Dodaj do ulubionych

Przetarg na budowę CEiS w Mysiadle - 08.07.2011 r.

08.07.11, 19:09
Dzień Dobry,

Ogłoszenie o zamówieniu - przetarg na budowę Centrum Edukacji i Sportu (CEiS) w Mysiadle - Etap I

www.lesznowola.eobip.pl/_gAllery/13/23/13230/ogloszenie_o_zamowieniu.pdf

Pozdrawiam

--

Marcin KANIA
Radny Gminy Lesznowola
Serwis Piaseczno i okolice
Edytor zaawansowany
  • redmaciek.1 08.07.11, 21:41
    I po co było tyle krzyku i sensacji o CEiS Panie Kania?
  • kania_marcin 08.07.11, 22:21
    Dobry Wieczór,

Proszę się zapoznać www.marcinkania.pl/dot-realizacji-inwestycji-centrum-edukacji-i-sportu-w-mysiadle.pdf , jednocześnie proszę o telefon z miłą chęcią spotkam się z Panem i wszystko wyjaśnię, na podstawie "zdobytych dokumentów".

Dzięki uporowi i konsekwencji radnych Mysiadła przetarg został ogłoszony www.marcinkania.pl/dot-ogloszenia-o-zamowieniu-roboty-budowlane-budowa_centrum-edukacji-i-sportu-w-mysiadle.pdf

Pozdrawiam

--

Marcin KANIA
    Radny Gminy Lesznowola
  • redmaciek.1 09.07.11, 14:42
    Bardzo dziękuje za możliwość spotkania, ale nie mam na to ochoty. Codziennie, kiedy otwieram lodówkę boję się, że Pan tam będzie. Wystarczy mi również jak moja Żona wysłuchała jakiś bredni i sensacji o nowej szkole, które serwował Pan …chyba po wyborach na Sołtysa. Jak ma się jakieś sensacyjne „zdobyte dokumenty” to należy je skierować do odpowiednich instytucji państwowych, a nie chodzić od domu do domu w Mysiadle i ujadać. Najwyraźniej po raz kolejny, pokazuje Pan, że najważniejszy jest własny interesik zamiast doprowadzenie tej budowy do końca. Żal mi Pana.
  • mmm489 10.07.11, 10:29
    Dzien Dobry
    Sądze, że jest Pan w błędzie. Szkoda, że Pani Katarzyna była Sołty Mysiadła i Pan jako radny nie mieliscie tyle uporu wczesniej. Byla Pani Sołty a obecnie Radna ignorowala zapytania na Forum o tym co dzieje sie z CEiS. Informacje o CEiS są ważne i należy podziekować Panu za informację na ten temat.Proszę jednak nie przypisywać Radnym z Mysiadła sukcesów w sprawiew CEiS. O sukcesach Radnych z Mysiadła proponuje porozmawiać tuż przed zakończeniem kadencji. Jeżeli będa one takie jak sukcesy byłej Pani Sołtys mysiadła to będzie porażka.

Pozdrawiam i życzę owocnej pracy rzecz nie tylko dla mieszkańców Mysiadła, ale całej Gminy
  • kania_marcin 13.07.11, 11:02
    Dzień Dobry,

Co zrobiono do tej pory i co jest do rozbiórki:

www.lesznowola.eobip.pl/_gAllery/13/30/13304/Zalacznik_nr_16_do_SIWZ.pdf

Pozdrawiam

--

Marcin KANIA
    Radny Gminy Lesznowola
  • kania_marcin 25.08.11, 16:09
    Dzień Dobry,

Gmina Lesznowola – Zamawiający, ul. Gminnej Rady Narodowej 60, 05-506 Lesznowola, prowadząca postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na "Budowę Centrum Edukacji i Sportu w Mysiadle – I Etap", informuje, że w związku z dużą ilością stron (zapytań oraz załączników do przedmiotowego postępowania) zmienia termin składania ofert na dzień: 14 września 2011 r. godz. 12.00, a termin otwarcia ofert na dzień 14 września 2011 r. na godz. 12.15.

Pozdrawiam

--

Marcin KANIA
    Radny Gminy Lesznowola
  • pirxthepilot 14.09.11, 14:30
    kania_marcin napisał:

> termin składania ofert na dzień: 14 września 2011 r. godz. 12.00, a termin otwarcia ofert na dzień 14 września 2011 r. na godz. 12.15.

no i jak tam? będziemy mieli dziurę w ziemi, a nasze dzieci będą się ściskać w baraczkach, aż gmina nie zafunduje nam centrum handlowego albo gigantycznego osiedla na gruncie starego EKO Mysiadło, żeby były pieniądze na szkołę marzeń (=pomnik business woman roku)?
  • polwilu 14.09.11, 13:36
    W dniu dzisiejszym ogłoszono oferty złożone przez 13 firm, które zainteresowane są realizacją inwestycji Centrum Edukacji i Sportu w Mysiadle. Rozbieżność w ofertach cenowych jest dość duża gdyż sięga ponad 15 milionów złotych.
    Za około 30 dni wyłoniony zostanie nowy wykonawca.
    Pozdrawiam
    M.W.
    mirekwilusz.pl/

• e-lesznowola.pl 14.09.11, 15:18
    e-lesznowola.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=72:otwarcie-ofert-centrum-edukacji-i-sportu&catid=1:latest-news&Itemid=50
  • kania_marcin 14.09.11, 16:42
    Dzień Dobry,

W dniu 14 września 2011 r. uczestniczyłem w sesji otwarcia ofert na budowę Centrum Edukacji i Sportu w Mysiadle - Etap I. Wpłynęło 13 ofert. Samorząd Gminy Lesznowola przeznaczył na te zadanie inwestycyjne 49.720.000 mln. zł. brutto. Najtańsza oferta - 47.739.998 mln. zł. brutto, najdroższa oferta - 63.106.458 mln. zł. brutto. Rozstrzygnięcie przetargu nastąpi maksymalnie do dnia 30.10.2011 r.

Pozdrawiam

--

Marcin KANIA
    Radny Gminy Lesznowola
  • redmaciek.1 14.09.11, 21:13
    Panie Kania
    Cieszę się, że teraz podchodzisz Pan do sprawy szkoły z takim entuzjazmem. Rozumiem więc, że temat teorii spiskowej Pana Kani, związanej z budową CEiS jest już historią. Czy ta zmienność nastrojów nie ma coś wspólnego z wahaniami hormonalnymi, bólami menstrualnymi, czy menopauzą?

• owrank 15.09.11, 09:54
    rozumiem, że najtańszą od razu odrzucamy bo jak wypowiedziało się milion specjalistów z forum od badania kondycji spółek, będzie to oznaczało wybór potencjalnego bankruta :) ?
  • kania_marcin 20.10.11, 10:17
    Dzień Dobry,

Budowa Centrum Edukacji i Sportu w Mysiadle - wybór oferty

www.lesznowola.eobip.pl/_gAllery/14/56/14562/informacja_o_wyborze_najkorzystniejszej_oferty.pdf
    Pozdrawiam

--

Marcin KANIA
    Radny Gminy Lesznowola
  • redmaciek.1 21.10.11, 07:10
    Jan Pan widzi Panie Kania, nie wszyscy są klaunami w tej gminie. Tak jak zapewniały władze gminy w kwietniu tak się stało. Dlatego jest to dobra wiadomość dla wszystkich, dla których wykształcenie dzieci jest ważne.
    A tak na marginesie, to jakie odpowiedzi otrzymał Pan w związku ze swoimi sensacyjnymi pytaniami?
    Czyżby znowu to był nietrafiony strzał?
    www.marcinkania.pl/dot-realizacji-inwestycji-centrum-edukacji-i-sportu-w-mysiadle.pdf

Zdrówka

• kania_marcin 21.10.11, 14:40
    Dzień Dobry,

Witam, ja również bardzo się cieszę, że udało się wybrać wykonawcę. Mam nadzieję, że już wiosną budowa ruszy z kopyta i wszyscy mieszkańcy doczekają się otwarcie tej inwestycji, o którą wspólnie walczymy od wielu lat.

Co do pytań to byłbym zaskoczony odpowiedziami z gminy. Oczywiście odpowiedzi nie dostałem, co jak sądzę świadczy o tym że pytania były bardzo trafione, lub raczej niewygodne. Być może urzędnicy będą mieli okazję odpowiedzieć na nie w sądzie, bowiem ASPEN podał gminę do sądu.

Pozdrawiam

--

Marcin KANIA
    Radny Gminy Lesznowola
  • redmaciek.1 21.10.11, 15:10
    Więc oznacza to, że jeżeli Pana pytania/obawy były zasadne to gmina przegra proces z tą firma?
  • owrank 02.11.11, 23:09
    to oznacza, że warto pomądrzyć się PO FAKCIE kiedy wszyscy wiedzą co się stało - co prawda nic to kompletnie nie zmieni ale przynajmniej będzie głośno a to czy urząd gminy ma urzędników którzy nie mają innej roboty tylko odpowiadanie na te 18 pytań, na które odpowiedź dzisiaj nie ma ŻADNEGO znaczenia to pytającego niewiele interesuje...
  • kania_marcin 03.11.11, 14:57
    Dzień Dobry,

