Dodaj do ulubionych

Zawias żuchwowy

03.12.18, 13:58
Witam.
Mam 20 lat i zaczynam właśnie leczenie ortodontyczne. Moja pani doktor po zrobieniu zdjęcia stwierdziła, że nie jest pewna jednego z zawiasów żuchwowych, jest on lekko wytarty (nie czuję żadnego bólu, ,,problem" zauważyłam dopiero po tym, jak powiedziała mi o tym). Pani doktor wysłała mnie do lekarza, który miał potwierdzić sprawność zawiasu/ ewentualnie zacząć leczenie (mieszka jakieś 80 km od mojego miasta). Pan doktor zapowiedział się jednak na pierwszą wizytę na ok. 1000 zł, w tym wcześniej mam zrobić badania, które (z wiarygodnego źródła - inny lekarz) wykonuje się przy silnych bólach bądź problemach reumatycznych. Zastanawiam się czy lekarka nie próbuje naciągnąć mnie na niepotrzebne koszty. Czy ktoś z Was miał problemy tego typu?
Z góry dziękuję za odpowiedzi smile
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.