• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

W czwartek pozbylam sie zelastwa! Dodaj do ulubionych

• 11.11.11, 23:37
    Teraz mam cos gorszego - retainer... Jest taki jak szyna-invisalgin. Seplenie i mi niedobrze, bo to dziadostwo siega mi prawie do gardla!

Ale za to jakie zeby! fiu fiu fiu!

Szczerze - drugi raz nie dalaym sie namowic na aparat!

--
    Friends are like bras: close to your heart and there for support
    Zaawansowany formularz
    • 12.11.11, 22:01
      Gratulacje! smile
      A u mnie w przyszłym tygodniu lekarz ma zdecydować, czy zdjąć aparat czy jeszcze nie. I się zastanawiam, co wybrać, jeśli dostanę wybór w kwestii retencji, szynę, płytkę czy co tam jeszcze mają...To opisywane przez Ciebie sięganie retainera prawie do gardła mnie zaniepokoiło, bo ledwie przeżyłam swój ekspander. Z drugiej strony obawiam się, że taka wyjmowalna płytka będzie jeszcze mniej wygodna i nie będę się dostatecznie pilnować z zakładaniem. Hmmm
      --
      Trzeba być normalną z małą dozą obłędu (Ellen Barkin)
      • 13.11.11, 13:48
        Ja mam podwojne retainery - druty przyklejone od srodka gornych i dolnych zebow. Mam je juz od dawna - dolny od roku, gorny od 4 m-cy. Zalozyli mi je gdy mialam jeszcze aparat.
        A do tego teraz dodali mi przezroczyste nakladki. Juz sie troche do nich przyzwyczailam. Mam je nosic w dzien i w nocy. Nie nosze w pracy, bo jak mam rozmawiac z ludzmi? Predzej ich opluje wink niz cos wyseplenie haha!

Powodzenia!
        --
        Friends are like bras: close to your heart and there for support
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.