Dodaj do ulubionych

moze juz czas......

14.04.16, 17:25
......na pobudke po tym zimowym snie,i wiosennym przesileniu,
--ja sie budze,w sobote rozpoczynamy nowy seson pstragowy,
wielkie otwarcie w naszym powiecie w gorach,jedziemy jednak
w ustronne miejsce nie tam gdzie bedzie oficjalne otwarcie,
i wystrzal o 8,oo z pistoletu straznika,dajacy sygnal ze juz mozna
lowic,bede mial tylko 2 godziny na zlowienie limitu( 5 pstragow)
bo o 11 godz jestem umowiony z wyceniaczem wymiany szyb
w domu na bardziej energooszczedne,
--pozdrawiam wszystkich szczegolnie obroncow ryb,do ktorych sie
zaliczam,
Edytor zaawansowany
  • misia007 15.04.16, 11:33
    Spóźniony jesteś ,nad Wisłą już łowią .Byłam parę dni temu i amatorów"moczenia kija" trochę było.Specjalnie dla ciebie ....królowa polskich rzek.
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/ld/fh/rcya/7K0khBImxl3ukiAasB.jpg
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/ld/fh/rcya/SMdG0RvVLHPlB4earB.jpg

--
    Kiedyś ktoś mi powiedział "koty nie kochają" wtedy mu odpowiedziałem "być może nie wiesz co to jest miłość"
  • filip505 15.04.16, 15:00
    ......krolowa piekna,szkoda ze zabetonowana ale wiem ze inaczej sie w miastach nieda,
    takie brzegi sa dobre dla leniwych i poczatkujacych wedkarzy,a jak tam ryby sie maja,
    duzo ich jest,kolega dzieki polskiej zonie na miesiac jezdzi nad odre i ma wielkie sukcesy
    a odra zawsze uwazana byla za brudniejsza rzeke,mowil ze sie wybierze kiedys nad
    wisle zeby sie przekonac ze tam duzo ryb bo nie wierzy polskim wedkarskim narzekaczom,
  • misia007 16.04.16, 18:24
    Da się,da .To brzeg parę km dalej na wysokości Młocin. A to pobojowisko to robota bobrów więc z tą czystością chyba nieźle jest.
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/ld/fh/rcya/R2fV49WT26EST0dzzB.jpg
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/ld/fh/rcya/V2GrlTQBqRESVhSelB.jpg

--
    Kiedyś ktoś mi powiedział "koty nie kochają" wtedy mu odpowiedziałem "być może nie wiesz co to jest miłość"
  • filip505 20.04.16, 16:29
    .......to fajnie miec takie tereny w miescie,my tez mamy i to sporo,nestety nie za blizko,a te
    ile km od centrum???????,
    --otwarcie towarzysko bylo fajne,wedkarsko katastrofa,bylem w sobote dwa razy na dwoch
    roznych rzekach i zlowilem......jednego pstraga,ktorego jako pierwszego jak zawsze,prawie,
    wypuscilem,w niedziele nawet nie pojechalem na zadne ryby wiec zona zagonila mnie do
    prac "bosmanskich" w ogrodzie,fakt pogoda byla wyjatkowo nie wedkarska,ok 30C i bez
    jednej chmorki niebo,inni mieli podobnie od zera do 2 pstragi,oczywiscie pare innych ryb
    zlowilem ale wrocily do wody jako ze nie byly moim celem,
  • misia007 22.04.16, 13:48
    Bliziutko,z Żoliborza 10 minut samochodem max.

--
  • filip505 26.04.16, 15:05
    .....to fajnie macie,10 minut samochodem w miescie to w przyblizeniu pol godziny
    spaceru,szybkiego,u nas sporo dalej w miescie ale w gorach na naszych jeziorach
    jest kilkanascie ich gniazd,wcale sie nie boja,plywaja pare metrow od lodki czasami,
    --mamy juz w miescie prawdziwa eksplozje wiosny ,nawet lata mozna powiedziec,
    drzewa zieloniutkie,niektore okwiecone,inne juz przekwitly,w gorach dopiero
    budzi sie wiosna,ale sniegu niema jak u was,
    --"niepowodzenia" wedkarskie odbilem w ostatni weekend,zlowilem ze 30 pstragow ale zabralem zgodnie z przepisami po 5 dzienne,zabawa jednak byla wspaniala,
  • pawel.mat33 01.09.16, 15:32
    Gdzie są najlepsze miesca do łowienia? Czy dużo jest takichlegalnych miejsc gdzie można bez obaw łowić ryby?
  • filip505 01.09.16, 17:46
    .....co to znaczy bez obaw?????,ze nie biora,ze do wody wciagnie,czy ze niedzwiedz
    ci ryby zabierze????,
    --legalnie mozna lowic wszedzie jak sie ma pozwolenie i oczywiscie przestrzega
    regulaminu,nie wolno wchodzic na prywatne posesje ale musza byc oznaczone,
    jezeli sa jakies dodatkowe regulacje tez musza byc wywieszone,np;zlow i wypusc,
    czy zakaz zabierania jakichs gatunkow ryb,jest tego sporo ale da sie z tym zyc,
    znaczy lowic,najwieksza kontrola sa inni wedkarze ale staz parkowa tez czasami
    kontroluje,

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka