Dodaj do ulubionych

P&P Project Developer Świdnica opinie Parkowa Alej

01.04.14, 17:33
Szukam opinii na temat developera P&P Project który wybudował dom wielorodzinny w Strzegomiu o nazwie Parkowa Aleja.
Zamierzam kupić mieszkanie ale nie znam się na budownictwie i nie wiem jakich materiałów tam używali.
Stwierdzenie na stronie developera "z nami jesteś zawsze o krok do przodu" jest ciekawe !
Edytor zaawansowany
  • grazzki 16.04.14, 10:40
    Zamierzałam kupić mieszkanie ponieważ fajna okolica oraz zewnątrz budynek wygląda fajnie.
    Podczas oględzin pomieszczeń z wynajętym inżynierem, który ma stosowne uprawnienia budowlane okazało się, że wykonawca/developer oszczędza na materiałach.
    Zgodnie z obowiązującymi normami mieszkanie musi posiadać np. nawiewniki okienne których nie ma w całym budynku !
    Jeżeli ktoś perfidnie omija takie rzeczy to ciekawe jakie inne błędy wykonano i będą wychodziły podczas użytkowania ! developer pisze na stronie "z nami jesteś zawsze o krok do przodu" ale do przodu czego ? ponieważ stwierdzam, że do tyłu !
  • klient_frajer 10.10.16, 08:48
    Podejście do klienta mają tragiczne, rodem ze wspaniałych lat '90. Podpisz umowę, wpłać zaliczkę a później będziemy gadać o szczegółach. Jednak później okazuje się, że za wszystko trzeba płacić i to nie mało oraz czekać naprawdę długo, bo terminy są tylko przybliżone a nie sztywne (bo niby jak mają przewidzieć kiedy się zakończą prace). Polecam zebranie opinii od ludzi, którzy kupili domki w Pszennie od tej firmy. Teraz twierdzą, że robią dużo lepiej, jednak prawda jest taka, że albo zaakceptujesz wszelkie ich warunki albo goń się na drzewo - bo jesteś frajerem.
    podsumowując:
    Podpisz umowę, płać, czekaj (długo po umówionych terminach) i musisz się godzić na wszystko, bo oni są najlepsi na rynku i nic nie podlega negocjacji.

Brawo dla debeściaków
  • szymnet 05.12.16, 09:32
    Zapraszam wszystkich przedsiębiorców na darmowe spotkanie networkingowe, które odbędzie się 8.12 na ul. Długiej 33 w Świdnickim Forum Rozwoju.
    Więcej informacji po adresem :
    networkingswidnica.evenea.pl/
  • parkowaaleja 09.02.17, 07:21
    Kupiłem od tej firmy mieszkanie w Strzegomiu, inwestycja p.n."Parkowa Aleja".Przestrzegam wszystkich przed firmą PP Project ze Świdnicy i zalecam bezwzględną czujność na każdym etapie prowadzonej z nimi współpracy, począwszy od podpisania umowy deweloperskiej, poprzez proces budowy mieszkania, aż po notariusza, bo nawet na tym etapie potrafią klientowi niekorzystne zapisy w akcie wcisnąć.
    Na odbiory mieszkań zapraszajcie Państwo fachowców, gdyż firma ta wciska klientom bardzo często buble. Porysowane szyby to standard, niedomykające się okna również. Zwracajcie uwagę na części wspólne budynku: instalacja odgromowa, zakończenia kominów, zagospodarowanie terenu i ciągi piesze! Nie wykonane do dziś, a ludzie mieszkają tam od 1,5 roku! Proszę również zwracać uwagę na mapy geodezyjne. Firma ta stosuje w tej materii samowolę i zdarza jej się przekraczać granice sąsiednich działek. Życzę powodzenia przyszłym mieszkańcom inwestycji Central Park w Świdnicy, będzie Państwu potrzebne.
  • anarki1299 22.09.17, 18:49
    Niestety miałem to nieszczęście, że kupiłem od tych panów mieszkanie. Teraz po 3 latach wiem, że to był duży błąd z mojej strony. Do tej pory mieszkam na placu budowy, mieszkanie jest wykończone niezgodnie z umową deweloperską, nie został zagospodarowany teren wokół budynku, brak parkingu zgodnego z przepisami oraz umową. Na szczęście sprawa trafiła do sądu (pozew zbiorowy) i czekamy na szczęśliwe zakończenie. Panowie są bardzo mili i przyjaźni dopóki nie wydoją z Ciebie pieniędzy potem słuch o nich zanika. Jeżeli chcesz kupić mieszkanie od w/w firmy wiedz, że grasz w pokera z tym tylko, że to oni rozdają karty ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka