Dodaj do ulubionych

Pokaz samochodow na rynku-z kroliczkami plejboja:)

IP: 217.30.158.* 23.06.01, 00:00
Czy ktos byl na tym pokazie? Prosze o opinie bo mi nie wiem jakim sposobem
umknela ta impreza:(
  • Gość: daag IP: *.*.*.* 25.06.01, 00:00
    no to pamiętaj, następnym razem podążaj za białym królikiem. ; )
  • Gość: odys IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 26.06.01, 00:00
    Gość portalu: daag napisał(a):

> no to pamiętaj, następnym razem podążaj za białym królikiem. ; )
    Zapamietam twoja rade,choc nie wiem czy bede mial okazje.....
    Z drugiej strony premiera 2 i 3 czesci Matrixa juz niebawem a wtedy podaze do
    kina jak w dym ;)

• Gość: Luke IP: *.ita.pwr.wroc.pl 25.06.01, 00:00
    nie..nie bylem.. i nie zaluje... wole ogladac te "kroliczki" wypiekszone i umalowane na rozkladowkach.. a co do samochodow... no coz.. gdyby mnie bylo stac..... hmmmm.. pomarzyc se mozna...
  • Gość: odys IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 26.06.01, 00:00
    Gość portalu: Luke napisał(a):

> nie..nie bylem.. i nie zaluje... wole ogladac te "kroliczki" wypiekszone i umal
    > owane na rozkladowkach.. a co do samochodow... no coz.. gdyby mnie bylo stac...
    > .. hmmmm.. pomarzyc se mozna...

No stary tu sie z toba kompletnie nie zgadzam!!! Jak to wolisz laski z
    rozkladowek!? Nic tak nie dziala jak zobaczyc taka slicznotke na zywo to chyba
    oczywiste
    W pismie wszystko jest juz wylozone niczym "kawa na lawe",zadnych niedomowien....
    Ja wole jak takie dziewczynki nie pokazuja wszystkiego-niech troche wyobraznia
    popracujechoc moze troche sam siebie oklamuje;)
    I pamietaj:marzenia sie spelniaja tylko mocno w nie wierz jak to spiewala pani
    Jezowska:)
    Pozdrowionka
  • Gość: Luke IP: *.ita.pwr.wroc.pl 26.06.01, 00:00
    Sorki... nie do konca tak sadze... panienki "live" sa super... ale przyznasz mi racje ze na rozkladowkach wygladaja lepiej.. (nawet nie do konca rozebrane)... :) pozdrowionka
  • Gość: odys IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 28.06.01, 02:52
    Gość portalu: Luke napisał(a):

> Sorki... nie do konca tak sadze... panienki "live" sa super... ale przyznasz m
    > i racje ze na rozkladowkach wygladaja lepiej.. (nawet nie do konca rozebrane)..
    > . :) pozdrowionka
    W dalszym ciagu polemizowalbym z toba Luke!....Na rozkladowkach te panienki sa az
    za ladne niczym laleczki barbi,czasem to przypomina mi dziewczyny z komputera bez
    kitu! Jakby to byla animacja komputerowa......ale tylko w niektorych przypadkach.
    Co do zdjec paniMoniki"big brother"Sewiolo nia mam zadnych zastrzezen-swietna
    laska jak dla mnie......

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka