Dodaj do ulubionych

orto od ciężkich przypadków Warszawa!!!

17.12.13, 16:34
B A R D Z O proszę o polecenie doświadczonego,sprawdzonego i kompetentnego ortodonty w Warszawie specjalizującego się od ciężkich przypadków.
Będę szalenie wdzięczna.
Edytor zaawansowany
  • 19.12.13, 09:35
    Polecam sprawdzenie strony ortodoncja.medserwis.pl. Jest tam mnóstwo gabinetów, na pewno znajdziesz odpowiedni.
  • 31.12.13, 10:40
    Gdy potrzebowałem dobrego specjalisty do założenia aparatu, skorzystałem ze strony ortodonci.medserwis.pl . Myślę, że i Ty znajdziesz tam odpowiedniego lekarza dla siebie. Naprawdę polecam.
  • 03.01.14, 23:03
    Sprobuj kolo-dent.pl na Gorczewskiej Tam jest taka doktor co za granica studiuje moze Ci cos poradzi Pozdro
  • 05.01.14, 21:53
    Ja polecam dr Hołdys Chmielewską na Skarbka z gór, gabinet sie nazywa Holdent.
  • 17.01.14, 13:54
    HOLDENT na skarbka z Gór - dr B. Hołdys - masz tu stronę www.holdent.pl/
    pozdrawiam
    a.
  • 24.01.14, 12:53
    Ja leczę się u pani doktor Karolonek, ale to nie Warszawa, ale Piastów. Gabinet nazywa się ortodent. Najpierw chodził do niej mój syn (bardzo poważna wada, która została wyleczona w 3 lata i efekty są super), a ja mam stały aparat od roku i na razie wszystko idzie zgodnie z planem. Byłam bardzo miło zaskoczona, bo plan leczenia zakładał wyrwanie 6 zębów, a udało się tylko same ósemki. To trochę daleko, ale da się dojść z SKM na piechotę i na prawdę warto. Pani ma doktorat z ortodoncji i chociaż warto umówić się do niej na konsultację. Pozdrawiam serdecznie, Dominika
  • 24.01.14, 22:13
    ja mogę z czystym sumieniem polecić, panią dr Barbarę Obłoj - przyjmuje na Ursynowie i na Duchnickiej
    Zakończyłam już leczenie - aparat został zdjęty w grudniu - wszystko super

www.odent.pl
  • 31.01.15, 18:55
    Tez polecam dr Obłoj. Ponad 2 lata temu zdjęłam aparat i wszystko jest w porządkusmile Zdecydowanie ma doświadczenie w ciężkich przypadkach. Ja miałam zęby po wypadku, teraz wyglądają super. To co mi się podobało, to ściśle współpracowała z lekarzem, który miał mi założyć koronkę, dr Witem Obłojem.
  • 25.04.14, 14:02
    Jeżeli szukasz specjalisty od ciężkich przypadków powinnaś zgłosić się do profesjonalnej kliniki. Z własnego doświadczenia mogę polecić tobie supradent gabinet stomatologiczny w Warszawie, gdzie znajdziesz się pod opieką prawdziwych specjalistów z dziedziny ortodoncji. Wszystkie zabiegi są bezbolesne i skuteczne oraz przeprowadzane w bardzo miłej atmosferze, dzięki czemu możesz być pewna znakomitych efektów.
  • 30.09.14, 08:21
    Ja chodzę do ortodonty do Centrum Ortodoncji i Implantologii Odent na Ursynowie. Od ponad roku mam założony aparat stały z zamkami metalowymi i jestem zadowolona z przebiegu leczenia. Widać, że zęby się prostują - jeszcze jakieś półtora roku i będą całkowicie wyprostowane. Klinika jak najbardziej warta polecenia - jeśli masz jakieś pytania to śmiało pisz.
  • 19.01.15, 22:29
    Zdecydowanie awdent i dr Weronika Wierusz
  • 18.04.15, 21:58
    ODRADZAM BARDZO dr Radomska Agnieszka z Radent w Otwocku. Przyszlam z synem po porade w trakcie leczenia ortodontycznego, zeby dziwnie skrecaja mimo aparatu, Pani doktor zapytal czego od niej wlasciwie chce i byla arogancka, za prawie stowe dowiedzialam sie, ze moge nie nosic na razie aparatu!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.