Ginekolog w słupsku NFZ Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Dr Teodorowicz nie przyjmuje już nowych pacjentek a do Pani Reginy Żerko-Nagy mnie nie ciągnie po przeczytaniu opnii. Czy jest w Słupsku jakiś inny lekarz ginekolog który przyjmuje na książeczkę? Zawsze chosziłam prywatnie jednak teraz sytuacja finansowa mi na to nie pozwala a mam nóż na gardle. Pomóżcie dziewczyny :)
    • Dr Kucia jeśli dobrze zapamiętałam nazwisko przyjmuje w Przychodni na 11 Listopada, koleżanka go polecała, sama osobiście nie byłam. Dr Konefka w Salusie na Zielone, z tym, że nie wiem czy nadal mają tam kontrakt z NFZ. Podobnie jakiegoś ginekologa w Salusie ale na Piłsudskiego moje koleżanki polecały. Ja chodzę prywatnie w salusie do dr konefki i jestem zadowolona.
    • Ja byłam pierwszy raz na badaniu u ginekologa w trzecim miesiącu ciąży z mężem by potwierdzić.Zawsze mam męża podczas każdego badania zabiegu czy porodach przy sobie bo intymność należy do męża a nie do ginekologa.Dlatego mam prawo do obecności męża podczas badań i zabiegów nawet w szpitalu poza znieczuleniem całkowitym i epidemią ogłoszoną w placówce nie wymysłem niedouczonego personelu medycznego gdy wyrzucą osobę bliską może dojść do wysokiego odszkodowania dla pacjentki.Ust 2008 r art 21 Prawa Pacjenta o obecności osoby bliskiej podczas badań i zabiegów.Dlaczego ryzykując wypłatą odszkodowania wyrzuca się osobę bliską?Dlaczego miała bym się wstydzić męża podczas badania czy zabiegu chować go za parawan skoro decyduje Pacjent o obecności osoby bliskiej!!!. Ginekolog zalecił ostatnio na endometrium i mięśniaki leczenie O. Bonifratrzy są skuteczni obyło się bez operacji bo mąż prosił u ginekologa inne leczenie poza usuwaniem macicy i jajników udało się dlatego powinno się mieć osobę bliska podczas badań przy sobie!!!
      • w zyciu nie pozwoliłabym aby mąż towarzyszył mi u ginelgologa. Dla niego to żadna przyjemność, ide o zakład że godzi się na ten pomysł pod twoją presją lubdla świętego spokoju. Czy zabierasz go także do dentysty i internisty?
        W trakcie ciązy mąż był tylko raz ze mną w gabinecie - podczas połówkowego usg i dopiero podczas jego wykonywania. W trakcie badania na fotelu nie wyobrażam sobie żadnej innej osoby poza mną a lekarzem. Intymność należy do męża - jak najbardziej, ale wizyta u gina to jest medyczna czynność z intymnością nie ma nic wspólnego.
        Poza tym faceci sa przewrazliwieni i mogą mieć wypaczone pojęcie nt. badań - przypadek ciężkiego pobicia dr Iwaszki przez zadrosnego męża pacjentki jest tego najlepszym przykładem. Kobieto - przemyśl sens ciągania faceta po ginekologach.
    • Gość: ar IP: *.adsl.inetia.pl 02.07.13, 22:01
      Od 1 lipca 2013 r przyjmuje na NFZ ginekolog dr Michał Kisiel
      Gabinet na ul. Kotarbińskiego 7/1
    • Gość: marta IP: *.adsl.inetia.pl 08.08.13, 23:05
      Od 1 lipca 2013 r na książeczkę czyli na NFZ przyjmuje ginekolog doktor Michał Kisiel w gabinecie przy ul Kotarbinskiego 7/1 w Słupsku. Telefon do rejestracji 788 030 460

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.