Dodaj do ulubionych

Najszybszy aparat

27.11.05, 22:45
Jaki jest najszybciej działający aparat na zęby? Tzn. Jaki trzeba najkrócej
nośić do uzyskania oczekiwanego rezultatu?
Obserwuj wątek
      • go-go1 Re: Najszybszy aparat 29.11.05, 21:24
        Dziękuje, ale przy założeniu, że te 3 elementy które zostały przez Pana
        wymienione zostały spełnione, to czy którys z aparatów mógłby zadziałać
        najszybciej, wiem, że może do być różnica zaledwie paru tygodni ale ponieważ w
        mojej pracy aparat jest bardzo kłopotliwi, to każdy dzień mniej bez niego byłby
        dla mnie bardzo ważny.
        Dziękuje z góry za odpowiedź i życze miłego dnia
        • caryca1 Re: Najszybszy aparat 30.11.05, 09:13
          go-go nie przejmuj sie, ja sie wzbranialam jak nie wiem...i w koncu pracujac
          sobie zalozylam...po jakims czasie to nawet nie pamietasz ze on tam jest. Zaluz
          sobie inspire jak tak bardzo ci zalezy aby nie bylo widac, albo lingwialny..jak
          masz wieksza luzniejsza kase:d
          • ortodonta Re: Najszybszy aparat 30.11.05, 11:08
            caryca ma rację, chociaż wszystkie aparaty kosmetyczne powodują większe tarcie,
            co nieco wydłuża czas leczenia.
            Tarcia nie ma w technice łuków segmentowych, którą stosuje się w przypadkach
            ekstrakcyjnych, ale mało kto potrafi się tą techniką w Polsce posługiwać. Jest
            ona optymalna pod względem biomechaniki.
            Radzę swoje poszukiwania skierować na inne tory. Tzn lepiej być dobrze
            wyleczonym niż krótko i źle, bo to powoduje, że za jakiś czas czekać Cię będzie
            ponowne zakładania aparatu i w efekcie będzio drogo i długo.

www.ortodoncja.piskorscy.pl
            • go-go1 Re: Najszybszy aparat 30.11.05, 19:05
              > Tarcia nie ma w technice łuków segmentowych, którą stosuje się w przypadkach
              > ekstrakcyjnych, ale mało kto potrafi się tą techniką w Polsce posługiwać.

A wie Pan może kto w Polsce potrafi leczyć tą techniką,jak tak to poprosze
              namiary.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka