Dodaj do ulubionych

Kluboksięgarnia jak co tydzień:-)

13.12.10, 14:08
PONIEDZIAŁEK 13. 12| GODZ. 16.30 (pół godziny wcześniej!)
WARSZTATY TEATRALNE DLA DZIECI (8-12 lat)

Tym razem młodzi aktorzy spotkają się na krócej z Agnieszką Mazurek, a po próbie będziemy wspólnie piec świąteczne pierniczki!
WSTĘP 130 ZŁ/MIESIĘCZNIE lub 30 zł jedne zajęcia


PONIEDZIAŁEK 13. 12| GODZ. 17.30
PIECZEMY ŚWIĄTECZNE PIERNICZKI Z AGNIESZKĄ GÓRSKĄ- AUTORKĄ KSIĄŻEK
Z SERII "DZIECI GOTUJĄ"

Pani Agnieszka wspólnie z dziećmi upiecze wspaniałe pierniczki w księgarnianej kuchni (wbrew przekonaniu wielu maluchów pierniczki nie biorą się wyłącznie ze sklepu IKEA:). Prosimy mamy, aby zabrały dzieciom fartuszki, o resztę potrzebnych rzeczy zatroszczymy się same. Oprócz "kuchcikowania" będziemy też bawić się kukiełkami przedstawiającymi postaci z książek Agnieszki Górskiej i posłuchamy, co o swoich wspaniałych książkach powie nam Autorka.


WSTĘP 20 ZŁ/dziecko

WTOREK 14. 12| GODZ. 17.30
WARSZTATY LITERACKO-FILMOWE DLA MŁODZIEŻY

Raz na dwa tygodnie młodzi miłośnicy książek i prezentacji multimedialnych przygotowują wystawę literacką pod przewodnictwem Piotra Prasuły z warszawskiego Muzeum Literatury. Piotr jest specjalistą od wystaw i razem z młodzieżą chce zaprezentować wyniki wspólnej pracy w Kluboksięgarni oraz w Muzeum Literatury.
WSTĘP 35 zł/warsztat (jeśli zbierze się większa liczba chętnych, warsztaty będą tańsze). Zapraszamy młodzież! Osoby, które przychodzą na warsztat mówią, że jest bardzo interesujący i zupełnie inny niż lekcje polskiego:)

CZWARTEK 16. 12. 2010| GODZ. 14.00
"MUSICAL KIDS" CZYLI ZAJĘCIA MUZYCZNE DLA MALUCHÓW
Maluszki w towarzystwie mam i pod wodzą Agaty Godawy - pedagoga, terapeuty SI i absolwentki szkoły muzycznej w klasie skrzypiec i fortepianu poznają świat dźwięków, rytmów, wspólnie słuchają muzyki i bawią się. Wszystko to doskonale w wpływa na rozwój intelektualny dziecka, rozwija mózg, wspiera zdolności matematyczne.
WSTĘP 30 zł/za zajęcia


SOBOTA 18. 12. 2010| GODZ. 11.00
SPEKTAKL TEATRU DOMOWEGO Z CHMIELNEJ "STAJENKA"

Budowanie tradycyjnej Szopki Betlejemskiej jest pretekstem do opowiedzenia prawdziwej historii Bożego Narodzenia (w realiach i na terenach opisywanych przez Biblię). O najważniejszych Postaciach tych wydarzeń aktorzy opowiadają przy pomocy znanych wszystkim kolęd. Wspólne śpiewanie, składanie życzeń i rozmowy o tradycjach, wprowadzą każde dziecko w świąteczną atmosferę.

Reżyseria i scenografia: Anna i Maciej Dużyńscy
Aranżacja muzyczna: Marek Żurawski

WSTĘP 20 ZŁ/dziecko

Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka