Dodaj do ulubionych

Dla kobiet

31.03.11, 21:42
Mam nadzieję, że spodoba Wam się Hilda. Ja ją pokochałam....
www.czasrelaksu.pl.tl

--
www.przykominku.pl.tl/

Dopóki oddycham - ŻYJĘ
Obserwuj wątek
      • natla Re: Dla kobiet - poprawka 31.03.11, 22:27
        Tak, pełna życia, zainteresowń, wolna kobieta. Ma coś takiego w sobie, ze tłuszczu sie nie widzi. No i celulitu też wink Młoda jest. Ona ma być synonimem szęścia i spełnienia.
        Miło też było sobie przypomnieć "liliowy kapelusz", który tu postanowiłyśmy nosić za sprawą Ovakiej. Kiedy tylko jestem dlaeko od moich przyjaciółek (one mnie zawsze stawiaja do pionu), natychmiast zakładam ten kapelusz i czuje sie wspaniale....prawie jak Helga wink Ale one też już powoli dojrzewają do fioletu na głowie i zielonego w głowie. big_grin
        --
        • natla Re: Dla kobiet - poprawka 31.03.11, 22:29
          Im szybciej zdamy sobie sprawę, że jesteśmy przeźroczyste dla większości ludzi, tym szybciej będziemy szczęśliwe.
          --
          • polnaro Re: Dla kobiet - poprawka 01.04.11, 12:26
            Zawsze znajduję takich, dla których przeźroczysta nie jestem....., poprawka... - jeszcze udaje mi się takich znaleźć.
            Wyjdźcie z miejsc, w których Was nie widać.
            Ślepcami się nie przejmujcie.
            --
            "czysta logika jest ruiną ducha"
            antoine de saint-exupery
            • czarna12.3 Re: Dla kobiet - poprawka 01.04.11, 21:39
              Często mijam na ulicy mojego miasta kobietę, której styl mi się bardzo podoba- kolorowy, odważny. Pewnego razu, szłam za nią z koleżanką i spytałam się, czy ją zna, kto to jest, bo podoba mi się jej sposób ubierania. I też tak bym chciała. Otrzymałam odpowiedź,że to jest kobieta chora psychicznie.
              Czy powinnam zachorować,żeby spełnić swoje marzenie?
              • natla Re: Dla kobiet - poprawka 01.04.11, 22:12
                Nie Czarna, wystarczy trochę dystansu do ludzi, życia, a przede wszystkim do siebie.
                Już możemy być najważniejsze, choćby tylko dla siebie. Spełniaj swoje zachcianki....wreszcie je spełniaj. Najwyżej powiedzą jak ta Twoja znajoma, że jesteś lekko szurnięta. big_grin A nich sobie mówią.....ci nad wyraz normali.
                --
            • natla Re: Dla kobiet - poprawka 01.04.11, 22:08
              Niestety, dodam Polnarko. Nie dla wszystkich jesteśmy przeźroczyste, ale ja już się tak zaczynam zachowywać, jakbym była. I tym bardziej mnie cieszy, że (pomijam najbliższe przyjaciółki) ludzie w najbliższym otoczeniu mnie akceptują taką jaką jestem. Wiesz na pewno jak miło jest, kiedy wychodzisz z domu (ja na ogół z psem) i wszyscy się do Ciebie uśmiechają, zagadują miło, niekoniecznie zdawkowo. Mam w otoczeniu dużo młodych ludzi o różnym poziomie intelektualnym, ale łączy ich jedno....są życzliwi i bardzo często pomocni...sami od siebie. Ta życzliwość, uśmiech, wyrozumiałość być może czasem, są dla mnie bardzo istotne. Nawet kiedy wychodzę zdechła, to natychmiast się mobilizuję, bo jak nie uśmiechnąć się szczerze i nie zażartować z ludźmi życzliwie pytającymi o różne rzeczy.
              I wcale im i mnie nie przeszkadza "fioletowy kapelusz" big_grin
              Na złośliśliwców i zawistników kicham wink Zresztą ich nie szukam, więc nie wiem.
              --
              • graga211 Re: Dla kobiet - poprawka 02.04.11, 10:13
                Nie każdy potrafi być tak bezpośredni i otwarty wobec ludzi (również obcych) jak Natla.
                Bo Ciebie lubi się od pierwszego wejrzenia - nie tworzysz dystansu (wręcz przeciwnie), nie badasz, nie węszysz, nie szukasz skazy, tylko przyjmujesz z otwartymi ramionami i z mety nawiązujesz kontakt i snujesz niewidzialna nić przyjaźni, jakbyś znała tę osobę od lat i nie jedną beczkę soli z nią zjadła.

Tak też jesteś odbierana tutaj, w wirtualnym swiecie.
                To wielki dar, Natlo.
                • natla Re: Dla kobiet - poprawka 02.04.11, 11:23
                  Dzięki za tak miłe słowa, ale ja znajduję tu wielu takich ludzi, z którymi natychmiast wiąże sie nić wirualnego porozumienia.
                  A w ogóle to przyganiał kocioł wiadrowi big_grin
                  --
                    • filip505 Re: Dla kobiet - poprawka 03.04.11, 01:29
                      ....natla,a jeszcze niedawno pisalas ze usmiech na powitanie
                      "blizniego" to domena "zgnilego zachodu",
                      ...g...aga,masz racje ,mysle ze jest tu wiecej wyjatkowych
                      PAN, jak pojda do nieba to anniolowie zbiorowe samobojstwo
                      popelnia przez swa niedoskonalosc,ale nie spieszcie sie,niech sobie
                      jeszcze pozyja.
                      • natla Re: Dla kobiet - poprawka 03.04.11, 08:06
                        Chyba Filipie nie pisałam o uśmiechu, tylko o kulcie sukcesu i szczęścia, a to różne sprawy.
                        --
                        _____________________________________________________________
                        Myślisz, że możesz wszystko? Trzaśnij obrotowymi drzwiami!!wink
                          • natla Re: Dla kobiet - poprawka 03.04.11, 17:57
                            Nie Filipie, to jedynie stworzenie normalnej w miarę miłej atmosfery. Obnoszenie się w stosunku do prawie nieznanych ludzi z własnymi problemami uważam za niewłaściwe. Sama czasami jestem "łapana za guzik" przez prawie obce osoby i muszę długo wysłuchiwać o ich chorobach czy problemach z mężami, dziećmi i takie tam. Wiem, że tym im jakoś pomagam, bo mogą sie wygadać, ale ja nie chcę tak z ludźmi postępować. Są też osoby, które zawsze narzekają.....przed nimi uciekam.
                            Oczywiście nie ma reguł bez wyjątków. Bywają w życiu momenty, kiedy człowiek nie umie czy nie chce zapanować nad sobą, ale wtedy na pytania typu "co się stało" , odpowiadam krótko.....problemy i szybko znikam.
                            Od narzekania mam przyjaciół i czasem forum big_grin

--
                            _____________________________________________________________
                            Myślisz, że możesz wszystko? Trzaśnij obrotowymi drzwiami!!wink
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka