Dodaj do ulubionych

wesele w Hotel Restauracja Esperanto

08.12.09, 16:52
Witam
Planujemy wesele w 2010 czy może ktoś coś słyszał na temat
Esperanto, byłam oglądać salę i jest piękna, no i ten ogródek,
zastanawiamy sie nad weselem wlasnie tam, bedziemy miec gosci i
zalezy nam tez na hotelu. Prosze o opinie
Edytor zaawansowany
  • justin_84 09.01.10, 19:00
    Zromimy wszystko, żeby była Pani zadowolona:)

Pozdrawiam
    Justyna S.
    Hotel Esperanto
  • yoasia27 01.02.10, 20:55
    witam, ja tez bylam ogladac to miejsce pod kontem wesela, sala super
    pokoje tez, ale nie wiem co z obsluga i jedzeniem, czy ktos ma
    jakies informacje na temat jakosci i ilosci jedzenia jakie tam
    podaja?...slyszalam ze jest go mało:(...prosze o odpowiedz..moze
    jakis swidniczanin ma jakies info? pozdrawiam
  • dorel13 05.02.10, 16:23
    witam dziewczyny własnie szukam miejsca na wesele i przypadkowo
    wpadłam na strone tego hotelu.Na zdjęciach jest cudowny ciekawa
    jestem czy w rzeczywistości też zrobiłby na mnie takie wrażenie:-)
    Czy ktoś organizował już wesele w tym hotelu? Bardzo prosze o opinie
  • yola.1 07.02.10, 22:13
    Witam dziewczyny
    byłam tam na wesele 30.01. i powiem wam, że bylo super, sala
    cudowna, obsługa super, jedzonko bardzo smaczne i wcale nie malo,
    nie mozna bylo tego przejesc, widze ze bardzo sie staraja, jedynie
    co to orkiestra ble, ale to nie ich wina (zamawiali ja Mlodzi),
    jezeli bede wychodzic za maz to na pewno tam.
  • krolewnasciezka 17.08.10, 16:49
    Z całego serca polecam hotel Bolków. Świetny wystrój, pyszne jedzonko, bardzo
    miła obsługa, poza tym zaskakująco tanio
    --
    (_!_)
  • karola0830 03.09.10, 19:58
    WITAM SERDECZNIE NASZ SLUB ODBYL SIE W HOTELU ESPERANTO 31.LIPCA 2010 I NIE MA
    SLOW KTORE MOGA OPISAC MOJ ZACHWYT I WDZIECZNOSC DLA WSZYSTKICH LUDZI Z
    OBSLUGI, KTORZY CALYM SERCEM PRZYCZYNILI SIE DO TEGO ABY TEN DZIEN BYL WYJATKOWY.
    W SZCZEGOLNOSCI DZIEKUJE PANI ANI ODPOWIEDZIALNEJ ZA SPRAWY ORGANIZACYJNE...DZIEKI
    NIEJ BYLAM SPOKOJNA, ZE WSZYSTKO ODBEDZIE SIE ZGODNIE Z PLANEM:) W JEJ RECE
    POWIERZYLAM PRZEBIEG CALEJ IMPREZY...DYSKRETNIE SIE KONSULTOWALYSMY I BYLAM
    ZACHWYCONA JEJ PROFESJONALIZMEM:) KOLEJNA OSOBA PANI BARBARA ( WLASCICIELKA
    HOTELU)...MOGLA BYM MOWIC DZIEKUJE TYSIACE RAZY, ALE TO I TAK BEDZIE MALO...CIEPLA,
    OTWARTA NA PROPOZYCJE BARDZO POMOCNA I CO ZA TYM IDZIE POSIADAJACA OGROMNE
    DOSWIADCZENIE W TYM TEMACIE....NAPRAWDE PANI BASIU DZIEKUJEMY Z CALEGO SERCA!!
    CZYTALAM WCZESNIEJSZE OPINIE NA TEMAT NP OBAW DOTYCZACYCH JEDZENIA:)...PROSZE MI
    UWIERZYC DLUGO BEDZIECIE WSPOMINAC TO CO BEDZIE NA STOLACH:)...JESZCZE JEDNO
    ILOSCI NIE DO PRZEJEDZENIA:) JA JUZ Z MOIM OBECNYM MEZEM GORACA I Z PELNA
    ODPOWIEDZIALNOSCIA SLOW POLECAMY HOTEL ESPERANTO...Z JEDNEJ STRONY
    PROFESJONALIZM Z DRUGIEJ ATMOSFERA JAK W DOMU:) NASZ SLUB BYL TAKI O JAKIM
    MARZYLISMY...PEIKNE ELEGANCKIE MIEJSCE I OBSLUGA, KTORA JEST, WIDZI WSZYSTKO, ALE
    JEJ NIE WIDAC:):):):)TEN DZIEN DZIEKI TYM OSOBA BYL JAK BAJKA!!JESLI KTOS JEST
    ZAINTERESOWANY ZDJECIAMI SALI ( dodatkowymi, poniewaz czesc jest na stronie) CHETNIE
    PRZESLE....MOJ ADRES karolina.galas1@wp.pl
  • alfaswidnica 08.11.10, 23:23
    polecam
    --
    alfaswidnica.pl/
  • adziorek85 14.11.10, 20:05
    Witamy! 25.09.2010 w Hotelu Esperanto odbylo sie Nasze przyjecie weselne na 180 osob. Chcielismy serdecznie podziekowac za doskonala organizacje calego przyjecia, bardzo zroznicowany i przepyszny catering, wspaniala obsluge, ktora z usmiechem na ustach dbala o Naszych gosci. W szczegolnosci chcielismy podziekowac Pani Basi (wlascicielce hotelu) za kreatywnosc, dobre rady oraz mozliwosc wcielenia wlasnych pomyslow. Pokoje hotelowe byly dobrze przygotowane, lsnily czystoscia. Hotel Esperanto jest miejscem do ktorego chetnie bedziemy powracac. Jesli mielibysmy organizowac kolejna duza impreze to tylko tam. Polecamy!!!!!
  • 4karob 01.02.11, 18:58
    Odstąpię salę weselną w nowym, eleganckim hotelu ESPERANTO w Swidnicy
    www.hotel-esperanto.pl

Menu do uzgodnienia.
    Termin - 18 czerwiec 2011r.

wiecej info:
    karolina-i-tomek@tlen.pl
    tel: 608060831
  • przem-ek68 11.05.11, 17:23
    Moja znajoma tam pracowała. Czego się nasłuchałem na temat tego hotelu <wow>.
    Byłem tam raz i podali mi sałatkę ze spleśniałymi kiełkami, wiec wiem, że na pewno tam nie wrócę.
    Nie ryzykowałbym robić tam wesela, ale to tylko moje zdanie. :)
  • jola.k3 13.11.13, 13:09
    hm, mi się cos takigo nie zdarzyło. Byłam tam prywatnie ze znajomymi i co do obsługi i jakości dań nie mam zastrzeżeń. Lokal urządzony gustownie, a kolejnym plusem jest duży wybór dobrych alkoholi :)
  • juuula123 04.11.13, 11:13
    słyszałam same dobre opinie o esperanto. Ale zajrzyj tez do chaty nad sztolnią – może klimat ci przypadnie do gustu
  • mika-20 02.12.13, 15:07
    ja co prawda nie byłam tam na weselu, ale na konferencji biznesowej i hotel zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Dobra sala, odpowiednio przygotowana, czysta, spory parking no i dojazd był bardzo dobry, co było istotne. Myślę, że byłby odpowiedni, ale na urządzaniu wesel się nie znam :)
  • kitrasia 10.12.13, 13:29
    nawet nie wiedziałam, że w Esperanto urządzają też takie biznesowe eventy O.O Zawsze ten obiekt kojarzył mi sie z relaksem i odpoczynkiem dla turystów itp. a tu prosze.
  • kl.zn 17.04.14, 10:36
    A my mieliśmy komunie w Esperanto 2 lata temu i absolutnie nie jestem zadowolona ilościami jedzenia jakie pojawiły się tam, wszystko było wydzielone, jak pojawiło się na stole to wyglądało to tak jakby stół był pusty. Kiedy zeszła jakaś surówka, ziemniaki to nie donosili, bo były określone jej ilości. Bałam się wziąć więcej na talerz, żeby nie było sytuacji, że zabraknie dla innego gościa.

Obsługa OK, podobnie oprawa z firmą, która zajmowała się dziećmi, tu było super, ale chyba większa część kwoty jaką płaciło się za max zestaw (ok. 100zł) poszła właśnie na tę firmę, bo na jedzenie to nie.

Goście byli głodni.
    Podobną opinię mam od koleżanki, która była na jednym z wesel w tym hotelu, ludzie byli głodni, sztuki krokietów wyliczone i to nie było wynikiem oszczędności ze strony zapraszającej, ale pani właścicielka podobno ma takie fazy, że jak już widzi, że interes się kręci to zaczyna znowu przy oszczędzać na pewnych rzeczach.

Za rok znowu komunia i na pewno moja noga już tam nie postanie.

W ub. roku byłam tam na szkoleniu, wszyscy marznęli, bo hotel nawet nie pomyślał by włączyć ogrzewanie, szkoda kasy.
  • aga.821 19.05.14, 11:57
    Dnia 18.05.2014 mogliśmy uczcić dzień I Komunii św. naszego syna w Restauracji Hotelu Esperanto. Dzięki tej firmie ten jeden z najbardziej wyjątkowych dni w życiu naszego dziecka stał się dla niego jeszcze piękniejszy. Cały zespół postarał się o to, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Goście byli zachwyceni dekoracją stołu, jedzeniem i bardzo miłą obsługą. Warto nadmienić, że dużym atutem jest to, że firma zapewnia dzieciom gry i zabawy pod opieką profesjonalnych animatorów. Z pewnością to firma godna polecenia. Polecamy wszystkim, którzy szukają miejsca, w którym będą czuć się wyjątkowo. W skali 1-10 całokształt firmy oceniamy na 10.
  • aga.821 19.05.14, 12:10
    Zapomnieliśmy jeszcze dodać, że jedzenie było naprawdę smaczne, urozmaicone i było go dużo. Po imprezie na stole zostało jeszcze sporo nie skonsumowanych potraw, które zabraliśmy do domu.
  • steffer 05.04.15, 21:31
    warto rzucić okiem także na sale w hotelu fado www.hotelfado.eu/bankiety-i-uroczystosci

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka