Dodaj do ulubionych

dobry ortodonta w Krakowie

26.03.09, 19:48
czy znacie i możecie polecić dobrego i sprawdzonego ortodontę w Krakowie? mam
krzywy zgryz i krzywą odstającą jedynkę, no i 30 dychy na 'budziku'wink więc nie
wiem czy coś się w ogóle da z tym jeszcze zrobić..dziękuje z góry za odpowiedź smile
Edytor zaawansowany
  • monika78op 16.05.09, 19:37
    Witam. Ja rowniez naleze do tej listy budzikowejwink Podam Ci 2
    baaardzo dobrych ortodontow w Krakowie, polecam z czystym sumieniem:
    1. dr Anna Zalewska- ul. św. Benedykta 10, tel. (012)423-62-26
    2. dr Wojciech Stós- ul. Kraszewskiego 32/2, tel.427-32-37.
    Ja chodzę do dr Zalewskiej i jestem bardzo zadowolona, ale Stos jest
    również rewelacyjny( chodziło do niego kilku znajomych i stad wiem
    ze jest specjalistą na poziomie i polecany).
  • martinezz5 20.05.09, 12:13
    zapisałem się na konsultacje do dr. Zalewskiej. Termin najwcześniejszy dopiero
    pod koniec lipca chyba że ktoś zapisany wcześniej zrezygnuje.Ale jak mówicie, że
    warto, to będę czekał.

Monika długo już nosisz aparat ? jak długo przewidziane jest u Ciebie leczenie?
    ( w moim wypadku, wstępnie wiem od stomatologa, że będę musiał usunąć 2 górne
    czwórki żeby wyprofilować górę i jedynki, które są dosyć duże - nadmiar zębów w
    górnej szczęcewink
    Dziękuje Wam bardzo za informacje !!!
  • skorpio84 21.05.09, 22:06
    Ja musiałam wyrwać dwie górne czwórki.
    W moim przypadku niestety było to konieczne.
    Leczenie potrwa około 2 lat. Pół roku mam już za sobą smile
    Czas leczenia zależy od wady i od tego jak Twoje zęby będą
    wpsółpracować z aparatem. No i podobno przy pomocy metalowego
    aparatu leczenie trwa krócej smile
  • monika78op 22.05.09, 17:28
    Cześć
    Aparat załozyłam pod koniec czerwca zeszłego roku, wiec prawie rok
    mam za sobąwink. Efekty leczenia widziałam już po 2 miesiacach
    noszenia. Naprawde warto zapisać się do dr Zalewskiej. Jest miła,
    wszystko wyjaśnia, nie unika odpowiedzi na pytania. Inny orto (zanim
    do niej trafiłam)proponował mi wyrywanie zęba, a u Pani dr Zalewska
    nie musiałam! Jest naprawde kompetentna.
    Pozdrawiam
  • monika78op 22.05.09, 17:33
    Czas leczenia przewidziany to 2lata, czyli został mi jeszcze rok.
    Czas szybko lecismileWiele zależy od tego, czy się dostosowuje i słucha
    zaleceń ortodonty. Jeśli się wymiguje od noszenia rożnych "dodatków"
    ortodontycznych to i leczenie w konsekwencji się wydłuża, a więc to
    zalezy od pacjenta.
  • martinezz5 22.05.09, 21:57
    Dzięki dziewczyny za informacje smile

zapisałem się do dr Zalewskiej i czekam na wizytę. kurcze nie wiedziałem, że już
    po 2 miesiącach widać jakieś efekty..fajniewink

