Dodaj do ulubionych

Przebudowa ulicy Polnej w Mysiadle

14.09.11, 13:11
W dniu dzisiejszym doszło do spotkania przedstawicieli wszystkich firm, które uczestniczyć będę przy przebudowie ulicy Polnej. Pierwsze prace rozpoczną się za kilka dni. Wraz z postępem prac budowlanych będziecie Państwo informowani o zmianach w ruchu drogowym. Prosimy wszystkich mieszkańców o cierpliwość i wyrozumiałość podczas prac budowlanych. W razie potrzeby proszę o kontakt z radnymi z Mysiadła.

Pozdrawiam
M. Wilusz
mirekwilusz.pl/
Edytor zaawansowany
 • kania_marcin 15.09.11, 11:31
  Dzień Dobry,

  W związku z licznymi zapytaniami, uprzejmie informuję, że rozpoczęcie przebudowy planowane jest niezwłocznie po uzyskaniu niezbędnych, ostatnich już uzgodnień (wycen). Wkrótce zostanie również umieszczona na www.lesznowola.waw.pl/ tymczasowa organizacja ruchu na czas przebudowy ulicy Polnej w Mysiadle. Radni Mysiadła są w ścisłym kontakcie z Panią Inspektor oraz Urzędem Gminy.

  Pozdrawiam

  --

  Marcin KANIA
  Radny Gminy Lesznowola
 • neutron 15.09.11, 21:45
  wszystko fajnie tylko nie wiem dlaczego ta ulica bedzie przebudowywana i jaki bedzie efekt finalny ...
 • polwilu 16.09.11, 10:52
  Jeśli chodzi o efekt finalny, to będzie mniej więcej taki jak na Kwiatowej.
  Pozdrawiam
 • pirxthepilot 16.09.11, 11:46
  jeśli dostaniemy chodnik, będę w siódmym niebie. Jeśli droga nie będzie się zwężać jak na Ogrodowej tylko dlatego, że czyjś płot wystaje, to już będzie ekstaza...
 • polwilu 16.09.11, 15:16
  Chodnik będzie biegł wzdłuż całej długości ulicy Polnej (lewą stroną od ulicy Granicznej). Oczywiście jest to bardzo ważne ze względu na bezpieczeństwo, szczególnie naszych dzieci. Kolejną ważną kwestią jest kompleksowe odwodnienie ul. Polnej, które będzie wykonane w ramach plac budowlanych. Co do ekstazy to nie jestem pewien, ale na pewno będzie ok.:):)
  Pozdrawiam
  M.W.
 • neutron 19.09.11, 22:45
  jak na dotychczasowe standardy w Mysiadle to brzmi zbyt pieknie aby moglo byc prawdziwe
  :-)))

  ciekawe czy tak jak na kwiatowej najpierw poloza kostkę a potem przyjedzie druga ekipa i zdejmie kostkę aby zrobic lezące policjanty
 • mwilusz 20.09.11, 14:17
  Witam
  Podaję link do informacji na temat organizacji ruchu na ulicy Polnej w Mysiadle.
  www.lesznowola.pl/upload/Organizacja%20ruchu%20-%20ul.%20Polna.pdf
  Pozdrawiam
  mirekwilusz.pl/
 • kania_marcin 26.09.11, 11:13
  Dzień Dobry,

  Ruszyła przebudowa ul. Polnej w Mysiadle wraz z kanalizacją deszczową. Na początek prace teletechniczne. Z odwodnieniem FAL-BRUK ma wejść w środę.

  Pozdrawiam

  --

  Marcin KANIA
  Radny Gminy Lesznowola
 • kania_marcin 18.10.11, 16:08
  Dzień Dobry,

  W nawiązaniu do mojego wniosku uprzejmie informuję, że zostanie zamontowana klapa zwrotna na nowym kolektorze deszczowym (wylocie), która zabezpieczy przed cofnięciem wody z rowu B - 4. Przedmiotową informację uzyskałem od Inspektora nadzoru. Podobne rozwiązanie zastosowano, również na mój wniosek podczas budowy ul. Kwiatowej w Mysiadle.

  Pozdrawiam

  --

  Marcin KANIA
  Radny Gminy Lesznowola
 • mwilusz 26.10.11, 15:15
  Witam
  Kanalizacja deszczowa z osiedla Mirabel została już wpięta do nowego odwodnienia gminnego w ulicy Polnej.
  Pozdrawiam
  mirekwilusz.pl/
 • mwilusz 28.10.11, 12:21
  Witam
  W dniu dzisiejszym ma zostać podłączone drugie odwodnienie z osiedla Mirabel do nowego systemu kanalizacyjnego w ulicy Polnej. Pierwsze łącze (druga brama od ulicy Granicznej), jest w systemie ciśnieniowym, natomiast drugie podłączenie (pierwsza brama od ulicy Granicznej) będzie zrobiony metodą grawitacyjną. Kierownictwo budowy zapewniło, że jest to „bardzo solidny” system, który zapewni płynny odpływ wód opadowych z osiedla Mirabel.

  Pozdrawiam
  mirekwilusz.pl/
 • mwilusz 22.11.11, 09:01
  Witam
  W dniu dzisiejszym ruszają prace związane z nawierzchnią brukową na ulicy Polnej. Falbruk rozpoczął od końca ulicy (od strony rowu melioracyjnego) i w prace kontynuowane będą w stronę ulicy Granicznej. Oczywiście dalsze postępy w pracach budowlanych uzależnione będą od warunków atmosferycznych.
  Pozdrawiam
  mirekwilusz.pl/
 • pirxthepilot 22.11.11, 11:46
  Oj, a czy przypadkiem nie zostaniemy niedługo przymknięci z obu stron? Dziś rano Graniczna na skrzyżowaniu z Ogrodową wyglądała na już prawie zamkniętą...
 • neutron 27.11.11, 00:05
  Z tego co widze to prace przy Granicznej na prawde odbywają sie minimalnym kosztem dla mieszkancow - ktos to robi na prawde z głową !
 • rysiek.olborski 27.11.11, 22:12
  Jeżeli "z głową" nazywasz pozostawianie sprzętu i maszyn w pasie ruchu to chyba "z głową" ale niestety między nogami. Zobacz co się dzieje koło 6.45 i 17. w w rejonie borówki/miła/polnych kwiatów/ogrodowa.
 • pw47 28.11.11, 08:51
  Witam. Jak się dobrze przyjrzysz, to te maszyny stoją nad głębokimi wykopami, niejako je zasłaniając. Chyba, że wolisz wjechać sobie w taki wykop ? Pozdr

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka