Dodaj do ulubionych

A2 na przedmieściach Warszawy - za ile?

20.02.12, 18:32
Witajcie,
Zastanawiam się czy wiadomo już coś o przyszłych opłatach za A2.
Mieszkam w okolicach Grodziska Maz (węzeł Tłuste) i patrząc na mapę wydaje mi się, że byłaby to bardzo wygodna opcja dojeżdzania A2 i później S8 np. na północ Warszawy (Arkuszowa).
Pytanie czy tej wygody nie zabiją opłaty....
Nie jestem "na bieżąco", dlatego zwracam się z prośbą o info jeśli ktoś z Was ma takie informacje lub wie gdzie ich szukać.

Z góry dziękuję za odpowiedzi
Joanna
Edytor zaawansowany
  • 24.04.12, 03:05
    Nie jestem pewny ale wydaje mi się, że dopiero od węzła Pruszków autostrada będzie płatna a do węzła Tłuste jest jakieś 14km. Licząc po nowej, niższej stawce 10gr/km wychodzi 1,4zł. W dwie strony będzie 2,8zł a mnożąc to o ilość dni pracujących (jeśli o to Ci chodzi) to miesięcznie będziesz płaciła za autostradę całe 56zł. Chyba się opłaca tyle wydać za komfort, odzyskany czas i nerwy? smile
  • 15.05.12, 10:56
    A ja mam pytanie. Dlaczego koledzy z Siskom - Ci sami co chcieli odebrać Łodzi s-14 mówiąc, że jest Łodzi niepotrzebna - występują codziennie jako eksperci w takich mediach jak TVN itd. ?? Gratulacje!

Niestety, ale 130km od Łodzi powstały bardzo silne ośrodki lobbystyczne, które maja sprzeczne z nami interesy. Nawet to zrozumiałe, bo oni myślą, że nasz sukces żywotnie im zagraża. Takie myślenie prymitywne, typowe dla na wskroś scentralizowanego państwa.
  • 30.06.12, 08:20
    warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34864,12035005,Wszystko_o_A2__oplaty__dojazd__slowniczek__INFORMATOR_.html

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.