• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Dobry dentysta

• IP: *.hsd1.nj.comcast.net 21.07.06, 14:36
    Czy znacie jakiegos dobrego dentyste w Slupsku, czyje uslugi mozecie polecic?
    pozdr
    Edytor zaawansowany
    • Gość: Franko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.06, 18:19
      Ja bardzo lubie Pania Agnieszke Koczerge. Przyjmuje na ulicy Filmowej (w tej
      nowej plombie) ale ma sie niedlugo (a moze juz) przenosic do budynku Glosu
      Pomorza. Jest bardzo sympatyczna, bezstresowo leczy i co najwazniejsze dobrze
      leczy.
      • Gość: Kashya IP: *.dc.net.pl 21.02.07, 18:30
        Rogowski Kopernika naprawde polecam
        • 24.02.07, 09:39
          Barcikowski - Kilińskiego - rewelacja zarówno On jak i Jego małżonka :))
          --
          Moje ukochane córeczki
          • 24.02.07, 22:08
            Agnieszka Stander - Jordanowska; niestety nie pamietam w tej chwili nazwy
            ulicy, ale zawsze można znaleźć w książce (przyjmuje obok Zakładu
            Energetycznego), rewelacja, kompetencja w każdym calu
            pzdr
            --
            home is where the heart is...
            moje SŁODKIE życie
          • Gość: kashya IP: *.dc.net.pl 16.08.07, 12:43
            Barcikowski to partacz. Bierze sie za wszystko. Niedługo będzie
            mistrzem wszystkich możliwych profesji:(((
      • Gość: byly pacjent IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.07, 22:56
        dobrze leczy?
        chyba sie zakochales bo poza tym ze to urodziwa czarnulka jako dentystka nic soba nie reprezentuje,wystrzegajcie sie jej luksusowej przychodni niedawno otworzonej na poboznego
        reasumujac PARTACZKA I MA NAJDROZSZE CENY W MIESCIE,NIE WIEM SKAD ONA BIERZE TE CENY,DROBNA KROPKA NA ZĘBIE,15 MINUT JEJ PRACY,80 ZLOTY SKANDAL,AZ SIE BOJE POMYSLEC ILE BYM ZAPLACIL ZA DUZY UBYTEK,ZNAJOMA MOWILA ZE PLACILA JEJ OKOL 200 ZLOTY I SPARTACZYLA
        UWAZAJCIE,ZANIM USIADZIECIE NA NOWIUTKI FOTEL KTORY PANI AGNIESZKA MUSI SPLACIĆ ZAPYTAJCIE SIE ILE BEDZIE KOSZTOWALA USLUGA
        POLECAM
        MARCINKIEWICZA Z KILINSKIEGO,SUPER KLIMAT I DOBRY FACHOWIEC
        • 25.02.07, 09:37
          Gość portalu: byly pacjent napisał(a):

> dobrze leczy?
          > chyba sie zakochales bo poza tym ze to urodziwa czarnulka jako dentystka nic
          so
          > ba nie reprezentuje,wystrzegajcie sie jej luksusowej przychodni niedawno
          otworz
          > onej na poboznego
          > reasumujac PARTACZKA I MA NAJDROZSZE CENY W MIESCIE,NIE WIEM SKAD ONA BIERZE
          TE
          > CENY,DROBNA KROPKA NA ZĘBIE,15 MINUT JEJ PRACY,80 ZLOTY SKANDAL,AZ SIE BOJE PO
          > MYSLEC ILE BYM ZAPLACIL ZA DUZY UBYTEK,ZNAJOMA MOWILA ZE PLACILA JEJ OKOL 200
          Z
          > LOTY I SPARTACZYLA
          > UWAZAJCIE,ZANIM USIADZIECIE NA NOWIUTKI FOTEL KTORY PANI AGNIESZKA MUSI
          SPLACIĆ
          > ZAPYTAJCIE SIE ILE BEDZIE KOSZTOWALA USLUGA
          > POLECAM
          > MARCINKIEWICZA Z KILINSKIEGO,SUPER KLIMAT I DOBRY FACHOWIEC

buhahahahaha!!!!

Chodze do niej od lat i jeszcze niczego nie spartaczyła. Wrecz poprawia to, co
          spartaczą inni lekarze. Fachowa wiedza i doswiadczenie. Za dobrą usługe trzeba
          niestety zapłacic. Jesli plomba wypadnie (notabene mi sie to NIGDY u niej nie
          zdazyło) poprawia za darmo.
          Aha, fotel juz dawno spłaciła, bo stoi tam dobre kilka lat.
          Zanim kogos oczernisz, zastanów sie dwukrotnie.
          "Urodziwa czarnulka"???? ty w ogóle u niej byłes???
          --
          moje SŁODKIE życie
          • Gość: byly pacjent IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.07, 13:54
            tak bylem u niej 2 razy i bylem u guzowskiej-puch,totalna pomylka..
            POWTARZAM ZANIM USIĄDZIECIE NA FOTELU NA ULICY POBOZNEGO SPYTAJCIE SIE GRZECZNIE ILE BEDZIE KOSZTOWALA USLUGA,ZEBYSCIE POTEM NIE ZALOWALI,PANI DOKTOR ZRESZTA MA PODSTAWY DO TAKIEJ DROZYZNY I SPRYTNIE WYDRUKOWANY CENNIKI KTORY NOTABENE POKAZUJE DOPIERO PO ZABIEGU I PACJENTOWI GLUPIO,ALE ZAPLACIC WYPADA,NAWET JESLI CENA JEST WYGOROWANA W POROWNANIU DO INNYCH STOMATOLOGOW W MIESICE O 50 ZLOTY,WIEM BO MAM PARADONTOZE WIEC ZWIEDZILEM WSZYSTKIE GABINETY I STARE I NOWE
            NIE BEDE TEZ SYPAL NAZWISKAMI ANI KONKRETNIE CO SPIERNICZONO NA POBOZNEGO BO TO KONKRETNE PRZYPADKI I NIE CHCE ZEBY KOJARZONO TE OSOBY
            A FOTEL JEST JESZCZE DO SPLACENIA,SALON NA POBOZNEGO AZ PACHNIE KREDYTAMI DO ZPLACENIA:),A POZATYM NIEKTORZY MAJA ZA DLUGIE JEZYKI
            UWAGA STANOWCZO ODRADZAM,PAMIETAJCIE WCZESNIEJ PRZYJMOWALA NA FILMOWEJ TERAZ NA POBOZNEGO
            W POPRZEDNIM POSCIE SIE POMYLILEM Z NAZWISKIEM POLECAM OCZYWISCIE MIRKA BARCIKOWSKIEGO,REWELACYJNIE DOBRZE I NA KAŻDA KIESZEN,TO LEKARZ Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA A NIE DOROBKIEWICZ Z PIEKNYM SALONIKIEM I RECEPCJONISTKA,KTORĄ TRZEBA UTRZYMAC A JAK?OCZYWISCIE PODNIESC CENY USLUG
            • 25.02.07, 14:15
              Po pierwsze to pani Agnieszka Stander nie przyjmuje ani na Filmowej ani na
              Pobożnego, tylko od lat na PRZEMYSŁOWEJ.

Po drugie to ceny u stomatologa nie zależą od tego, ile czasu sie spedzi na
              fotelu, ale od zabiegu, a to chyba róznica?

Po trzecie ceny niektórych zabiegów nie sposób okreslic przed, poniewaz moze
              sie okazac np w trakcie, ze potrzebne jest leczenie kanałowe, i co? zejdziesz z
              fotela, bo za drogo? Nie wszystkie zabiegi to usuwanie kamienia i nie jest
              łatwo podac cennik. Poza tym cena wypełnienia również zalezy od jego WIELKOSCI,
              a to czesto okazuje sie po rozwierceniu.

Po czwarte...wyłącz prosze capslock jak piszesz bo w ten sposób KRZYCZYSZ w
              internecie, a na dodatek bardzo kiepsko czyta sie duzą czcionkę.
              --
              moje SŁODKIE życie
            • Gość: niezalezny-bezzebn IP: *.rene.com.pl 03.05.07, 19:15
              Rada wielka- póść do najtańszego dentysty w mieście!!!!!Wcześniej przeprowadzidż ranking tu na stronie,kto tanio a kto najtaniej.Jak w handlu ,ktory towar tani ....Tam napewno bedziesz zadowolony!.Do gabinetu na UL.POboznego nie chodź,chetnych tam nie brakuje widocznie dr Koczerge cenia ,jej specjalizacje i profesjonalizm.Nikt sie jeszcze nie urodzil co by.....Zdrowie to nie handel kto tańszy ...Zyczę powodzenia w zmianie stomatologa abys nie byl bęzzebny ,bo starość nie radość
      • Gość: dolcia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.07, 09:37
        Na ul. DEOTYMY
      • Gość: mania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.07, 23:41
        na norwida ludzie
    • 25.02.07, 12:33
      Dr Marta Płowaś i dr Wagner, przyjmują w Podkowie na górze. Dokładni,
      specjaliści w każdym calu, Pani Marta do tego ma idealne podejście do dzieci,
      niezwykle ciepła i miła osoba i bardzo delikatna, leczę u niej całą rodzinkę w
      tym 3 dzieci od 2 lat do 10 ;-))
      --
      ...Spieszmy się kochać ludzi...tak szybko odchodzą...
      • Gość: wioletta111 IP: 83.2.24.* 26.02.07, 12:13
        Bardzo bym chciła iść z córką do tej dentystki może mogła byś mi napisać jakie
        sę ceny. I jak można się umówić na
        wizytę? Pozdrawiam
        • 26.02.07, 20:40
          Wioletto nr tel 0-59 841 01 18, proś panią dr Martę Płowaś, przyjmuje w środy i
          soboty, cena za ząbek u dziecka ze znieczuleniem, które nic kompletnie nie
          boli ;-)) 80 zł, ja tak płace za mleczaki. NaPrawde polecam panią dr jest
          fantastyczna i bezbolesna !!!!!
          --
          ...Spieszmy się kochać ludzi...tak szybko odchodzą...
          • Gość: yan IP: *.168.wmc.com.pl 27.02.07, 08:24
            a jakiesą ceny u Wagnera dla dorosłych? i czy jest naprawdę dobry? pozdr
            • Gość: agatha_mama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.07, 13:03
              Wagner niestety jest drogi, średnio ok 20 zł więcej na zabku niż w innych
              gabinetach, ale warto, doskonały specjalista, leczy również pod narkozą, z
              czego korzystałam, bo cholernie boję się dentystów !!!
              • Gość: aga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.07, 13:51
                Koczerga Agnieszka to jedna wielka pomyłka z wyborem zawodu. Byłam u niej jak
                miała na filmowej gabinet wielki szyld ze niby jest chirurgiem stomatologi...
                Nie miała odwagi usunac zebow "madrosci" ktore miały skomplikowane polozenie,
                powiedziała ze nic sie nie dzieje i moge tak chodzic przez jej glupote tylko
                bym sobie wielkich szkod narobiła. Ale oczywiscie stwierdziła ze jeden zab jest
                do zaleczenia byłam zdziwiona bo tydzien temu u innego stomatologa miałam
                przeglad zabkow i było wszystko o.k, ona rozwierciła mi chyab zdrowego zeba i
                tyle skasowała berz znieczulenia ze byłam w szoku, 3 lata temu 80 zł!!!!!
                Oczywiscie zeba mi zepsuła:(. Tomasz Wagner bez problemu zrobił mi zabieg i to
                perfekcyjnie, jest drogi ale ma reke jako chirurg polecam go,
                • Gość: jowita IP: *.rene.com.pl 03.05.07, 19:20
                  Czy napewno byłąs u dr>koczergi na filmowej i nie poradziła sobie z zębem madrości".Tam przyjmowala również inna dr w jej gabinecie.Dr Koczerga jest chirurgirm i specjalizuje sie w tzw.8 kach.Dziwne co piszesz
              • Gość: yan IP: *.168.wmc.com.pl 27.02.07, 20:22
                czyli pan dr Wagner bierze za wizytę około 90 zł razem ze znieczuleniem, tak?
                pozdr
          • 01.03.07, 19:51
            Dzięki serdeczne napewno odwiedzimy tą panią stomatolog
      • 27.02.07, 13:59
        Mam 2-letnią córkę, z którą mam zamiar wybrać się na pierwszą wizytę
        stomatologiczną (przegląd). Myślisz, że ta dentystka będzie odpowiednia? Jak
        wygląda u niej wizyta z takim maluchem?

Asia mama LENY (27-01-2005)
        Pierwszy rok życia
        A Lena ma już...
        • Gość: do Johany19 IP: *.168.wmc.com.pl 27.02.07, 14:54
          Polecam dla tak małego dziecka dentystkę z Podkowy ze Starzyńskiego.Nie powiem Ci nazwiska,ale moja bratow ostatnio była z córką cztery latka,super sprawa.Wszystko dziecku wytłumaczyła,wszystko pokazywała,naprawdę z podejściem.
        • Gość: agatha_mama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.07, 16:53
          To właśnie polecam Ci panią dr Martę Płowaś, jest idealna, spokojna, cierpliwa,
          zagaduje malucha, wszystko mu tłumaczy, pokazuje, a za odwagę medal
          naklejkowy ;-))
          • Gość: aga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.07, 18:54
            tam sa dwie dentystki ja byłam u tej drugiej ze swoja 3 letnia coreczka,
            naprawde rewelacja, moja corcia chce codziennie do niej chodzic, za pierwsza
            wizyte nic od nas nie wzieła, moze dlatego ze jestesmy z mezem pacjentami
            Wagnera
    • 25.02.07, 19:39
      Piszesz niespójnie i bez logiki.
      Gdybys pisał jaśniej wiedziałabym, że chodzi o kogos innego.
      Jak sie nie ma innych argumentów to sie krzyczy.
      Nie tylko obrazasz lekarzy ale i mnie, wiec sobie daruj.
      Jadu i zaciekłości u mnie wcale nie ma, ale skoro tak to oceniasz, mysl sobie
      co chcesz i tak mnie to nie obchodzi :P
      Nie potrafisz prowadzic normalnej dyskusji, wiec sie nie bedę zniżać do Twojego
      poziomu i dalej to ciągnąć. Zreszta i tak zmieniliśmy temat, wiec przepraszam
      załozyciela watku za zaśmiecanie.
      Tyle na ten temat.

Życzę Ci wiecej maku w tej Twojej makówce...

--
      moje SŁODKIE życie
    • Gość: ana IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.03.07, 16:25
      idz na ul. prostą tam jest fachowa obsługa
    • Gość: olo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.07, 08:53
      na staszica
      • Gość: Marco Polo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.07, 16:19
        Jolanta Wolnikowska-Michalska na Kilińskiego - tania i solidna wyleczyła wszystkie zęby moje żonie, szczerze polecam.
    • Gość: kkk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.07, 13:25
      śpieszmy się leczyć zęby.. dobrzy dentyści wyjechali do Anglii

P.dr Maślanka z Idea-dent mi uciekła i teraz niemam dentystki.. mam
      3złamane zęby i pełno dziur, kamień na 7. straszne :/

szukam młodej dentystki.. takie są najlepsze
      • Gość: hugo IP: *.rene.com.pl 25.06.15, 13:56
        Pozdrawiam
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.