pozdrawiam ciepło
  • monika78op 23.05.09, 09:09
    Wybór ortodonty jest bardzo ważny, można przypadkiem trafić na
    partacza,a tego nikomu nie życzę.Zęby wkońcu sie ma na całe zycie i
    mają wpływ na wygląd!
    Pozdrawiam i miłego leczenia wink
  • nadnatek 13.01.10, 16:26
    Do pani dr.Zalewskiej chodzę od ponad roku. najpierw chodziła do niej siostra, teraz ja, i jeszcze 1 koleżanka. Wszystkie ją sobie chwalimy. Za profesjnalizm, za efekty leczenia, za cierpliwość przy odpowiadaniu na miliony naszych pytań, za poczucie humoru itd itd itd
    Na prawdę polecamsmile
  • kajka88_88 17.05.09, 08:52
    Ja również polecam dr.Stósa smile Sama jestem jego pacjentką i na każdą wizytę
    czekam z utęsknieniem.Rewelacyjny lekarz!Po 5 miesiącach moje zęby są nie do
    poznania smile
  • bbpriv 18.05.09, 13:31
    Ja również jestem pacjentką dr Zalewskiej i jestem bardzo zadowolona. Pani doktor sprowadza mi zatrzymanego kła. Dr Zalewska to skrupulatna, kompetentna i pełna kultury osobistej osoba. Polecam!
  • skorpio84 18.05.09, 23:04
    Również leczę się u dr Anny Zalewskiej i jestem bardzo zadowolona smile
    Zawsze uśmiechnięta i punktualna. Zresztą efekty widać z wizyty na
    wizytę smile
    żałuję tylko, że tak długo zwlekałam z założeniem aparatu... ale
    lepiej późno niż wcale smile
  • zimowy_lisc 08.07.09, 13:07
    Do osób leczących ząbki u dr Zalewskiej: Ile kosztuje pierwsza wizyta i co się
    dzieje podczas niej? (czy tylko skierowanie na rentgen czy są wyciski?) Czy może
    trzeba mieć od razu jakieś zdjęcia? Ile się czeka na kolejną wizytę?
    Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi smile
  • skorpio84 10.07.09, 14:36
    Ja miałam na piewszą wizytę przynieść dwa zdjęcia rtg (panoramiczne
    i cefalometryczne). I musiałam podjąć decyzję czy prostujemy ząbki
    czy nie smile
    Na drugiej wizycie - plan leczenia i skierowanie na wyrwanie dwóch
    zębów.
    Na trzeciej - aparat na zębach smile
  • alina.czerk 28.04.13, 22:33
    Mój chłopak chodził do ortodontki dr M.Pater jest już po leczeniu, nie bolało go nosił aparat koło 1,5 roku efekt cudo!! Teraz bardzo mu zazdroszczę i sama zastanawiam się nad aparatem. Byłam z nim na pierwszej wizycie bardzo profesjonalne podejscie. Gabinet polecili nam znajomi tez zadowoleni.
  • agnieszka_12345 11.08.14, 21:24
    Hej smile wiekiem się nie przejmuj, w każdym wieku idzie poprawić zgryz. Słyszałam, że w Krakowie dobrym gabinetem jest Ortodoncja Tekst linka
  • kaamil132 01.11.14, 13:43
    Ja często chodzę do ortodonty na ul. Masarska 9/2. Obsługa jest miła i znają się na rzeczy. wink. Tutaj znajdziesz więcej info: ortodontica.pl/
  • bar_ten 04.12.14, 20:32
    Jeśli szukacie dobrego ortodonty to polecam: OrtoVenę. Bogata oferta i profesjonalizm. Więcej można sprawdzić tu: www.ortovena.pl
  • barbraa59 08.01.15, 17:29
    Polecam Ci dobrych stomatologów, koleżanka mi ich poleciła
    www.rankinglekarzy.pl/lekarz/bartosz-cichon,20849/stomatolog/krakow/
    www.rankinglekarzy.pl/lekarz/tomasz-bobek,39231/stomatolog/krakow/
  • kidslikeyou 11.02.15, 14:47
    ja też polecam Cichonia, przyjmuje na Lelewela, najpierw moja siostra miała tam założony stały aparat na zęby a teraz przyszła kolej na mnie ale ja chyba zdecyduję się na tą opcję z niewidocznym aparatem - aparatem lingwalnym. jakoś nie mogę sobie wyobrazić swojego uśmiechu z drutami ;/
  • bar_ten 18.09.15, 12:15
    A ja polecam Piotra Moszyńskiego super ortodontę
  • agi_mag 02.02.16, 17:38
    Leczyła się u niego moja starsza siostra w Ortovenie i była bardzo zadowolona zwłaszcza ze doctor jest miły i opanowany, także też moge potwierdzić.
  • ne-n 29.04.16, 23:01
    Niedaleko Galerii Kazimierz jest dobry ortodonta dokładnie na ul. Masarskiej 9. Ich oferta dostępna jest na stronie ortodontica.pl - ceny nie są wygórowane, gabinet jest nowoczesny, mają profesjonalne podejście do pacjenta.
  • admoveout 09.05.16, 18:45
    Jeżeli szukasz dobrego ortodonty, to mogę zarekomendować Aquadent Centrum Stomatologii Rodzinnej.Polecam również śledzić ich wydarzenia na www.facebook.com/aguadent/ - zaoszczędziłam i jestem posiadaczką pięknego uśmiechu!smilePodziękowania dla Pani dr.Agnieszki Trzepatowskiej. Karolina R.
  • usmiechnieta.ewa 08.12.16, 18:50
    Polecam zajrzeć na tę stronkę: slaski.med-katalog.pl/ogloszenia?kategoria=19. Dzięki niej znalazłam swojego ortodontę i pomimo, że mam już 29 lat pani doktor podjęła się mojego leczenia smile tam oprócz ortodonty można znaleźć lekarzy z całej Polski, więc jest to przydatne źródło informacji smile Polecam!
  • agi_mag 20.01.17, 17:06
    A ja polecam klinike ortodontyczną ortovena w Krakowie (www.ortovena.pl) Jak wybierałam miejsce leczenia to była dla mnie jedyna klinika która zajmuje sie tylko ortodoncją a nie setką innych rzeczy. Polecam zwłaszcza, że oni zatrudniają samych specjalistów ortodontów a nie lekarzy którzy tylko robią ortodoncję między protetyką a endodoncją
  • tomaltomal 25.05.17, 09:16
    Tu też jest fajna dyskusja o ortodontach w KRK: wizaz.pl/forum/showthread.php?t=332639

To miłe, a kto tam przyjmuje, ortodonta czy lek.dent którego pasją jest ortodoncja (czyt: nie chciało mu się zrobić specjalizacji i naciąga naiwnych)? Uważajcie na takich, bo potem żaden prawdziwy specjalista nie będzie poprawiać po takich partaczach!
    Sprawdzajcie czy lekarz ma specjalizację na stronie Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, podaję link:
    pto.info.pl/pl/ortodonci/?word=®ion=2&submit=Filtruj

Tu też jest fajna dyskusja o ortodontach w KRK: wizaz.pl/forum/showthread.php?t=332639
  • sagurek 25.06.17, 09:24
    Jasne że się da smile ja miałem mega problemy z uzębieniem a wszystko odratowali mi i jest super. Idz do www.studiose.med.pl/ bardzo dobra klinika na pewno Ci doradzą i zrobią wszystko
  • strokrotaa 26.07.18, 13:22
    Bardzo dobry ortodonta jest w gabinecie Steczko na Krakusów 1C. Leczyłam się u nich ortodontycznie i efekt jest idealny.
  • agus321 16.12.18, 23:07
    Jezeli chodzi o Kraków to slyszałem od paru znajomych, że ortodontica.pl/pl/17/1/oferta/ świetnie sie spisują. Akurat wiem, że oni zajmują się zakladaniem aparatów u dorosłych.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.