Dodaj do ulubionych

ciężkie usuwanie czwórki

18.10.06, 10:39
Obserwuj wątek
    • marti73 Re: ciężkie usuwanie czwórki 18.10.06, 10:48
      mam bardzo długie i cienkie korzenie i przy usuwaniu czwórek połamały się. w
      jednej korzenie były tak ciężkie do wydłubania, że dentysta rozgrzebał mi
      dziąsło strasznie i pousuwał jakieś blaszki (?!). po zabiegu nie byłam w stanie
      nawet z nim rozmawiać - za dwa tygodnie mam mieć zakładany aparat, ale boję
      się, że jednak coś będzie nie tak z tym miejscem po czwórce i zęby nie będą się
      tam trzymać i co to są te blaszki?
          • maggdus Re: ciężkie usuwanie czwórki 19.10.06, 14:26
            Jeśli to robił chirurg stomatolog to byłabym na Twoim miejscu raczej
            spokojna.Moja siostra jako dziecko miała pozostawione korzenie po wyrwanym
            zębie. Nie wiedziała o tym i wyszło to na zdjęciu przed założeniem aparatu.
            Poszła do chirurga,który dosłownie zdrapywał się pozostałości po korzeniu z
            szóstki,które przyrosły do korzenia na siódemce.Wyglądało to tragicznie,ale
            dobrze,ze to zostało usunięte,gdyż chirurg powiedział,że zęby nie przesunęłyby
            się,bo te resztki korzenia to blokowały.Też 2 tyg po tym zabiegu miała
            zakładany aparat,jak jeszcze dziąsła nie były do końca wyleczone,ale
            pyznajmniej zęby szybciej zaczęły się przesuwać.Tak więc nie martw
            się.Pozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka