Dodaj do ulubionych

chusta na szydełku

12.01.15, 16:54
Dziewczyny chodzę po blogach i widzę tak cudne chusty szydełkowe i nie mam pojęcia jak to się robi. Może macie jakieś cudowne miejsca z wzorami chust na szydełko, podzielcie się, proszę smile
Edytor zaawansowany
  • 12.01.15, 17:48
    znalazła w wyszukiwarce,proszę szafapelnawzorow.blogspot.com/search/label/Chusty
    --
    Urszula97

Niesfornedruty.blox.pl
  • 12.01.15, 18:02
    No cudne, teraz tylko szlag mnie trafia, bo nic nie rozumiem, nie widzę, wszystko drobnięńkie sad o ja nieszczęśliwa sad
  • 12.01.15, 18:27
    Po kliknięciu w schemat powiększa się on.

Pierwszy jest dość czytelny.

• 12.01.15, 18:38
    Wiem, wiem dziękuję ale i tak dla mnie musi być łopatologicznie powoli gdzie początek, gdzie koniec ile powtórzeń. Widocznie nie dla mnie schematy w necie tylko jakąś książkę muszę nabyć ale i o takie trudno...hm....
  • 12.01.15, 18:44
    Lepsze są gazetki - Mała Diana itp. Chusty czasem są.
  • 12.01.15, 19:29
    Dzięki smile
  • 13.01.15, 18:07
    dominola0 napisała:
    drukuję a potem powiększam,jak trzeba to i na papierze A3 a pisaczkiem zaznaczam rządki.
    > No cudne, teraz tylko szlag mnie trafia, bo nic nie rozumiem, nie widzę, wszyst
    > ko drobnięńkie sad o ja nieszczęśliwa sad

--
    Urszula97

Niesfornedruty.blox.pl
  • 14.01.15, 14:43
    Jakie to proste!!! dzięki smile zapomniałam o powiekszaniuuuu
  • 12.01.15, 21:01
    helpmefind.ru/category/shal szukając wzoru na obrus trafiłam na taką stronę, kilka stron fajnych wzorów
  • 12.01.15, 21:01
    wzorów na chusty i szale, nie obrusy smile
  • 13.01.15, 15:02
    O rety dobry człowieku dziękuję same cudowności. Mam nadzieje, że uda mi się coś rozczytać, wydrukować i wyszydełkować wink Piękne.
  • 13.01.15, 22:51
    powodzenia
  • 14.01.15, 11:06
    Ja ostatnio robiłam taką zapraszam i służę pomocą.
    arlahobby.blox.pl/html
  • 14.01.15, 14:45
    Dziękuję serdecznie ale taką już mam i myślałam już o innej smile
  • 15.01.15, 17:40
    Dwuczęściowy filmy na youtube, na którym pokazano, jak wykonać chustę na szydełku:
    Część 1, www.youtube.com/watch?v=xLDwnTOepTI
    Część 2, www.youtube.com/watch?v=NULrqXk9kUg
    ...
    serwetki-quillinq.blogspot.com/p/quilling.html
    www.facebook.com/szydelkowanie.i.quilling
  • 15.01.15, 18:46
    tak wiem, dziękuję smile Już taką chustę mam, chciałabym trochę trudniejszą wink
  • ta jest fajna, z wielkimi kwiatami - widziałam ją robioną z cieniowanej Angory Gold BD w kolorach 3514, 1560 i 4337 (znaczy tylko na fotkach, ale po rozmaitych blogach), bardzo ładnie to wychodziło
    wzór jest darmowy, choć po angielsku, ale masz dużo obrazków, to powinnaś bez trudu to rozgryźć - i do tego po YT plącze się pełno filmików jak to się robi

a jak nie chce Ci się opanowywać węzłów Salomona, to zwykłe łuczki łańcuszkiem też można wink
    cały urok chusty i tak jest w tych kwiatach na brzegu smile
    --
    stale coś się dzieje wink
    ---
    gg 925295, jakby się kto pytał
  • 16.01.15, 08:21
    No dzięki ale gdzie ona jest smile
  • tu się schowała wink
    --
    ---
  • o, jeszcze to mi się podoba, ale to bardziej szal niż chusta, z elementów, które tworzą pasy, a te pasy się łączy - w trakcie robienia następnego łapiesz z brzegiem poprzedniego
    schemat jest całkiem wyraźny

--
    ---
  • no i byłabym zapomniała całkiem o tym wink
    --
    ---
  • i jeszcze do takiej się od 2 lat czaję, ale dopiero dziś namierzyłam wzór

no i to musi być robione z cieniowanej włóczki, inaczej nie ma tego efektu smile

http://images4-d.ravelrycache.com/uploads/millicurie/107989485/venus2.1_medium2.JPG

--
    ---

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.