Dodaj do ulubionych

Męża szukam!!

30.10.16, 15:09
Szukam kandydata na męża.
Powinien być Przystojny, wysoki, męski, zaradny, czuły, romantyczny, z poczuciem humoru, inteligentny, bez dzieci, troskliwy do tego bogaty i oczywiście dobry w łóżku.
Ślub 31 grudnia ;-)
Edytor zaawansowany
  • 31.10.16, 14:59
    Bardzo wyśrubowane kryteria. Żałuję, ze ich nie spełniam.
  • 22.01.17, 16:53
    A ja to rozumiem, bo ludzie nie chcą być samotni. Tylko trzeba szukać wśród wartościowych ludzi. Ostatnio najłatwiej poznać kogoś w sieci. Jest mnóstwo portali randkowych niektóre skupiają ludzi o różnych poglądach i trudno o kogoś sensownego. Jednak ostatnio zawędrowałam na portal betania.pl i byłam oczarowana zarówno serdeczną atmosferą oraz mnóstwem serdecznych osób z zasadami katolickim. Świetne miejsce, które jest szansą na utworzenie dobrych relacji :)
  • 24.11.17, 12:38
    Do marysia987654 - Nic nie rozumiesz, tylko wklejasz tą głupkowatą reklamę pod każdym postem. Gdzie by nie zajrzeć na internety, to zawsze jakiś troll i spam. Co do autorki, to oczywistym jest że nikogo takiego nie znalazła, zwłaszcza tutaj. Wiadomym też jest, że pisała to dla śmiechu :D Teraz coś ode mnie. Normalnego faceta w szczęśliwym związku. Posłużę się akurat przykładem od autorki posta, chociaż wiadomym jest, że pisanym dla zabawy. Trzeba zdać sobie sprawę, że mężczyźni o takich cechach nie są na tyle nieporadni życiowo, żeby raz - być samymi, dwa - szukać drugiej połówki na gazeta.pl czy innym portalu. No sami pomyślcie. Normalni faceci, tak samo jak normalne kobiety, poznają się nie przez internet na forum, tylko w rzeczywistej sytuacji. To że spędzacie i marnujecie lata na poszukiwania drugiego nieudacznika na forum czy potralu, nie zwiększa waszej szansy aby spotkać drugą połówkę bez jakiś odchyleń od normy. To nie jest tak, że wy kobiety macie pecha i nie trafiacie na tych portalach na faceta jakiego szukacie. Trzeba zdać sobie sprawę, że normalny facet, który coś sobą reprezentuje, albo jest już dawno zajęty, albo jak jest sam, to szuka kogoś w realnym życiu, a nie tutaj. Wszystko w temacie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.