Dodaj do ulubionych

Gadające zwierzaki

24.09.12, 22:50
Czy wasze zwierzaki się odzywają? Moja Zelda czasem coś powie. Podchodzi i mamrocze takie ammmaaammyyymmmmaammm. Czasem brzmi to jak "mamma" i wtedy jest wesoło smile Gdy sie wkurzy, chodzi w kółko i fuka.

--
77/105 (70HH)
Too big, too small, size does matter after all...
It's dead, Jim
Edytor zaawansowany
  • koza-1985 24.09.12, 23:32

Buczo gada duuuużo, wydając bardzo różne dźwięki, od przeraźliwych miałków do uroczych chrumknięć.
    Na wszelkie karcenie głosem, "psikanie" reaguje krótkimi takimi szczeko-miałknięciami, no odpyskowuje wink
  • zmijunia.lbn 24.09.12, 23:54
    Mój Sierściuch gada baaaardzo dużo. Nie wiedziałam że koty mogą wydawać tyle różnych dźwięków. Standardowa odpowiedź na wiekszość pytań to "e", ale czasami bardziej się rozwija. Mrauczy - jak chce zagadnąć to robi takie "wrrrrau?", również do Kruszyny. Odzywa się jak ktoś kichnie. Oba koty odzywają się jak ktoś wchodzi do pomieszczenia w którym drzemią - zazwyczaj podnoszą głowę, uchylają oczy, mówią coś i wracają do ciężkiej pracy. Sierściuch pyskuje - nauczył się że machanie i syczenie na nas nie działa i jak się go skądś wygania to tylko coś mamroli pod nosem odchodząc. Warczy jak biega. Poza tym wyje do drzwi i gryzie buty - czasami myślę że jednak mamy psa, a nie kota. big_grin

Aaaaa no i pogania mojego brata. Często jak bro po południu wraca do domu, to Sierściuch już na niego czeka i od progu zagaduje. A jak brat pójdzie do swojego pokoju i się tam reorganizuje, to Sierściunio wchodzi na łóżko i do niego natarczywie gada, jakby chciał powiedzieć "no szybciej, pora na głaskanie!" big_grin

--
    65/71/89/97 = 30FF?
    LAST.FM
    BLOG
    nie używam gazetowego - zmijuniaminor[at]wp.pl
  • slotna 25.09.12, 11:28
    Mam kakadu, ktora odzywa sie az za duzo wink

--
    Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, częściej wyglądają bardziej jak rzeczy, niż same rzeczy.
  • kapyl 26.09.12, 10:35
    Tak Bub był kociakiem/nastolatkiem to gruchał jak gołąb. smile
    Ale już mu przeszło... sad
    --
    "Beware the Jabberwock, my son!
    The jaws that bite, the claws that catch!
    Beware the Jubjub bird, and shun
    The frumious Bandersnatch!"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka