Nedal Aidi - Poznań Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • korzystał ktos z pomocy tego lekarza??jakie 'wrażenia'??smile
    • Ja korzystam , jestem bardzo zadowolona, pelen proesjonalizm i znakomite
      podejscie do pacjenta smile wiecej info moge podac na maila.
      Pozdrawiam
      --
      ........
      • bardzo prosze o info na jego temat na maila....mam umówiona wizyte u niego na 1
        czerwca... bede wdzięczna... czekam z niecierpliwością smile
        • wiem tylko ze to jeden z najdroższych ortodontów w Poznaniu: 3000 za jeden
          porcelanowy łuk to chyba za drogo, nie twierdzę że lekarz nie jest
          profesjonalistą, ale inni o równie dobrej renomie biorą za taki sam łuk od 1800
          do 2200, różnica jest więc spora.Ciekawa jestem ile kosztują u niego wizyty
          kontrolne. Pozdrawiam
          • 100zl wizyty kontrolne, jesli sa juz dwa luki cena ta sama.
            Wyslalam na maila info smile
            --
            ........
          • za pierwsza wizyte płace u niego 100 zł a za inne kontrolne nie wiem ile sie
            płaci...a może polecisz mi jakiegoś dobrego, tańszego sprawdzonego ortodonte z
            Poznania??bo ten własnie został mi polecony przez znajoma, ale z zastrzeżeniem
            że mam sie nastawic na ogromny wydatek uncertain
            • ogromny wydatek? tzn 100zl co 1.5miesiaca to chyba nie tak zle, przy kazdej
              wizycie mialam zmieniany luk i nic nic koszta nie wzrastaja, zawsze tak
              samo,wydaje mi sie ze wydatek wiekszy to chyba tylko zalozenie aparatu , a co
              do wizyt to chyba w wiekszych miastach 100 zl to norma co do wizytysmile,ja tez
              poszlam z polecenia do Nedala i jestem bardzo zadowolona, z dokladnoscia jak
              przez mikroskop mam wszystko robione przy zebach, przyklejanie zamkow,
              wczesniej wypelnienie ubytku, cale leczenie jest jak przyklad z ksiazki smile
              --
              ........
              • mówiąc o ogromnym wydatku znajoma miała na mysli cały koszt który poniosła za
                naprawęsmile a nie koszt wizyt smile a kobieta jest przy kasie wiec jak ona
                powiedziała 'ogromny wydatek' to pomyslałam sobie o jakis niewyobrazalnych
                kwotachsmileno ale z tego co napisałas w mailu to nie jest tak źle...pozdrawiam
                • 100 zlotych za każda wizytę to jednak dość drogo, nawet w dużych miastach- z
                  tego co wiem to normą jest 50 zł w Poznaniu (u bardzo dobrych ortodontów-
                  poszukaj na forum), często jest to 50 za zwykła kontrolę a 100 jak jest
                  wszystko zmieniane, ale też da się znaleźć tak że 50 złotych za każdą wizytę i
                  w tym jest już wymina drucików. Ja własnie ze względu na koszty szukam innego
                  orto- duzo więcej za aparat i za same wizyty- to ponad 2500 tys więcej za takie
                  samo leczenie. pozdrawiam
    • Byłam u niego jak wybierałam ortodontę - polecany przez juz zadrutowanych,
      przemiły, ma dobry sprzęt, a jednak nie skorzystałam.
      Powód: juz za 1 wizytę na 'dzień dobry' skasował 100 zł, to znaczy tylko za
      spojrzenie w szczękę i pokazanie mi jakie zamki ma do zaoferowania (oczywiscie
      robi tylko najdroższych firm). Poza tym jego gabinet jest pełen kręcacych sie
      ludzi, moze innym to nie przeszkadza, ale ja nie lubię, jak siedza z
      rozdziawiona gęba a tu kręcą się praktykanci, inni pacjenci (!) i ktokolwiek
      jeszcze się napatoczy.
      Wybrałam równie profesjonalnego, szalenie przemiłego ortodontę, który za 1
      wizytę nie skasował mnie (bo niby za co: pozyskanie klienta powinno być za
      darmo, prawda?) za wizyty kontrolne bierze w zależności od tego co robi -
      wymiana łuków kosztuje więcej, niż tylko zmiana gumek i mam komfort ze
      przechodnie mi w paszczę nie zagladaja.
      Natomiast nie neguję oczywiscie profesjonalizmu Nedala, dzielę się
      subiektywnymi odczuciami, z którymi trzeba się przez parę lat potem godzić.
      • czy mozesz podać namiary na twojego ortodontę. Ja jestem juz po kilku wizytach
        i na początku maja mam wizytę u lekarza u którego chyba będę się leczyć, ale
        skoro ten twój jest miły i za konsultację raczej nie weżmie kasy, myslę że
        warto iść do niego też. I czy możesz mi podać ile u niego kosztuje aparat
        ceramiczny? U orto o którym myślę 2000. Pozdrawiam.
        • Nie chce tutaj negowac jakiejkolwiek opinii, tylko chialam powiedziec ze Ci
          krecacy sie ludzie to pomoce stomatologiczne, poza powiedziana byla jedna wazna
          rzecz bardzo dobrej jakosci sprzet i do tego dobry doktor, racja ze za
          konsultacje placi sie 100zl ale kazde nastepne wizyty sa w tej samej cenie, u
          innych natomiast 1 wizyta bezplatna a nastepne 150(co sie bardziej
          oplaca0 .Poza tym wiem ze sa dlugie terminy oczekiwania, wiec jakby
          kazdy "latal" za darmo na konsultacje za darmo to pewnie za rok mozna by bylo
          sie tam dostac smile Poza tym kazdy ma prawo wyboru, za drogo to dzie to tanszego
          i juz.
          Pozdrawiam
          --
          ........
          • Solarium.leppera,
            Oczywiscie, jak mówisz, jak zreszta napisałam, nie neguję profesjonalizmu
            Nedala, ale dziele sie własnymi, subiektywnymi odczuciami. Poza tym wspomniałam
            też, ze był bardzo miły, prawda?smile
            A propos terminów, to też był powód, który skłonił mnie do innego lekarza, z
            racji mojej pracy i czestych 'wyskakujacych' wyjazdów nie mogłam pozwolić sobie
            na sztywny harmonogram wizyt lub ich wypadanie.
            Pozdrawiam!
            Mój ortodonta przyjmuje w Dentalu na Szyperskiej (Garbary), tel. do nich:
            8530520.
            • O to chodzi, ze kazdy mowi o swoich doswiadczeniach co do orto smile
              Po to jest to forum aby wymieniac poglady i spotrzezenia, pewnie gdybym
              slyszala jakies zle opinie o danych dr. to bylabym wyczulona itd. dlatego
              fajnie ze kazdy (mam nadzieje)pisze szczerze!!!smile
              Pozdrawiam smile
              --
              ........

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.