Budowa Centrum Edukacji i Sportu w Mysiadle – zawarcie umowy

Uprzejmie informuję, że w dniu 3 listopada 2011 r. została zawarta umowa na budowę Centrum Edukacji i Sportu w Mysiadle - Etap I. z firmą DORBUD S.A., ul. Zagnańska 15, 25-563 Kielce za cenę brutto w zł. (łącznie z podatkiem VAT) - 47 739 998,99. Samorząd Gminy Lesznowola dysponuje od 01.07.2009 r. pozwoleniem na budowę CEiS w Mysiadle. Termin realizacji zamówienia do dnia 25.08.2013 r. Jednocześnie informuję, że zwróciłem się do urzędu gminy z pisemnym wnioskiem dotyczącym przedstawienia harmonogramu robót ogólnobudowlanych dotyczącego budowy CEiS. Zakres zamówienia obejmuje m.in: budowę segmentów A i B1 budynku głównego – do stanu pod klucz, budowę segmentów B2 i B3 budynku głównego w zakresie realizacji pomieszczeń poziomu „-1” do stanu surowego, budowę budynku kotłowni gazowej, realizację zagospodarowania terenu polegającą na wybudowaniu układu drogowego związanego z obsługą CEiS, przebudowę wszystkich elementów infrastrukturalnych wskazanych do realizacji w dokumentacji projektowej, realizację zagospodarowania terenu.

Pozdrawiam

--

Marcin KANIA
    Radny Gminy Lesznowola
  • owrank 04.11.11, 00:08
    podaje Pan tutaj strasznie suche fakty... mi się ciśnie na język pytanie jak Pan jako radny z Mysiadła, który był i poprzednią i obecną kadencję skomentuje fakt, że flagowa inwestycja w Mysiadle jest opóźniona o dwa lata ?
  • ordyl 09.11.11, 23:17
    Otwarcie CEiS, które okrasił swoim występem nawet zespół pieśni i tańca odbyło się już w 2006 roku. Po czym boisko piłkarskie z trawą do pasa stało następne 4 lata. Teraz mamy dziurę w ziemi.

Więc tak szczerze mówiąc to w ogóle nie wiem o jakim opóżnieniu my mówimy. W międzyczasie rozbudowano szkołę w Lesznowoli dzięki czemu nasza młodzież może w ogóle trenować bo u nas na to nie ma żadnych szans.

Zdrówka
    --
    nowy serwis informacyjny www.mysiadlo.eu
  • kprzem 23.02.12, 16:54
    Wiele osób obserwowało dziś z pewnością wzmożony ruch betoniarek na ul.Osiedlowej (przy szkole) w Mysiadle.
    Wraz z poprawą pogody ostro ruszyły prace na budowie szkoły.
    Mimo ostrej ostatnio zimy prace wciąż trwały.Wczoraj miały miejsce odbiory techniczne zbrojenia płyty fundamentowej,które kładła już nowa firma kontynująca budowę CEiS.
    Dzisiaj od rana trwa wylewanie płyty fundamentowej pod halę sportową.Na jej wykonanie potrzeba ponad 600 m.3 betonu.Można więc sobie wyobrazić ile kursów betoniarek tu potrzeba.
    Wraz z wiosną i ustabilizowaniem się pogody prace ruszą szerokim frontem.Firma DORBUD-generalny wykonawca podpisała szereg umów z podwykonawcami co gwarantuje,że prace będą prowadzone równolegle na wielu odcinkach.
    Pracownicy referatu inwestycji są jak na razie zadowoleni ze współpracy z firmą DORBUD.
    Dobrze to rokuje jeśli chodzi o termin ukończenia tej największej w historii naszej Gminy budowy.
  • neutron 23.02.12, 22:15
    jeżeli wolno spytac ...

a tak swoją drogą to mam wrazenie ze niektore osiedla w naszej gminie ktore powstaly to również potężne inwestycje wiec mam wątpliwoci czy CEiS to bedzie najwieksza w historii naszej gminy budowa ...
  • kprzem 23.02.12, 23:47
    > jeżeli wolno spytac
    termin zakończenia I etapu to wrzesień 2013 rok

> a tak swoją drogą to mam wrazenie ze niektore osiedla w naszej gminie ktore pow
    > staly to również potężne inwestycje wiec mam wątpliwoci czy CEiS to bedzie naj
    > wieksza w historii naszej gminy budowa ...
    myślę tu o inwestycjach gminy.
    Obecnie szacunkowy koszt budowy CEiS to okolo 95mln !!!
  • kriss_o_poranku 28.02.12, 17:11
    Pytanie tylko czy gmina zdąży w 2012 roku sprzedać ziemie za 50 mln zł?
  • babciawitka 28.02.12, 17:36
    Zaraz , zaraz, owszem mam już swoje lata ale słuch jeszcze niczego sobie.
    Na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego, nikt inny jak Pani Wójt snuła wizje „Krzemowej doliny” jak i zapewniła, że nawet metr ziemi nie zostanie sprzedany, a teraz okazuję się, że ma być sprzedany - może nie cały ale zapewne jakaś część ?
    Czy prze te kilka miesięcy sytuacja finansowa gminy, aż tak radykalnie uległa pogorszeniu, że konieczna jest sprzedaż gruntów po „Eko Maju”?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka