z czego kocyk dla niemowlaka Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • z jakiej wełny zeby był mega mieciutki
    zaczełam rozbic ale wciaz mi wychodzi sztywny, moze za małe szydełko uzywam
    • Co prawda ja jestem zupełną amatorką, ale sądzę, że to także kwestia wzoru.

--
      Z jednej strony trzeba się cieszyć, że SB już nie ma, ale niestety policja nie potrafiła przejąć tych metod. Tamci byli skuteczni

Drobiu mówię stanowcze STOP!
    • Dla małego dziecka, niemowlaka zwłaszcza to akryl, bawełna i mieszanki tych dwóch. Są specjalne włóczki dla niemowląt, jak Red Heart Baby na przykład, jest bardzo miękka, ale nie mam pojęcia, jak się sprawdza w praniu. Duży wybór fajnych włóczek ma Alize. Co do sztywności wyrobu, to prawdopodobnie faktycznie za małe szydełko, albo za ściśle robisz. Jeśli robisz z akrylu, to przy robieniu może Ci się wydawać, że faktycznie jest sztywne, ale wystarczy, że upierzesz, a później przeprasujesz przez ściereczkę a robótka robi się miękka i lejąca
    • Polecam Alize Cotton Gold(mieszanka bawełny z akrylem). Jest miękka i ma bardzo duży wybór kolorów. Cena też atrakcyjnasmile
      • Alize Puffy Season - mięciutka milutka, wprost rewelacyjna!
        Robiłam z niej właśnie kocyk:

http://2.bp.blogspot.com/-0Lj6bSuH7mM/UGyAJwRk3AI/AAAAAAAAEaM/7y26MpRexHA/s400/blanket-3.jpg

druting.blogspot.com/2012/10/jak-gasienica-staa-sie-motylem.html
        A z innych włóczek z zawartością wełny to przede wszystkim merino.

Pozdrawiam.
        --
        blog: druting.blogspot.com
        sklep: nasze-motki.com.pl
    • Sirdar Snowflake. Dotykasz i nawet nie wiesz, ze dotykasz. Tak, jakbys dotykala puchu. Ale na zaden wzor sie nie nadaje ze wzgledu na strukture nici.
      --
      chomik vichta - wzory na druty, szydełko i do haftu, moje prace - transfer na mój koszt, bez logowania
      nowe foldery: Alfred Hitchcock, Gra o tron, Rodzina Borgiow, Skazany na smierc, Trawka, Zemsta
      • Z czegos takiego robilam kocyk do chrztu dla mlodego. Na okazyjny, zima do wozka byl super, ale do lozeczka sie nie nadawal. Vreze niemilosiernie, slabo oddycha, choc faktycznie jest super mieciutenki. Nawet myslalam, zeby z tego szlafrok dziergacwink na kocyki dla niemowlat zawsze biore bawelne, oddycha, nie uczula, dobrze sie robi i pierze, nie wyciaga i nie odksztalca. W ostatecznosci mieszanke bawelny z akrylem, ale ze znaczna przewaga bawelny.
        --
        autystyczne-tygryskowo.blogspot.com/
    • Ja zawsze kupowalam wloczke dla dzieci, znajdiesz specjalny dzial w sklepie.
      Po skonczeniu dzergania, wypierz kocyk w rekach i wydus w plynie do plukania dla niemowlat.
      Rozloz kocyk na plasko na reczniku do wyschniecia. Wzor sie ladnie ulozy, a i kocyk bedzie bardzo delikatny.
      crochetandknitart.blogspot.com/2011/12/kolorowy-kocyk-z-muszelek-wzor-na.html#more

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.