Dodaj do ulubionych

O co mu chodzi?

10.10.12, 11:25
Mój kot zaczął lizać roletę. Od kilku dni podchodzi sobie do opuszczonej rolety, zawsze w tym samym miejscu, do prawego brzegu, i liże. O co mu chodzi? Jego kłaki się tam przyczepiają i wylizuje? Ale to czemu nie liże kanapy wink ? Jęzor go swędzi i se drapie? Co mu chodzi po głowie?
Edytor zaawansowany
  • kasica_k 10.10.12, 18:34
    Smakuje mu? smile
    Moje koty też potrafią różne rzeczy lizać, np. Tymoteusz upodobał sobie pilota do playstation, lizał kiedyś namiętnie takie gumowe wypustki (i tylko to). Po jakimś czasie mu przeszło smile Czasem liżą plastikowe torebki. Jeśli liże ciągle w tym samym miejscu, to może mu po prostu tak wygodnie smile Albo faktycznie otarł sie tam kiedyś jakimś zapachowym elementem siebie i teraz próbuje ten ślad zapachowy usunąć z jakiegoś tajemnego powodu.

--
    Stanikomania!
    Stanikomaniaczki na Facebooku
  • mniickhiateal 10.10.12, 19:35
    kasica_k napisała:

> Smakuje mu? smile

Wydaje mi się, że może zaczęło fantastycznie albo ogólnie intrygująco pachnieć. Smak/węch są powiązane, koty mają w podniebieniu jeszcze ten swój dodatkowy organ do wyczuwania feromonów, którego nazwy nie pamiętam; więc może ktoś/coś się o to miejsce otarło i trzeba to obadać?
  • adra_19 14.10.12, 13:06
    Pewnie ładnie mu to pachnie. Moja wariatka zaczęła lizać suszące się ręczniki, kiedy zmieniłam żel pod prysznic big_grin
    --
    Biżuteria artystyczna Topielicy
  • besame.mucho 14.10.12, 19:19
    No to mu widocznie faktycznie smakuje. Potrafi siedzieć i lizać dobrych kilka minut. Niech se liże na zdrowie chłopak, jak mu roletowe lody smakują.
  • tinysiskin 19.10.12, 11:14
    Mój świrus też liże różne przedmioty- na moje nieszczęście ostatnio szyby w oknach....., tragedia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.