potrafi trzymać do pół godziny..ale WARTO
    • Polecam dr.Barańskiego przyjmuje na ul.Mickiewicza, miło sympatycznie jak na
      taką wizytę i przynajmniej nie trzeba czekać w kolejce tak jak w Internusie
      zapis niby na godzinę ale co z tego skoro na pacjentkę jest przeznaczone 15
      minut .jak się jest zapisanym jako 1 lub drugi numer to pół biedy ale im dalej
      tym gorzej , a tu nie trzeba czekać przychodzi się na godzinę i problem z głowy
      a cena nawet mniej niż prywatnie w Internusie i obsługa lepsza.
      • a co uważacie na temat dr Korzeniowskiej?? byłam u niej 3 razy i mam mieszane
        uczucia. Szukam dobrego ginekologa w puławach bo chciałabym zaplanować wraz z
        mężem swoją pierwszą ciążę i nie wiem do kogo powinnam pójść
    • A czy ktoś zna może lek. Anne Kotarską z Internusu? Jest podobno z Lublina, ale
      nie wiem gdzie tam pracuje. Proszę o jakieś opinie na jej temat.
      • Witam!

odswieżam wątek:) proszę o opinie o dr Zadurowej- przyjmuje w
        przychodni na Kołłątaja. Może mi ktoś powiedzieć, jak nazywa się
        ginekolog przyjmujący prywatnie w All Medzie. Robił mi usg, ale nie
        mam żadnej pieczatki, nie spytałam w recepcji i nie ma strony All
        Medu, więc zwyczajnie nie wiem. O ile dobrze pamiętam to mial wąsy i
        koło 45 lat.
    • A co sądzicie o pani doktor Bartoszewicz??, która przyjmuje w All Med
    • Witam. A ja dziewczyny chciała bym polecić ginekologa z Lublina. Do tych z Puław straciłam zaufanie. Chodzę do Pani Doktor Marleny Kaczmarczyk już od ponad roku. Jest to pierwszy ginekolog, z którym można swobodnie porozmawiać. Poprzedni, do których chodziłam, przeważnie spieszyli się, zawsze mieli coś do zrobienia i czułam, że sa nieobecni. Pani Doktor tłumaczy wszystko, jak robi usg mówi co widać na monitorze. Po wizycie u niej zawsze czuje się dobrze poinformowana i wiem co będzie się ze mną działo dalej. Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Doktor Marleny szczerze polecam! Pani dr Przyjmuje na Jutrzenki w ProVivo tel:607 287 912, natomiast pracuje w Szpitalu na Alejach Kraśnickich w Lublinie.
      • witam. Tez korzystam z usług P.  Dr. Kaczmarczyk  od prawie dwóch lat. Jest osobą miłą, spokojną, odpowiada wyczerpująco na każde pytania. Przy badaniu bardzo delikatna. Od razu na początku jak do niej trafiłam zleciła wymaz (od roku męczyły mnie stany zapalne, swędzenie, świąd pochwy i sromu) a nie faszerowała bez sensu, jak poprzednia moja ginekolog z Puław  globulkami i maściami, które nic nie dawały. Kilkukrotnie przyjęła mnie bez wcześniejszej rejestracji, bo się źle czułam (wiedziała, ze mam torbiel na jajniku). Nie naciąga finansowo, cena za wizytę jest naprawdę niewielka. Na miejscu można zrobić USG przezpochwowe, wymazy, cytologię, kolposkopię z przekazem na duży monitor- teraz  same możecie pooglądać nadżerki i ocenić czy jest dobrze leczona, jak dla mnie rewelacja. Polecam.
    • ten ktoś bo inaczej go nazwać nie mogę to oszust, kłamca i bydlak. tyle w kilku słowach można o nim powiedzieć. Mam nadzieje,że przyjdzie na ta męde kiedys kara za to co robi i życzę mu,żeby ktoś potraktował jego żonę lub córkę tak jak ten cham potraktował moją żonę.Na wizytach prywatnych starał się być bardzo miły, przechwalał się jak tylko mógł, obiecywał, zapewniał itd. niestety nic z tych jego słów nie miało pokrycia. Po pierwsze wykazał się niekompetencją jeżeli chodzi o badania, nawet miał problem z odczytem i sensownym omówieniem usg a po drugie zapewniał,że będzie przy porodzie i wszystkim się zajmie a bydlak nawet nie podszedł będąc oczywiście na obchodzie. Odradzam wszystkim. moi znajomi już zrezygnowali z jego usług. a ja może się jeszcze z nim spotkam w innych okolicznościach to podziękuje osobiście za te kłamstwa i wspaniałą opiekę. bydle nie człowiek
    • Witam!!! Mam takie pytanie czy ktoś miał styczność z ginekologiem dr Brzezińskim on przyjmuje w Internusie . Proszę o opinie

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.