28.12.12, 23:09
Dziewczyny, ile śpią Wasze koty?
Mam wrażenie, że mój przesypia 3/4 doby - teraz, w przerwie światecznej, jestem więcej w domu i mam okazję poobserwowa : wstaje zazwyczaj razem ze mną lub nawet chwilę po mnie (tak, zdarza mi sie wstawać koło południa), do wczesnego popołudnia się snuje po mieszkaniu i drzemie, gdzie popadnie, wieczorem (i po jakimkolwiek moim powrocie z zewnątrz) ma dłuzsze chwile aktywności po czym idzie spać...
--
"nauka społeczna jest córką kryzysu" Andre Akoun
Edytor zaawansowany
  • victoria1985 29.12.12, 08:57
    Moje dwuletnie futro też tak ma, a zimo się to jeszcze bardziej nasiliło .
    Śpi ,je a jak nie śpi to sobie drzemie , chwile pobiega za piłeczką i idzie znowu spać
    --
    81/110/118
  • niebieskaa4 29.12.12, 14:02
    Moje oba sierściuchy robią pobudkę ok 5 rano / zimą / . Świątek ,piątek... nie ważne koniec spania! Podejrzewam je o ADHD.
    --
    forum.gazeta.pl/forum/w,10264,141270630,141270630,Pogloslujecie_troche_na_koty_.html
    Jeśli potrafisz iść przez życie bez zaznawania bólu, to prawdopodobnie jeszcze się nie urodziłeś. (Neil Simon)
  • helenka333 29.12.12, 19:32
    Oj, moja to by mogła tak czasem sobie pospać i mi przy okazji też dać się wyspać wink U niej zależy dużo od dnia, jej humoru, pogody. Teraz w święta miała taki jeden dzień, że spała i spała, i za żadne skarby nie szło jej rozruszać, stwierdziłam, że pewnie będzie padać, trafiłam- następnego dnia cały dzień buro szaro i mokro. Także mam taki fajny miauczący barometr w domu. A tak na co dzień to średnio 1/3 do max pół dnia śpi, zależy pewnie jeszcze jakie ma atrakcje, co się za oknem dzieje itp.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka