Dodaj do ulubionych

Kto leży na Wawelu???

20.12.10, 17:04
www.tvn24.pl/-1,1686781,0,1,nie-poznal-ciala-brata-w-trumnie,wiadomosc.html
no nie prezydent bo brat go nie poznał.Więc kto???W Smoleńsku to był prezydent, w Polsce po przewiezieniu ....już nie.Co się stało??? Czemu J.K zezwolił na pogrzeb???Czemu teraz zechciał się z nami tą sensacją podzielić???Tyle pytań ale przynajmniej jedno jest jasne.Składał wieńce pod Pałacem bo wiedział, ze na Wawelu ....nie leży jego brat.
--
Błądzić jest rzeczą ludzką, mruczeć kocią.
Obserwuj wątek
        • misia007 Re: Kto leży na Wawelu??? 20.12.10, 18:59
          Zajmowałam się pogrzebem bliskich mi osób i przyznam się, że nie oglądałam ich po śmierci.Robił to misiek.Chciałam zachować w pamięci jak wyglądali za życia i tyle.Niemniej w jednym wypadku były wątpliwości.Ciocia zmarła w karetce podczas reanimacji.To odbywa się dość brutalnie i miała jak nam tłumaczono złamaną szczękę.Z pogrzebem czekaliśmy 2 tygodnie aby mógł być na nim obecny jej brat.No i szok,nie rozpoznał siostry.Misiek owszem ale jak twierdził była bardzo zmieniona.
          --
          Błądzić jest rzeczą ludzką, mruczeć kocią.
          • natla Re: Kto leży na Wawelu??? 20.12.10, 20:17
            Nie mogę tego komentować, bo nie ręczę za siebie.
            Nie jestem (juz) samarytanką i nie będę się zajmowała chorymi ludźmi, ani podniecała ich chorobą.
            --
    • mala200333 Re: Kto leży na Wawelu??? 20.12.10, 20:39
      Jarek wszystko robi...politycznie. Wtedy trzeba bylo rozpoznac, to rozpoznal.
      Teraz trzeba z rodzinami walczyc o ekshumacje wszystkich to...nie rozpoznal.
      Przeraza mnie ten czlek.
      --
      Kocham ksiazki Remarque'a
      img143.imageshack.us/img143/184/ericdj.jpg
      Moje forum: Forum Miłośników Książek Remarque'a
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka