• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

czym wypchać poduszkę? Dodaj do ulubionych

• 10.02.09, 09:32
    Jestem w trakcie wykonywania poduszki na szydełku wzorem siatkowym. Poduszka jest o wymiarach ok 25x25 cm, ma kształt serca. Czym ją wypełnić, zależy mi na tym żeby była miękka, z czego zrobić poszewkę na wsad?
    Kiedyś w neceie znalazłam schemat jak dobiera się kratki we wzorze siatkowym jak odejmuje, jak zakańcza itd. Zgubiło mi się gdzieś to, a dysponuję wydrukiem marnej jakości. Proszę pomóc mi to znaleźć. Mam oczywiście opisy ale zupełnie to do mnie nie przemawia, jedynie schematy.
    Zaawansowany formularz
    • 11.02.09, 23:48
      dodawanie i inne operacje na kratkach:
      www.tinyurl.pl?3uLLxxkU
      no i dużo wzorów w tych albumach smile

--
      jagrysek.blox.pl/html
    • 12.02.09, 17:13
      W sklepach z materiałami można kupić tzw. włókninę. To około centymetrowej
      grubości mięciutka materia, wykorzystywana np. jako ocieplenie. Jeżeli poduszka
      jest do ozdoby to kilka warstw "tego" w zupełności wystarczy, jeżeli ma być
      użytkowana to musisz kupić specjalne wypełnienie (kiedyś to był puch lub pióra
      smile ) sztuczne ale to nie we wszystkich sklepach jest. Jako powłoczkę proponuję
      błyszczącą satynę lub grubą podszewkę. Wybór kolorów jest spory i nie jest jakoś
      strasznie drogo.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.