Dodaj do ulubionych

Taty dla 5 l synka,meza dla mnie,odpowiedzialny

13.08.15, 16:55
Taty dla 5 l synka,meza dla mnie,odpowiedzialny .pracujacy,najlepiej z mieszkankiem.
Ja po przejciach,po 40 tce.
Kochajaca,wiwrna,uczciwa,bez nalogow.
Potrzebny tatus dla,synkaktory nie pamieta bioligicznego.
Lubuacego obecnosc dziecka,usmiechnietego,piznajacego swiat .Synek lubi gre w pilke,hulajnoge,uczy sie na rolkach.
Wyjajmujemy mieszkanie
Moze byc cala Polska i zagranica.
Pan powininien nas piznac w
Edytor zaawansowany
  • 13.08.15, 17:15
    Dodam,ze mieszkamy na Slasku
    Chcemy kochac i byc kochani.
    Prowadzimy stabilny tryb zycia i tego oczekujemy.
    Czekamy na odpowiedzi PULNIE.
  • 18.08.15, 18:13
    Witam również jestem ze śląska potrzebuje stabilizacji jakiej od dłuższego czasu nie mam mam 42 lata a ty ? pozdrawiam
  • 26.08.15, 13:14
    Witaj, chętnie Cie poznam. Mój mail: szukamzony36@gazeta.pl

• 05.09.15, 23:07
    witaj również jestem samotnym tatą mam dwóletnia córeczkę Jeśli zgodzisz się mnie poznać to napisz na adres maniu_111@interia.pl Nie interesuje mnie przelotna znajomość szukam kogoś na stałe Mam 45 lat
  • 06.09.15, 14:12
    Szukajcie a znajdziecie! A konkretnie tutaj: hashnaked.com :) najlepsze laski, najlepsi faceci :) brak reklam i spamu - a przy tym wszystko jest całkowicie za darmo!
  • 25.09.16, 13:57
    witaj jeśli nadal szukasz kogoś napisz maniu_111@interia.pl
  • 22.01.17, 16:53
    A ja to rozumiem, bo ludzie nie chcą być samotni. Tylko trzeba szukać wśród wartościowych ludzi. Ostatnio najłatwiej poznać kogoś w sieci. Jest mnóstwo portali randkowych niektóre skupiają ludzi o różnych poglądach i trudno o kogoś sensownego. Jednak ostatnio zawędrowałam na portal betania.pl i byłam oczarowana zarówno serdeczną atmosferą oraz mnóstwem serdecznych osób z zasadami katolickim. Świetne miejsce, które jest szansą na utworzenie dobrych relacji :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.