Dodaj do ulubionych

Gdzie na studia?

10.04.17, 15:46
Jestem tegoroczną maturzystką i wybieram się na studia zaoczne z zarządzania, jednak cały czas mam dylemat co do wyboru Uczelni. Nie ukrywam, że ważną kwestią jest dla mnie odległość i wysokość czesnego. Prawdopodobnie po maturze będę się przeprowadzała do Wałbrzycha więc zastanawiam się nad zarządzaniem w tamtejszej szkole wyższej. Czy ktoś z Was studiował zarządzanie i może udzielić mi jakichś rad?
Edytor zaawansowany
  • aneta.2370 11.04.17, 10:46
    Nie wiem jakiego typu rad oczekujesz, ale ja jestem po zarządzaniu... Ukończenie tego kierunku dało mi nowe możliwości i przede wszystkim pozwoliło zmienić pracę na bardziej dochodową. Co prawda licencjat mam z zupełnie innego kierunku, ale magisterkę z zarządzania robiłam w Wałbrzychu. I miło wspominam zarówno studia I jak i II stopnia:)
  • patrycjaa28 12.04.17, 10:52
    Super, czyli warto - właśnie o taką informacje mi chodziło ;) Utwierdziłam się w przekonaniu, że zarówno dokonany przeze mnie wybór kierunku, jak i uczelni jest trafny:) Teraz najważniejsze żeby dobrze zdać maturę, która spędza mi sen z powiek ;/ Czeka mnie chyba najgorszy i najbardziej stresujący miesiąc w życiu. No ale staram się myśleć pozytywnie, choć wiele bym dała żeby była już druga połowa maja :D Wtedy będę miała dużo czasu na rozmyślanie nad studiami i planowanie dalszej ścieżki edukacyjnej. A teraz wyjdzie mi na dobre, jak usiądę do książek - choć robię wszystko żeby odwlec to w czasie. Help, tez tak mieliście? ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka