Dodaj do ulubionych

Praktyki w PAN

01.03.13, 01:07
Hej Wszystkim!!

Szukam ludzi, którzy brali udział w praktykach w Polskiej Akademii Nauk - Letnie Praktyki Badawcze, czy jakoś tak. Szukam ciekawego zajęcia na wakacje i zastanawiam się czy nie spróbować u nich? Podobno zaczynają rekrutację. Tutaj znalazłem info o nich : www.praktyki.ibspan.waw.pl/?w=1&q=node/35
Edytor zaawansowany
  • aga_math 22.03.13, 22:18
    Zdecydowanie warto! Mogę polecić z własnego doświadczenia, jak również opinii innych osób

Praktyki to:
    - praca w interdyscyplinarnych grupach projektowych,
    - rozwiązywanie rzeczywistych problemów firm i instytucji,
    - łączenie badań naukowych z biznesem,
    - najlepsze brytyjskie wzorce.
    Projekt zdecydowanie unikalny na skalę ogólnopolską

Ponadto podczas praktyk organizowane są wykłady i szkolenia m.in. ze sposobów prezentacji, czy odpowiedniego tworzenia dokumentacji. Każdy projekt zakończony jest stworzonym przez grupę raportem dla zleceniodawcy.

Z uczestnikami swoją wiedzą dzielą się specjaliści powiązani ze światem nauki i biznesu!

Dodatkowe informacje znajdziesz na stronie www.praktyki.ibspan.waw.pl/
  • marcin.bulkowski 22.03.13, 23:33
    Wow, brzmi intrygująco! Na stronie znalazłem co powinna zawierać aplikacja, jeszcze czekam na rekomendację z uczelni. :)
  • ula402 25.03.13, 15:06
    Jestem na tym samym etapie - czekam na rekomendację. Liczę na to, że w końcu trafie na jakieś sensowne praktyki. Rok temu byłam w stosunkowo sporej firmie - obiecywali ciekawe projekty i zdobycie doświadczenia, a skończyło się tak jak zawsze - drobne prace biurowe, kserowanie materiałów itp.
  • szklana_miska 26.03.13, 14:29
    Powinno się udać:) Na tych praktykach to ja ksera na oczy nie widziałam:D
  • ula402 26.03.13, 15:50
    W takim razie już mi się podoba, to zadanie mam opanowane do perfekcji i trzeba zrobic jakis krok na przód ;-)
  • marcin.bulkowski 27.03.13, 23:02
    Dokładnie :)
  • marcin.bulkowski 27.03.13, 23:02
    To dobrze! Już nie mogę się doczekać!
  • marcin.bulkowski 27.03.13, 23:01
    Podobnie w moim przypadku. Człowiek uczy się na błędach :)
  • stiura1 26.03.13, 16:24
    Znajomy brał udział w tych praktykach 2-lata temu i wypowiadał się zdecydowanie pozytywnie. Chwalił podejście załogi do ludzi, ogólnie pełen profesjonalizm.
  • marcin.bulkowski 27.03.13, 23:03
    Słyszałem podobne opinie od moich znajomych :)
  • marcin.bulkowski 15.05.13, 00:39
    Pula miejsc na IX Letnie Praktyki Badawcze się wypełnia. Zachęcamy zatem do szybkiego przesyłania zgłoszeń! Pospieszcie się, jeśli chcecie wziąć udział!!!!!
  • aga_math 27.05.13, 17:08
    Ogłoszenie z ostatniej chwili: Termin nadsyłania zgłoszeń na Letnie Praktyki Badawcze upływa 12 czerwca 2013 r.
    Zatem naprawdę warto pospieszyć się z kompletowaniem dokumentów.
  • kufajka3 11.06.15, 00:46
    Zgłoszenie ode mnie już poszło :) Śpieszcie się bo warto.
  • moskit14 19.03.14, 21:55
    Jeżeli poszukujecie praktyk o wysokiej jakości to polecam Letnie Praktyki Badawcze. Także w tym roku jest możliwość wzięcia w nich udziału. Pierwszy termin składania zgłoszeń mija 31.03.2014 roku. Więcej informacji na www.praktyki.ibspan.waw.pl
  • moskit14 27.04.15, 22:05
    W tym roku także można wziąć udział w tym ciekawym przedsięwzięciu. Rekrutacja trwa. Więcej na stronie i fb www.facebook.com/pages/Letnie-Praktyki-Badawcze/103712082997776 Polecam
  • kufajka3 17.06.15, 17:05
    Ha, zgłoszenia jeszcze są przyjmowane, właśnie czekam na odpowiedź :) Śpieszcie się, jeszcze można się zgłosić.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka