Dodaj do ulubionych

Portale randkowe

11.11.11, 19:20
Jak w temacie.
Czy tam szukacie ?
Jakie doświadczenia ?
Ile macie lat, i gdzie mieszkacie?
Edytor zaawansowany
  • 30.12.15, 19:32
    Ja tam żony nie szukam chociaż jak się trafi to będzie super. Miejsca na których jestem trzeba ostrożnie przesiewać i najlepiej wychodzi mi to na www.datezone.com/ tam jest wiele tagów które mogę dodawać oraz zdjęcia i filmy które mogę pokazywać tylko tym którym chce, bo są w prywatnych katalogach-albumach
  • 14.01.16, 18:33
    Ja polecam www.betania.pl poznałam tam fantastycznych i wartościowych ludzi :) a takich przecież ciężko znaleźć :) Poza tym atmosfera na portalu jest przesympatyczna, zawsze jest ktoś z kim można porozmawiać na różniste tematy :)
  • 06.03.17, 12:53
    Fajny serwis to prawda! Ja też polecam www.samotneserca.pl/ Ewidentnie prawdziwi ludzie, co widać po zdjęciach. Żadnych botów czy fejków! Pisze się wiadomości i to też mi pasuje.
  • 10.02.16, 19:53
    Poznałam tam samych żonatych facetów, co chcieli sobie pobzykac na boku :P

--
    www.facebook.com/Dorota-w-krainie-Zdrada-w-sieci-925125360907793/
    - historia moich zdrad z waszymi mężami :P
  • 05.05.16, 14:58
    Portal randkowy, portal matrymonialny ? do niedawna było to traktowane jak zło. No dobra, może nie zło, ale powód do wstydu. Teraz wielu moich znajomych ma tam konta. Nawet niedawno się z jednym z nich odnalazłam na jednym z portali. Śmiechu trochę było, ale okazało się, że oboje mamy tam powodzenie ? czego brakuje nam na żywo. Niestety nie jestem typem imprezowiczki i ciężko mi zagadać do faceta, bo niby gdzie? Na ulicy? W pracy mam samych przedszkolaków, więc też odpada. Kładę pokłady nadziei w portalu randkowym, bo samotność nie jest dla mnie.
  • 10.05.16, 10:20
    Ja też czuje się bardzo samotna. Miło słyszeć, że komuś się udało spotkać kogoś fajnego w sieci. Powiem szczerze, że myślałam, że to nie dla mnie, ale może się mylę. Natalia a może poleciłabyś mi serwis, na którym poznałaś tego znajomego. Może ja założyłabym konto. A powiedz, trzeba podawać jakieś swoje dane, bo wolałabym zostać anonimowa. Nie wiem nawet czy dawać zdjęcie. Co ty o tym myślisz?
  • 11.07.16, 23:25
    Może ktoś poleci jakiś portal TYLKO dla osób szukających poważnego związku? najlepiej żeby był z osobami z różnych krajów, Polski, Rosji, Białorusi itp.
  • 12.07.16, 22:04
    Sympatyczny portal, własność onetu. Jak to w życiu, decyduje zdjęcie, jak ktoś już przypadkiem wejdzie to niczym się nie kończy. Jeśli już piszą to Panowie 50+ i dzieciaki, jak dla mnie, czyli 23-27lat, a piszą, bo szukają wrażeń. Jak ja napiszę wiadomość to nikt nie odpisuje. I jak tu kogoś znaleźć? k36 ze stolicy.
  • 29.07.16, 10:56
    Dużo osób korzysta z portali randkowych, w sumie gdzie indziej poznać kogoś nowego...
  • 05.12.16, 19:44
    Cześć, mam 24 lata i na co dzień mieszkam w NJ, ale pochodzę z Polski (kiedyś planuję wrócić).
    Gdy w końcu zorientowałam się, że nie spotkam swojej miłości przypadkiem, albo jak na filmach (długo mi to zajęło), zalogowałam się na pierwszy lepszy znaleziony portal. Najpierw próbowałam na darling, ale ilość wypełniania formularzy mnie lekko przeraziła. Byłam trochę nieufna, jasne, ale dzisiaj ciesze się, że jednak odważyłam się umówić na kawę ;) Mam chłopaka od dwóch lat i nie narzekam ;). Nie wiem czy to jest najlepszy portal na świecie, ja jestem nieobiektywna, ale sprawdź polishdate.us Może akurat Ci się tam poszczęści ;)
  • 20.12.16, 21:17
    Jak dla mnie wypowiedź natali_es jest idealnym przykładem, dlaczego ludzie korzystają z tego typu portali. Ja mam dokładnie to samo, nie mam czasu, a tym bardziej możliwości, poznawania nowych osób. Na imprezy nie chodzę, ponieważ nie lubię za bardzo, wolę ze znajomomi wyjść na miasto i spędzić czas z nimi, nie wydaje mi się, aby na imprezie można było poznać kogoś sensownego. A wolę z moimi bliskimi znajomymi spędzić czas, pogadać.

Jednak wpływa to na to, że te możliwości poznawania nowych osób bardzo się ograniczają. Dlatego właśnie zdecydowałam się założyć konto na mydwoje i uważam, że jest to bardzo dobra opcja dla osób w podobnym położeniu do mojego, czyli dla osób gotowych na poważniejszy związek, ale nie potrafiących takiego znaleźć. A kwestia wstydu czy braku komfortu, jeżeli chodzi o korzystaie z portalu matrymonialnego, to wydaje mi się, że od jakiegoś czasu już tego nie ma, ludzie przyzwyczaili się, że internet pomaga też w kwestiach matrymonialnych. I dobrze! :)
  • 21.12.16, 20:10
    ja korzystam z sexfoci , kumpel mi polecil ktory nie jedną laskę już tam wyrwał a teraz od paru miesięcy też się tam loguje i powiem szczerze aż w szoku jestem ile dzewczyn wrzuca fotki
  • 30.12.16, 19:11
    ja jestem na etapie przygod mozna powiedzieć, siedze głownie na sexfocia.pl/ fajny portal, na prawdę mozna sie na sex ze spoko laskami umówić a że konto darmowe to co mi szkodzi
  • 22.01.17, 16:54
    A ja to rozumiem, bo ludzie nie chcą być samotni. Tylko trzeba szukać wśród wartościowych ludzi. Ostatnio najłatwiej poznać kogoś w sieci. Jest mnóstwo portali randkowych niektóre skupiają ludzi o różnych poglądach i trudno o kogoś sensownego. Jednak ostatnio zawędrowałam na portal betania.pl i byłam oczarowana zarówno serdeczną atmosferą oraz mnóstwem serdecznych osób z zasadami katolickim. Świetne miejsce, które jest szansą na utworzenie dobrych relacji :)
  • 11.03.17, 11:24
    Ja mam same pozytywne doświadczenie związane z portalami randkowymi wolnyportal.pl/viewtopic.php?t=305 jeżeli szukasz to w tym temacie jest wiele sprawdzonych portali podanych.
  • 13.03.17, 11:12
    Czy ktoś zastanawiał się nad rejestracją na portalu randkowym sympatia? przed podjęciem decyzji polecam przeczytać ten artykuł rankingportalirandkowych.pl/sympatia-przeswietlamy-portal-opinie-ceny-opinie-czy-warto-sie-zarejestrowac/ zawiera rzetelnie opinie i oceny osób które z niego korzystały lub korzystają.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.