Dodaj do ulubionych

zespół na wesele

23.01.07, 13:19
Bardzo proszę o namiary na DOBRE zespoły (z Puław i okolicy) grające na weselach.
Edytor zaawansowany
  • kasia.pe 07.02.07, 20:06
    no wiesz, dobry - zalezy co się komu podoba. Jest jeden taki: chyba conkret czy
    jakoś tak - podobno fajny, choć jak dla mnie to trochę za bardzo 'umpa umpa'.
    Ja będę miała na swoim wesele "gospel" - wybrałam go ze względu na piękny głos
    wokalistki (ale ostatnio słyszałam że odeszła z zespołu...NIESTETY)
  • kocis74 14.08.07, 15:05
    www.bajka.muzyka.pl
  • wisienkakwasna 24.08.07, 08:15
    gorąco polecam METRUM 502384486
  • djmess 28.08.07, 12:55
    a może dj na wesele grający na żywo na akordeonie ???

www.djnawesele.ovh.org
  • thalita 03.09.07, 17:01
    Witam wszystkich poszukujących zespołu do muzycznej oprawy waszego
    wesela, na ten jedyny wieczór, w którym chciałoby się mieć wszystko
    jak najlepsze, najpiękniejsze itd. itp. Nie mogliście lepiej
    trafić. :) Brzmi jak reklama i tak ma być, bo zasłużyli sobie na to
    w pełni - owacja gości dla zespołu chyba o czymś świadczy. Zespół
    KAWER z Białej Podlaski grał a naszym weselu i jesteśmy barzo
    zadowoleni z tego wyboru. Młodzi, kulturalni, dobrali muzykę dla
    każdego (mój małżonek dziękuje za kawałek Pink Floyd) i świetnie
    prowadzili zabawę oczepinową... Zespół warty jest każdej ceny.
    Polecam gorąco i jeszcze raz dziękuję.
    E.B.
  • madziunia_w23 12.11.08, 22:29
    hej polecam na wesela zespół "QATRO"! fajnie grający zespół a przede wszystkim
    na żywo...!!! stronka na której można odwiedzić ich to www.qatro.net.pl
    NAPRAWDĘ POLECAM ...:) pozdrawiam
  • qqq1015 18.01.09, 20:15
    OSTRZEGAM -uwaga! uwaga! - nie mogę do końca zgodzic sie - na naszym weselu tak jak to pisze gosc w poprzednim poscie wiecej siedzieli niż grali - tu byłbym ostrożny przed podjęciem decyzji o ich wynajmie - ja na pewno tego już bym nie zrobił , a małżonki nawet nie pytam o zdanie bo jak słyszy ich nazwę to sie robi od razu chora. Taki ważny dzień w życiu i spie...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jest zespołów dużo lepszych niż ten !!!!!!!!pozdrawiam
  • polecam22 02.01.09, 15:02
    Kochani, polecam zespół SILVERS !!! Grają już ponad 4 lat na rynku i
    mają dużo pozajmowanych terminów. Muzyka w 100 % na żywo,
    interesujące przyśpiewki za stołami!!! Grają nie tylko blisko Puław,
    ale także jadą dalej w teren, jak np. do Łodzi czy Śląska. Najlepszy
    zespół ze wszystkich grających w okolicy. Wiem, bo bywam na wielu
    imprezach i znam człoków tych zespołów osobiście. Kontakt z SILVERS
    pod nr tel: 0-500-233-220. Życzę udanych imprez!!!
  • agniesia774 14.01.09, 18:20
    A ja polecam zespół MERRY BAND z Lublina.
    Grał na naszym weselu i wszyscy byli zadowoleni.
    Naprawdę polecam!!!
  • maxik890 19.01.09, 17:58
    QATRO!!! mocno zawiodłem się na zespole qatro z puław!!! szczerze
    odradzam!!! jak dla mnie grają beznadziejnie... POZDRAWIAM
  • qatrozespol 20.01.09, 19:30
    maxik890 napisał:

> QATRO!!! mocno zawiodłem się na zespole qatro z puław!!! szczerze
    > odradzam!!! jak dla mnie grają beznadziejnie... POZDRAWIAM

Możesz sobie chłopie darować tego typu komentarze razem ze swoim/swoją
    znajomym/znajomą o nicku "qqq1015", jak jesteś taki cfaniak to moze tak podasz
    datę wesela oraz miejsce, gdzie twoim zdaniem tak "beznadziejnie" zagraliśmy ?
  • madi_w23 27.01.09, 22:42
    wiesz co to znaczy polecić a nie odradzić??
    nie zgadzam sie z Twoim zdaniem...
    Polecam GORĄCO QATRO :)
  • krakirskar 14.04.09, 14:18
    ja polecam zespół Super Star - u mnie na weselu spisali się
    znakomicie, wspaniałe głosy i muzyka, świetnie bawili gości, smiechu
    było b.duzo, duzo zabaw nawet mieli zabawę dla dzieci, naprawdę
    warto ich mieć
    Roman
  • krakirskar 14.04.09, 14:21
    Zapomniałem adres strony www.galileo.media.pl są w Agencji
    Muzycznej Galileo kontakt do Ewy 798-129-018
  • me_meggy 21.04.09, 11:55
    Bardzo polecam zespół Dźwięk Dobry, są z Kraśnika ale jeżdżą po całym regionie
    bez dodatkowych kosztów, grali w sierpniu na naszym weselu i poprowadzili je
    fantastycznie!
    www.dzwiekdobry.pl
  • aneciaaonline 24.08.09, 12:12

my calkiem niedawno, bo miesiac temu korzystalismy z uslug pulawskiej firmy
    Hand&Mix.Nie jest to zespól, ale DJ jest swietny i ekstra prowadzi
    zabawe,podchodzi z mikrofonem do gości,do tego ma nieziemskie poczucie
    humoru;oferuja rowniez fotografa i kamerzyste.
    zdjecia, fotoksiazka i plyta najwyzszej jakosci, zabawa na weselu gwarantowana i
    za bardzo nie uszczupli Waszego portfela, bo ceny maja konkurencyjne.
    Polecamy gorrrąco:)))
  • moniczka333 16.03.10, 22:49
    świetny jest zespół DAS band ze zwolenia grają wyłącznie na żywo 6 osób w
    zespole w tym trzy osoby śpiewają, nie są najtańsi ale bawiłam się jak grali na
    2 weselach i nie miałam siły się ruszać na drugi dzień niestety mój termin mieli
    już zajęty. kontakt 507 113 243 to chyba do klawiszowca jest nr
  • sewer03 05.08.10, 16:01
    witam! choć dużo za późno to mimo wszystko mogę jeszcze ,być może pomóc komuś innemu ,oto namiary na zespół z Puław ,ten zespół nazywa się "Montenegro" telefon - 791 965 543 lub 503 606 682 jest też adres strony internetowej www.montenegro.pulawy.pl
  • slonce1004 17.08.10, 23:04
    TOP-SECRET. Fantastyczna muzyka różnego rodzaju, szeroki repertuar,
    disco polo i muzyka ludowa. Prowadzenie na wesoło z oryginalnymi i
    smiesznymi zabawami. Dobry sprzet i nagłośnienie. tel. 504 405 589
  • lunatyk.marek 08.11.10, 12:54
    A ja z ręką na sercu polecam ten zespół, dla mnie super zabawa i co ważne na żywo.
    www.muzykanawesele.eu

Pozdrawiam
  • mu.zyk 08.02.11, 18:38
    www.deltim.net
  • xxxbrad 09.03.11, 15:38
    Witam co do zespołu wartego polecenia to polecam wszystkie oprócz zespołu Level z Puław. Zespół ten cieszył się kiedyś bardzo dobra opinia ale od ponad roku a dokładnie od zmiany wokalistki, dzieją się tam straszne rzeczy i ich postępowanie prowadzi do tego że tracą klientów. Ostrzegam wszystkie pary które szukają zespołu na wesele przed zespołem level. To co się działo na weselu mojego brata przechodzi ludzkie pojecie. Podczas przerw których było bardzo dużo zespół rozglądał się tylko za obsługa i alkoholem a do tego widać było że nie chce im się wstawać od stołu. Obiecywali przy podpisywaniu umowy że chodzą za stoły z akordeonem, w praktyce wyglądało to tak że wyszli raz i grali 10 minut po czym wrócili do stolika z powrotem na przerwę. Do godziny 24.00 jeszcze w miarę się zachowywali, poza tym że zamiast różnorodnej muzyki było samo disco polo, to po oczepinach zespół był już tak pijany z wokalistka na czele że nie był wstanie utrzymać się na nogach. Wokalistka wesele dokończyła ale w samochodzie zespołu bo już nie była wstanie śpiewać. Na koniec wesela jeden z zespołu a dokładnie klawiszowiec zginą gdzieś ze starszą i szukali go przez pół godziny. Stanowczo NIE POLECAM
  • coco.j.ambo 24.10.11, 18:18
    Wczoraj bawiłam się na weselu gdzie grał właśnie zespół Level i powiem, że nigdy wcześniej nie bawiłam się tak dobrze. Z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że ktoś tu napisał brednie i wyobraźnia go konkretnie poniosła. Obecna wokalistka śpiewa nawet lepiej od poprzedniej, ma dziewczyna głos, a cała reszta też jak najbardziej w porządku. Wszyscy goście byli zachwyceni, nawet osoby które nie tańczą nie schodziły z parkietu. To stwierdzenie, że zespół pije i ktoś "się gubi" to po prostu przegięcie. Nikt się absolutnie nie upił ani nie zgubił, do samego końca dawali z siebie wszystko i grali rewelacyjnie.
    Co do drugiego dnia, to również same pozytywy, super muzyka i pełen parkiet. Gościom się tak podobało, że orkiestrze się czas pracy przedłużył i grali dwie godziny dłużej niż było zaplanowane. Jak najbardziej polecam, dla mnie to jest najlepszy zespół w regionie. Odwalili kawał dobrej roboty i za to im dziękuję.
  • mroooweczka 11.06.12, 19:06
    Byłam niedawno na weselu, gdzie zagrał zespół Level i potwierdzam większość informacji podanych przez xxxbrad. Zespół starał się z całych sił nie przemęczyć, robił częste i długie przerwy. Zdarzało się nawet, że "wyganiał" ludzi na jednego, gdy było mnóstwo osób na parkiecie i wszyscy się dobrze bawili. Grali w zasadzie samo disco polo - nie mam nic przeciwko tej muzyce, ale uważam, że większa różnorodność jest ciekawsza. Co więcej, jestem przyzwyczajona do tego, że na weselu słyszy się same hity, które podrywają do tańca. W tym przypadku było więcej utworów mi nieznanych niż znanych... duży minus... Co do wychodzenia do gości - potwierdzam, zaśpiewali 3 piosenki, czyli byli jakieś 10 min między stołami - wow jakie poświęcenie... Podsumowując - jeden z gorszych zespołów, jakie widziałam na weselu (a w zasadzie chyba najgorszy). Jak czytam pozytywne opinie, to się zastanawiam, czy osoby piszą o tym samym zespole... A może w Puławach jest po prostu taki słaby wybór?...
  • wojtek2424 28.09.12, 22:24
    Nie wiem w czym tak Ci ten zespół zawinił, ale ja tydzień temu bawiłem się rewelacyjnie. To najlepszy zespół weselny jaki słyszałem a jestem z wykształcenia muzykiem. To zawodowcy, mają duże umiejętności instrumentalne i tworzą naprawdę rewelacyjne aranże. Ponadto nie robią z wesela biesiady, tylko grają zróżnicowany repertuar zaczynając od klasyków a kończąc na najnowszych przebojach radiowych. Także z mojej strony mogę tylko zespół LEVEL polecić. Mam jedynie nadzieję że wypowiedź mojego poprzednika to nie sposób na pozbycie się z rynku porządnego zespołu weselnego przez nieuczciwą konkurencję. Pozdrawiam
  • lunatyk.marek 21.03.11, 15:33
    Ja polecam zespół weselny montenegro,
    www.zespolweselnypulawy.pl albo po prostu wpisać w przeglądarkę Montenegro puławy i na pewno gdzieś w necie znajdziecie.
    Fajna zabawa i co mi się podoba że dostosują muzykę do was, będziecie chcieli dużo disco to będziecie mieli. itd
  • lunatyk.marek 03.04.11, 17:34
    www.montenegro.pulawy.pl/
  • dzagita72 08.05.11, 22:29
    Super i jeszcze raz Super zabawa z zespołem ,który gra wyłącznie na żywo! Pełen profesjonalizm ....Polecam jak najbardziej MONTENEGRO...Pozdrawiam
  • grzechu59 08.08.11, 15:53
    Nowa odsłona zespołu:

www.zespolqatro.pl

Zespół muzyczny QATRO
  • brudnygarry7 31.08.11, 11:58
    Witam, czy ktoś zna może lub był na weselu gdzie grał zespół PARACAS z Póław ? Paru gości, dziewczyna na wokalu, grają na żywo z perkusją i gitarami. Będę wdzięczny za opinię. Pozdrawiam
  • www.zespolsystem.pl 01.12.11, 16:54
    Witam serdecznie !
    Zapraszam do zapoznania sie z ofertą naszego zespołu :
    www.zespolsystem.pl
    Pozdrawiam.
    Piotr
  • tener12 08.05.12, 12:41
    Polecam Zespół TENER www.zespoltener.pl Pozdrawiam.
  • mar_bil9 29.08.12, 17:46
    Zespół Level www.level.pulawy.pl
  • piotrwlazinski87 26.10.15, 14:44
    A ja polecam zespół Montenegro. Wszyscy nasi goście bardzo fajnie bawili sie przy ich muzyce.
  • kukawka22 01.01.16, 23:20
    Zespół Kowal Bend godny polecenia. Chłopaki wymiatają
  • kajtolina 12.01.16, 15:25
    Może nie z Puławy ale gdy by sie ktoś zdecydował to moge załatwić taniej bo ich znam :)
    sh.st/nLjJj
  • magdalennaaa 01.03.19, 19:16
    RETRO BAND z Dęblina
    www.facebook.com/fajny.zespol.retro/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka