Dodaj do ulubionych

Szukam partnera

05.07.10, 10:58
Jestem samotną matką 2 letniej córeczki. Mam 32 lata. Brunetka 170cm
oczy piwne szczupła. Szukam partnera i ojca dla mojej Klaudii.
Piszcie na mojego maila a.lejent@wp.pl
Obserwuj wątek
    • niepolak_w_polsce Ta kobieta (a.lejent) nikogo nie szuka.. 12.07.10, 16:50
      opowiada tylko tu bajki ze szuka partnera internetem, i:

a) nie wysyla foto
      b) nie podaje telefon

BUAHAHHAHAHAHHA

Praktycznie to kolejna sfrustruowana grafomanka, ktora ma jako CEL samego
      pisania emaili.

Bardzo smutne, ale niestety Polska jest pelna takich kobiet, ktore chca zostac
      same, ale zawracaja glowa porzadnym facetom, ktory naprawde szukaja partnera..
    • falcor_atreyu Re: Szukam partnera 21.09.13, 00:36
      Zamiast na forum spróbuj może poszukać kogoś w realu. W Warszawie jest bardzo dobre biuro matrymonialne: www.dobrezwiazki.pl/. Pracuje tam świetna swatka, pani Małgorzata, zgłoś się do niej i na pewno Ci pomoże.
      • michael_praed Re: Szukam partnera 23.09.13, 17:03
        Wystarczy, niech pójdzie sobie na jakieś małomiasteczkowe disco - tam NIE brakuje takich jak ona. Ani też takich "męskich" :) panów, którzy są przecież na dodatek "najpiękniejsi" i "najprzystojniejsi" :).
        ...Od razu jakiś ją... "zdobędzie". :))))))))))))))))))))))))))))
    • michael_praed Re: Szukam partnera 23.09.13, 16:57
      Ciemnooka brunetka - WIADOMO. :)

Co, poleciałaś na jakiegoś równie "pięknego i przystojnego" :) , co i "mądrego" oraz "czułego" :), pucołowatego, krótko wystrzyżonego (albo wygolonego) łysonia z grubym krótkim karkiem (tacy są przecież bardzo "męscy"... nieprawdaż :) ),
      lecz gdy był on już był TAK "męski", że za bardzo klął i za bardzo cię wyzywał (a może nawet od czasu do czasu przywalił ci - bo tacy potrafią być "męscy" :) tylko w stosunku do słabszych od siebie, n.p. do kobiet),
      to wtedy postanowiłaś z nim zerwać??

Szkoda, że babom (a SZCZEGÓLNIE ciemnookim brunetkom, które aż się TRZĘSĄ za wygolonymi, "pięknymi" i inteligentnymi" :) bucami)
      dopiero PO CZASIE "oleju" do głowy się co nieco nalewa.

Ciekawe, czy znajdzie się frajer, który sobie będzie chciał wziąć taką jak ty.
      Wracaj sobie do swojego "cudownego i pięknego rycerza". :)
      ...A, i do BARDZO "męskiego" na dodatek. :)

P.s. A żeby nie być gołosłownym (co do tego, że ciemnookie brunetki aż się TRZĘSĄ za takimi, jakich opisałem), zaznaczam, ze nie tylko ja zaobserwowałem to dziwne zjawisko.
      Potwierdzeniem mych słów niech będzie strona w poniższym linku:

zpolotem.blox.pl/2009/06/Ludzie-w-gorach-a-ludzie-nad-morzem.html
      :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka