Dodaj do ulubionych

Jaka reklama zewnętrzna dla sklepu?

05.07.16, 09:47
Chcę założyć sklep stacjonarny dla sklepu który już działa w internecie. Oprócz reklamy w sieci chciałem zrobić reklamy zewnętrzne, ale nie przepadam za ulotkami. Raczej celuję w plakaty, bilbordy, taka reklama. Wrocław ma wiele takich agencji i ciężko mi się zdecydować czy lepsze będą banery czy naklejki na samochód. Na razie mogę się zdecydować tylko na jedną reklamę, bo nie mam więcej funduszy.
Edytor zaawansowany
  • karinka1114 16.07.16, 14:45
    polecam ci się skontaktować z fr warszawa, doradzą ci jaka reklama bedzie najodpowiadniejsza do twojej lokalizacji i produktu i budzetu jakim dysponujecie frwarszawa.pl/tablice-szyldy-reklamowe/, a dla sklepu to nalepsze beda graficzne szyldy i ogolnie pylony :)
  • aaapsik78 01.09.16, 20:13
    nie lepiej zdecydowac sie na reklame w internecie? wedlug mnie w taki sposob pozyskasz o wiele wiecej klientow... zajrzyj np. na strone agencji reklamowej iWizerunek iWizerunek bo wlasnie oni zajeli sie reklamą mojej marki. i bardzo mi odpowiadaja prowadzone przez nich dzialania ;)
  • damwid_skutecznereklamy 03.03.17, 10:45
    Jeżeli nada, się Pan zastanawia, zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy w wyborze najlepszej reklamy dla sklepu :)

Pozdrawiamy,
    Damwid
    skutecznereklamy.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka